Котомафия• 22 июля 2023

Яку валізу купити? середній розмір, яка ціна зараз?

Результат:
вже голосів: 16
10 (62.5%) Тканина
6 (37.5%) Пластиковий
Фляшунька• 22 июля 2023
Я вирішила, що наступна валіза лише пластик. По-перше як подорожуєте восени, то під дощем не мокне. Якось був досвід, бачила як під зливою хвилин 40 в аеропорту стояли валізи та їх не вантажили у літак.
По-друге сама цього літа мала досвід розлитого какао на тканинну валізу. Приїхали додому я довго це відмивала
Дрібка щастя• 22 июля 2023
Берите пластик на 4 колесах. В эпицентре норм и цены ок
Продаю витрішки• 22 июля 2023
Я за тканинну, бо люблю зовнішні кишеньки. Чим більше, тим краще
Будьте так ласкаві• 22 июля 2023
Всі так хвалять пластик, а в мене вже дві чоловік розбив .
Та і кишені додаткові дуже зручні в тканинних.
Iri_na• 22 июля 2023
Шукаю для сина тільки тканину. Якщо хтось бачив акції в магазинах, прошу написати, бо наразі дуже актуально.
Irusik-0874• 22 июля 2023
Ответ дляФляшунька
а разве ткане не непромокающая?
годовасик• 22 июля 2023
Тканина важча, обʼємніша і від цього менш зручна. Пластик треба брати не найдешевший, а полікарбонат, який гнучкий і витривалий до ушкоджень
вкрации• 22 июля 2023
Смотря для каких путешествий , самолет или машина. Если самолет у меня большой чемодан тканевый , но я всегда в аэропорту его обматывают спец пленкой, для ручной клади - пластик.
Хочу новый большой чемодан , думаю про пластик , но в тканевом нравятся внешние карманы)
Фляшунька• 22 июля 2023
Ответ дляIrusik-0874
а разве ткане не непромокающая?
Напевно я швидко пройтися від таксі до вокзалу чи аеропорту то й не промокне. Але в той раз лило так, що в мене було враження, що ті валізи, що були без плівки наскрізь за ті 30-40 хв промокли