Что там опять в Крыму, аэродром? Хоть бы попали куда надо
Агиль вот тоже дякує Зсу!
Викриття корупції продовжується.
Агиль вот тоже дякує Зсу!
Викриття корупції продовжується.
Не знаю чи сюди інфу по зерну, таке попалося:
Румунський порт Констанца, який є головним альтернативним маршрутом для вивезення українського зерна після того, як росія зірвала “зернову угоду”, готовий отримувати додаткові вантажі до середини серпня.
Потужності для отримання українського зерна будуть доступні до середини серпня, оскільки в Румунії фермери відстають з термінами збору зерна, а деякі з них ще й не хочуть продавати свій урожай через низькі ціни на ринку.
Ответ дляМанула
Там Дунайский коридор готов 70% вывозить будет
Ответ дляLudaSHS
Еще по темах
У фурсы-
Путін намагається довести, що він таки сильний.
Бо занадто багато принижень. Спочатку з бандитом Прігожиним довелось домовлятися, потім в ПАР не поїдеш бо заарештують великого царя папуаси, а тут ще у спині не лишилось вільно місця він ножів Ердогана. І шепчать навкруги посіпаки, що «царь то не настоящий». І страшно навіть в дальньому темному куті бункера.
І треба довести, що сильний. Але як це зробити, коли слабкий? Що робить бандит, якого опустилі в колі своїх. Йде до школи і починає бити першачків.
І от Путін і пішов воювати з українським зерном і горохом. Тиждень стріляв по портовій інфраструктурі, намагаючись довести всьому світу, що він ще на щось впливає. Горох то йому відповісти не може.
І ось Путін відправив заарештовувати Гіркіна, який здатен тільки нити і ображати царя. За Гіркіна готовий вписатися тільки ще більш божевільніший Губарєв. А інших сердитих патріотів в Росії просто нема.
І ось Путін вже на словах нападає на Польшу. Як та Моська, що гавкає на слона. Погрожуючи не стримувати себе, якщо хтось посуне на Білорусь. Чудово знаючи, що та Білорусь нікому нафіг не здалася. А потім буде розповідати з бункера «дивіться, як я то кляте НАТО налякав».
Що це означає? Що Путін насправді слабкий. І він про це знає. І намагається всім продемонструвати свою силу. Але демонструє тільки відчай старого слабкого щура. І це бачать у Вашингтоні. І в Пекіні. І, головне, у Москві.
Але зернову угоду той щур у відчаї дійсно здатен зруйнувати. І для нас це неприємно. Особливо для українських аграріїв. Добре лише, що це вже не таке критичне питання, як було рік тому. Залишки попередніх врожаїв експортовано, а розбудована інфраструктура на Дунаї і західному кордоні вже дозволяє експортувати 70 відсотків від необхідних обсягів. І розбудова інфраструктури там триває. А по Дунаю Путін стріляти не наважується. Бо то кордон з Румунією. А воювати з НАТО він готовий виключно на словах.
У фурсы-
непогана стаття.Але мене турбують ті шахиди, що рашики навчилися клепати самі в дурних кількостях. Якими можна дістати елеватори, (у нас пару днів якраз над ним пролітав) та й просто поля з готовим зерном... З тих ідіотів може статися.. ((.
Ответ дляЕленнн
Да надо антидроновое пво усиливать, они клепают, но не так огого как им бы хотелось.
Писали получают через Кыргызстан комплектуюшие, эта страна на себя закупает в Ес, все подсанкционное
Об ударе ВСУ ракетами Storm Shadow по Октябрьскому в Крыму
Сегодня украинские формирования выпустили две крылатые британские ракеты Storm Shadow по поселку Октябрьское в Красногвардейском районе Крымского полуострова.
Под удар попали нефтехранилище и склад боеприпасов Черноморского флота: в зоне инцидента возникло крупное возгорание, местные жители сообщают о звуках вторичной детонации.
Власти объявили эвакуацию населения в радиусе пяти километров от места происшествия в пункты временного размещения. Для минимизации рисков приостановлено движение на Крымской железной дороге. По последней информации, пострадавших нет.
❗️Произошедшее стало первым случаем применения дальнобойных ракет Storm Shadow для ударов по целям на территории Республики Крым. Ранее ВСУ выпускали данный тип боеприпасов по Чонгарскому мосту, связывающему регион с Херсонской и Запорожской областями.
На фоне подготовки украинского командования ко второй фазе наступления, атаки на тыловые объекты российских войск будут только увеличиваться, в том числе по Крымскому мосту, о чем вчера заявил украинский президент Владимир Зеленский.\
це ЧП Сєвастополь пише
Ответ дляrybka21
це ЧП Сєвастополь пише
И там Шадоу увидели
Ну и хорошо
Ответ дляОлена Oza
Слухала Швеця,каже виступив Бернс і ще якийсь мужик розвідник,дуже толковий ,начальник джі 20 тіпа ,робить доклад раз в рік,не піариться.Кажуть,що навіть мова не ведеться про перемогу москви,виграє Україна,бо зараз іде мова про безпеку планети.
планета тільки шось заторможена
чекає коли її знищать?
Ответ дляОлена Oza
Да это понятно, что Украина выстоит, государственность не потеряет., и это уже тактические победы раз за разом, посмотрим что с оккупироваными.
Крым , как видим, по заявам Зе западу и работе по снабжению/ крым наши не оставляют
Yegonyashka• 22 июля 2023
Ответ дляrybka21
планета тільки шось заторможена
чекає коли її знищать?
нас трошечки проредят, а потом дадут победить (
Yegonyashka• 22 июля 2023
Ответ дляrybka21
це ЧП Сєвастополь пише
хочется подобного по их запасам калибров и остальных ракет, которыми юг сносят последние дни, с..ки долбаные
Yegonyashka• 22 июля 2023
кстати военные эксперты в один голос говорят, что если нам дать эти Atacams, то все закончится в нашу пользу за 2-3 недели, а дедушка Байден мурку водит((
Ответ дляYegonyashka
Я не думаю
Это манипуляции, 2/3 недели не выбьет впк раши. Улучшили - да. Может чуть ускорили в некоторых местах. И несомненно - нужны и много.
Yegonyashka• 22 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Удар Шадов по базе в Крыму для вас плохая новость?
в смысле плохая? Появилась надежда, что их ракетный запас тоже расфигачат, значит можем!