Не цілуюсь з бодуна• 22 июля 2023

Скільки у вас років стажу? Вже замислювалися про пенсію?

І скільки вам років.
ВЫВсеВрете• 22 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Пенсию считают по формуле. Важен ваш коэффициент зарплаты. Насколько она больше, чем средняя по региону. Как-то так. Если нажать в кабинете ПФУ пенсионный калькулятор, а затем протокол розрахунку.то будет видно вашу зарплата, а рядом размер средней зп и ваш коэффициент-на сколько ваша зарплата больше или меньше от средней. Эти коэффициенты очень важны для расчёта пенсии. Грубо говоря-чем больше белая зп и отчисления с неё, тем выше пенсия. Если у вас последние годы минималка, то это не очень хорошо для вас.
Можно я еще уточню с ваших слов, я правильно понимаю, что если, к примеру, у человека 30 лет стажа, была высокая з/п при этом белая - платились все налоги, и пенсию показывает практически максимальную из доступной, то лучше не добавлять вообще до 35 лет минимальной з/п, так как это разбавит всю картину и хоть стажа больше, но пенсия станет меньше? Или я что-то путаю. Я знаю, что с 30 годами выходят позже на пенсию, просто по сумме понять.
мимАпроходила• 22 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Не отображаются конечно. Вам надо сделать цветные сканы дипломов и додаткив и выслать в своём кабинете пфу. Погуглите, как правильно это сделать через какой раздел на сайте. Я мужу так делала, отослала сканы бакалавра и магистра. Они заявку обработали и в кабинете стали отображаться в разделе электронная трудовая книга. Я написала им звернення, почему не откорректирован страховой стаж, как было 16 лет, так и осталось. Обработали моё звернення и о чудо)) добавили 2г 4 мес к стажу. Отображается теперь в кабинете не 16 лет, а 18 г 4 мес.
Потім при розрахунку пенсії ось ці нульові роки будуь враховаеі в загальний розрахунок
Ariana_co• 22 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Диплома с додатком достаточно, как раз в додатке написано дата начала учёбы и окончания. И не нужны никакие справки. Если додаткив нет, тогда да- непонятно, какие даты учёбы.
Вам пощастило мабуть. Мій вкладиш не мав чітких дат початку/завершення навчання.
мимАпроходила• 22 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
39 років, 17 років стажу
І в мене так само )
Бентливуман• 22 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Благодарю за общение)).
Теперь бы еще хорошие курсы поискать,сколько мусора в эфире
Забивайте в ІГ інвестиції в фондову біржу і підписуйтеся.
Радити ті що я проходила не буду, бо як на мене вони не найкращі.
Бадабум• 22 июля 2023
42 р. Живу тепер в новій країні , стаж треба заробляти по новому - 20 років, щоб мати тут пенсію. Поки маю 3 місяці .
Чаклунка-ведунка• 22 июля 2023
40 років. 18 стажу
куркулиха• 22 июля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А без довідки ВНЗ, лише на підставі диплому, не внесуть дані?
Нет, если в додатке к диплому не указана форма обучения, то не добавят. Нужно подтвердить, что учились на дневном
Ariana_co• 22 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Формулу расчет пенсии знаете?
Средняя пенсия по стране за последние 3 года (перед выходом на пенсию) х коэф.стажа х коэф.зарплаты.
Коэф.стажа - это (грубо) сотая часть Вашего стажа в годах (30 лет = к=0.30.
А вот с коэф.з/п интереснее. Это как общее усреднение Вашей зарплаты за весь срок, во сколько раз Ваша з/п была больше средней по стране. Там еще можно до 10% найбеднейших периодов вычесть для оптимизации. Если долго круто по-белому работали, то может к пенсии и к=5 быть.

И получится, например, 12236 (средняя з/п по стране за 2020..2022) х 0,3 х 5 = 18354 грн пенсии.
А если человек все время зарабатывал ’в среднем’, то 12236 х 0,35 (если 35 лет стажа) х 1 = 4283 грн :(
муха в кедах• 22 июля 2023
42 роки, 27 років стажу.
мимАпроходила• 22 июля 2023
Ответ дляAriana_co
Формулу расчет пенсии знаете?

