Бесбардак• 24 июля 2023
Скільки служить ваш рюкзак?
Скільки прослужить рюкзак з масмаркету, якщо носити щодня? Похваліть свій
Шалена невинність• 24 июля 2023
Не масмаркет, мабуть, але Harvest у чоловіка десь третій рік, тягає щодня усе, від ноута до картоплі) Хз, як він виживає
Шкідлива молекула• 24 июля 2023
У мене найживучіший Страдіваріус ось такий за 600 грн )) DKNY і Guess теж нормально ношу. Ще хілфігерівські міцні
Бегущаяпо• 24 июля 2023
Вам для міста носити гаманець і телефон, чи для поїздок зі спальником та флягами?
Бесбардак
• 24 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
На роботу таскати по маршрутках
Аноним_1857• 24 июля 2023
Протираються внизу, треться по спині.
Через півроку.
Ношу рюкзаки великі завжди.
Волфскін чомусь молнія зламалась швидко..
Брат носить теж років вже 15 один і той самий ..
Через півроку.
Ношу рюкзаки великі завжди.
Воздух в банке• 24 июля 2023
guess 5ий рік пішов.. стан нового. На роботу і на прогулянки по місту.
Адідас - 2 роки стан нового, бу майже кожен день, в спортзал, магазини...
Бегущаяпо• 24 июля 2023
Ответ дляБесбардак
На роботу таскати по маршрутках
Яка вага з собою щодня?
Намакушка• 24 июля 2023
У кого-то такой был ?
Так загорелась , заказала . Он пришел, и я немного расстроилась , очень твердый и замок передний тяжело открывается .
Если носится хорошо, хоть этим успокоите …
Бегущаяпо• 24 июля 2023
Ответ дляБесбардак
1-2 кг максимум
Вам спортивного стилю з тканини чи такі, які дівчата показають, пу та шкіра?
Шкідлива молекула• 24 июля 2023
Ответ дляНамакушка
У кого-то такой был ?
Це точно оригінал? Не бачила такої моделі
Намакушка• 24 июля 2023
Шкідлива молекула• 24 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Так
З оф сайту
О, цей блакитний бачила ) А чорний не розпізнала. Мені корсівське все якесь занадто жорстке (
Уляна Мицик• 24 июля 2023
1 рік приблизно: то замочки псуються, то по кутках шкіра / ручки злазять, то обтирається, рветься що за 200 грн, що за 2000 однаково. Але я часто беру більшу вагу (5-8 кг). Тому не бачу сенсу купувати дорогий з розрахунку на багато років. Принаймні, мені він точно надоїсть, захочеться обновити)