Не цілуюсь з бодуна• 22 июля 2023
Скільки у вас років стажу? Вже замислювалися про пенсію?
І скільки вам років.
куркулиха• 22 июля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Думаю больше с аренды квартиры будет, чем оф пенсия
Одно другого не исключает. И лишние 100-200 евро пенсии тоже никому не лишние)
Я не знаю ни одного человека который бы от них отказался.
Как почитаешь - никто на пенсию не рассчитывает, а как подходит возраст - так все бегут в пенсионный.
ВыФсеВрете• 22 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Откуда у вас ’в основном’ советский стаж ? - Максимум пять лет, и то, если вы с 18 лет работать пошли. С 1991 года Украина - независимое государство.
Я с 1985 года по 1996 год официально работала. А электронная база с 2001 года создана.
Новопоштинская• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Так электронная база, которая создана в 1997-1998 годах, но официально начала учитываться в 2004 году, к ’советскому периоду’ какое отношение имеет?
Кофе в лобби• 22 июля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Раджу, хто ще не дивився, зайти в онлайн кабінет Пенсійного фонду і подивитись.
Бо я була неприємно здивована, що один з моїх роботодавців не платив за мене внески в пенсійний.
як головний бухгалтер з 30 річним стажем рекомендую Вам якщо підприємство діюче звернутися за довідкою про зарплату за той період, що внески не відображені. Може бути таке, що внески платили, а звіт не вірно подали, чи зовсім не подали, чи він (звіт) не підтягнувся в пенсійний. У мене були такі випадки, но я все провіряю, тому зразу б´ю тривогу і звертаюся в пенсійний, щоб виправили.
якщо підприємство не діюче, знайти найближчий архів до цього підприємства і там запросити довідку про зарплату.
І ще на всяк випадок раджу запросити наказ про прийняття на роботу і наказ про звільнення.
Міряю від одиниці• 22 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Сгорела на предприятии трудовая и все.
Попробкйте зайти на сайт пенсионного фонла, у меня там все компании и весь стаж подтянут, работаю официально с 2006 года, так что там с 2006 года данные есть, если отчисления по Вашему коду были
Кусюче сонечко• 22 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Спасибо.)
Міряю від одиниці• 22 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ого... А пенсія яка буде?
В моєї мами 40 років стажу. Пенсія з усіма підвищеннями зараз АЖ 3500 грн... Знущання якесь...
Так вопрос не только в стаже, а в том какая зп была
Заздрість то погано• 22 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Но лучше иметь 500-700€ не укр пенсии
ПростоБелка• 22 июля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дія- послуги- довідки та витяги - ось їх перелік
Ще раз дякую Вам❤️ Подивилась.
10 років страхового (якщо я правильно зрозуміла) стажу точно є. Цікаво, чи можу я в такому випадку розраховувати хоч на якусь пенсію? Не розбираюсь в цьому.
Міряю від одиниці• 22 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Кто сказал? В пенсионном никому и никогда ничего не считают заранее.
Какая зарплата у мамы была последние три года?
Я в свои 36 могу на сайте пенсионного пенсию рассчитать. Так что можно
маринабаранова• 22 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
50 років, 32 роки стажу, не розумію що це мені дасть((
Як це - що? Вихід на пенсію у 60 років) Якщо - не добавлять ще
Новопоштинская• 22 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
хто має 50 років, той у радянські ще часи працював, не у всіх була мінімалка, у мами була досить гарна зарплатня, як на той час, але по факту, з пенсій познімали усі якісь там надбавки, а у 2015 році видали взагалі якийсь закон, що або зарплатня, або пенсія, а вона ще працювала + якусь пенсію частково нараховували, то вона вирішила, що краще буде нехай зарплатня, яку індексують та підвищують, аніж від пенсії залежати, лишилася на роботі, 77 років, досі працює, щоправда на 0,5 ставки, але колеги хто пішов з приблизно її стажем, отримують меншу пенсію, ніж вона половину зарплатні
60 метрів сметани• 22 июля 2023
Ответ дляКофе в лобби
А не підкажете, якщо людина з інвалідністю працює на 0,5 чи 0,25 ставки, то трудовий стаж нараховується, і як саме: в повній мірі чи ні?
Не цілуюсь з бодуна
• 22 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
А ви не по трудовій працювали?
По трудовій. Але якщо працюєш на ФОПа (також була трудова через центр зайнятості оформляли), то можуть бути нюанси.
Кофе в лобби• 22 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
так, в повній мірі, іде доплата ЄСВ до мінімального.
Вельми шановна• 22 июля 2023
Ответ дляПослушная
Ну когда я училась то вроде тогда ещё должна была идти в стаж учеба
Тем, кто учился до 2004, учеба учитывается в стаж.
Вельми шановна• 22 июля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
44 роки, 23 роки педстажу.
Для вислуги потрібно 30 років і вік 55.
Про пенсію поки зовсім не думаю.
Для вислуги потрібно 30 років і вік 55.
Про пенсію поки зовсім не думаю.
Выслугу отменили 10 лет назад, теперь на общих основаниях.
Роздратована шкіра• 22 июля 2023
Ответ дляПослушная
37, стажа 17. Если добавить учебу то 22. Но хз добавляют ли ее
Учёба засчитается только дневная форма обучения и только до 01.01.2004 года.
60 метрів сметани• 22 июля 2023
Ответ дляКофе в лобби
Дивно... просто в центрі зайнятості казали, що за ті роки чомусь не підтягує дані...
Не цілуюсь з бодуна
• 22 июля 2023
Ответ дляНу ниче се
У моєї мами стаж 37 років , пенсія 3300
Не лише кількість років стажу важлива, а і те, скільки внесків сплачувалося.
Роздратована шкіра• 22 июля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
И сколько по времени не платил?
Кофе в лобби• 22 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
за ті роки, це які?
до 01.01.15 дійсно доплати не було. доплата почалася з 01.01.15
60 метрів сметани• 22 июля 2023
Ответ дляКофе в лобби
за ті роки, це які?
Десь з 2016 по 2018
Полонянка SexShop-а!• 22 июля 2023
40 років 18 років стажу, з треба до 2002 року підтвердити, не працюю з початку війни -звільнили, не було куди дитину прилаштувати під мій графік(((
Не цілуюсь з бодуна
• 22 июля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Поэтому я никогда не работала на фопов.
Не считая 5-ти месяцев подработки, где мне насчитывали минималку, на руки давали половину, а вторую половину директор себе забирал😅
Но начисления то шли все на меня, в пенсионном кабинете отображено даже)
Ще згадала, на першій своїй роботі (ще молода була, не думала про стаж) на ФОПа, зареєстрували мене по трудовій книжці в центрі зайнятості. Потім директорка почала всім підсовувати заяви якісь типу ми працюємо неповний день, на якісь податкові пільги. Ми все підписували, бо не думали тоді ні про стаж, ні про внески, ні про пенсію.
Ms. Откровенность• 22 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Учёба засчитывается не всем, только если была оплачиваемая практика, оформление по трудовой и отчисления в пенсионный фонд. Если записи в трудовой нет, ничего не засчитывается, к сожалению.
Злюка-закусюка• 22 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Ще раз дякую Вам❤️ Подивилась.
Тут я вам не помічник, але думаю, що ні. Мабуть вся інфо є на сайті пенсійного