Я на тому калькуляторі нарахувала 6500 грн. Сижу в шоці
Ariana_co• 22 июля 2023
Ответ длямимАпроходила
Треба дивитися, які дані він бере для розрахунку. Чи весь стаж враховано, чи всі зарплати/податки коректні. Там можна подивитися ’Протокол розрахунку’, там цікаво.
мимАпроходила• 22 июля 2023
Ответ дляAriana_co
Всі бере, але в мене стажу 17 років, 6 років 2 декрети з мінімалкою. Перші роботи на сучасні гроші також копійки. Працювати і працювати ще. А от чи поміняєттся сума?
Яжемать Мне можно• 22 июля 2023
43 года стаж 20последние 4 г не работаю, после декрета
Ariana_co• 22 июля 2023
Ответ длямимАпроходила
Має бути холодний розрахунок (це моя власна думка).
Вмер - і все пропало, бо пенсія у нас солідарна, ’общак’, не успадковується. Може є можливість накопичити на квартиру і здавати (пасивний дохід - потім дітям піде). Може вигідніше крутити вільні гроші в бізнесі/ОВДП/депозиті (потім дітям підуть). І порівнювати вартість грошей у часі так би мовити.
Квітка папороті• 22 июля 2023
Ответ дляБентливуман

ИГ это гугл?
Вишневий цвіт• 22 июля 2023
Ответ дляAriana_co
Тут
Ага, то це треба увійти під своїм іменем. Там кьюар-код. Щось я з телефона не щмогла зареєструватися.
Скажіть, а там те саме, що у доввдках ОК-5 І ОК-7, чи більше інфи?
Вся в кредитах• 22 июля 2023
43 роки, 22 роки стажу. На пенсію не дуже розраховую
Дуняша• 22 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Тут би до завтра дожити
Що це за нісенітниці?
Доживете, не хвилюйтесь. Не встигнете озирнутись, як Вам вже 60+. А потім починаються теми: «за що жити, на пенсію не заробили».
Треба думати тут і зараз.
Що Ви збираєтесь робити? Дітям на шию сідати? Чи замотуватись у простирадло?
Просто цікаво, що думають такі, як Ви
Вишневий цвіт• 22 июля 2023
Ответ длямимАпроходила
Мало чи забагато?
Ariana_co• 22 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
ОК-5 корисна штука для розуміння, що в ПФУ враховано із стажу (дні та податки). Ось шматок прикладу.
Накладні мюслі• 22 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Мне скоро 47 лет, стаж - 26 лет. Но был во время работы - год декрета. Его считать в стаж или нет?
Мені зарахували, в дії довідка ок7 або на сайті пфу можна подивитись
Накладні мюслі• 22 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Сгорела на предприятии трудовая и все.
В якому сенсі? Страховий стаж рахується по внесках єсв. Скільки вам років ?
ona3233• 22 июля 2023
45 лет.
23 года рабочего стажа на одном предприятии.
Роздратована шкіра• 22 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Вбиваете в гугле портал ПФУ. Переходите по ссылке. Нажимаете вход. Затем ID.GOV.ID. и авторизируетесь через свой банк, который у вас есть. Смотрите в кабинете строчки слева вверху Страховой стаж и Зароботная плата. И потом всё остальное смотрите. Удобнее конечно это делать на компьютере. В телефоне всё мелко.
Роздратована шкіра• 22 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
30 лет это в этом году необходимо столько иметь при выходе на пенсию. Нам 30-40-50-летним нужно будет иметь 35 лет страхового стажа. И очень желательно последние года работать по-белому и не на минималке. У меня свекровь вышла этой весной на пенсию, продолжает работать. Работала всю жизнь по-белому на средних зарплатах, пенсия 10 тыс грн. Довольна.
english book• 22 июля 2023
Ответ дляБадабум
То це ж мабуть на соціальну, яка як правило дуже невелика. Там у пенсіонерів ще два додаткових джерела надходжень. Але 20 років малувато щоб добре себе забезпечити для життя там. Знаю людей, які за такий приблизно період, працюючи звичайними найманими робітниками, заробили наче й непогану пенсію, але все ж таки переїхали. Хто до більш дешевої країни, хто повернувся ще до війни в Україну.
Бадабум• 22 июля 2023
Ответ дляenglish book
Для соціальної 10 років , вона 400 €. 20 років це для пенсіїї від 850 € і вище.
Так точно!• 22 июля 2023
34 роки, 12 років стажу. Але з них 4 роки декрети.Можу йти на пенсію з 55 років
english book• 22 июля 2023
Ответ дляБадабум
Так, я точних цифр не знаю. Знаю лише що знайомі роз´їхалися по світу. Бо приїхали працювати в кінці 90-х,і стаж(+-20р) виявився не такий великий щоб жити на ту пенсію в багатих країнах. Довелося переїхати.