Первоклашка Я• 22 июля 2023

Що універсальніше - жакет чи біла сорочка?

Що практичніше для декрету і раз на рік вийти у люди - жакет чи біла сорочка. Маю обмежений бюджет, найчастіше ношу джинси. Маю кілька суконь, та й ті одягаю рідко, та хотілося б частіше, може колись на роботу вийду.
Результат:
вже голосів: 47
37 (78.72%) Сорочка рубашка
10 (21.28%) Жакет блайзер
автор Первоклашка Я • 22 июля 2023
Забула тиць для таких як я
Сама не знаю• 22 июля 2023
В резервд не нравится качество, купила рубашку лен и оч довольна. Мне кажется пиджак не часто нужен, смотря какой у вас стиль конечнр
Я_и_моя_собака• 22 июля 2023
Це ж зовсім різний бюджет! Білий блейзер треба в хімчистку носити,а сорочку можна дома прати...
Я_и_моя_собака• 22 июля 2023
А блейзер на зимовий розпродаж візьмете.
Ванна Тазиковна• 22 июля 2023
Ненавиджу піджаки, тицнула рубашку. Рубашку можна під будь який верхній одяг носити, піджак не зручно
parele• 22 июля 2023
В Вашем случае - лучше рубашку.
ПП-шница• 22 июля 2023
жакет должен быть высокого качества, иначе нет смысла такое покупать.
Если только на выход, то лучше рубашка.
Ну и потом, что вам идет?

Мне, например, идут рубашки и поло, одежда в мужском стиле, но жакет я так и не могу подобрать уже несколько лет.
Только ателье мне поможет)
Шукаю трусики• 22 июля 2023
Від зовнішності виглядає. мені білий взагалі не личить - всі недоліки блідоти підкреслює, вже багато подарувала таких рубашок, більш не купую. те ж і про чорний колір - мені не дуже йде, хоч і не так погвно як білий.
причому в жжиття білий нічо навіть може виглядати, а на фото - некрасиво мені

ну а блейзер-піджак завжди стильніше.. ну або рубашка оверсайз
автор Первоклашка Я • 22 июля 2023
Дякую дівчата за відповіді, піду міряти, може і не гарно буде той жакет
Ну що ви, мамо!• 22 июля 2023
Я без сорочок вже не уявляю свого гардеробу, то ж я за сорочку.