Фиктивная• 22 июля 2023
Бюджет Львів на 3-4 дні
Підкажіть, хто недавно їздив до Львову розвіятись. Хочу удвох з сином 8 років. Без урахування житла яку суму +- готувати?
Зубачистка• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Класс
Мы, например, живём в районе ТЦ Шувар (это не центр, спальный район). Трамваем минут 10-15 до университета, 20-25 до центра. Трамваи нормальные, ходят каждые 5-10 минут. Рекомендую) Правда, не знаю, есть ли здесь гостиницы)
Сихів
Xвостокрутелка• 22 июля 2023
У кінці травня з сином 13 років удвох були три ночі у Львові. Три повні дні та половина день від´їзду. Без житла та проїзду, напевно, до 4000 витратили. Але це з урахуванням книжок, яких ми накупили на 1000 грн у ВСЛ. Та на 1500 раз у ресторані Перше Підземелля посиділи на моє ДН. Із собою везла дещо з їжі, там овочі купувала та фрукти. Кава, чай із собою. Поїздка була у справах, сина взяла із собою, щоб трохи відволіктися і йому, і мені. А мій ДН так співпав.) Нам дуже все сподобалося. Можна було і менше витратити. Дивлячись, у кого які пріоритети та апетити. До речі, на одній екскурсії ми були із гідом, а на інші самі ходили. Просто платили за вхід до музеїв. Якщо, звичайно, харчуватися у кафе та ресторанах, то це зовсім інша історія.
Фиктивная
• 22 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Була з малою (10 років) в музеї скла, на площі Ринок. Вона в мене дуже любить все скляне, фанат так би мовити. Там є інтерактивна кімната, подивитися, послухати, відповісти на питання... Кімната її не дуже зацікавила, але мені було цікаво)))
Є ’чорні скриньки’ до кожної потрібно підібрати код, знайти відповідь на питання, типу квесту, щось таке. Оце дуже сподобалося.
І дуже сподобалися самі вироби.
З собою придбали пару скляних фігурок-брелочків.
По ціні уже не пам´ятаю скільки вхід, але дешево.
І дуже сподобалися самі вироби.
Супер. Це цікаво
Лепетун• 22 июля 2023
2 тижні як повернулися зі Львова, до цього була там років 20 назад. Уууххх, яке заплутане місто, гугл карти водять колами, ми там ледь не плакали вже...
Ціни я б не сказала, що дешеві. На 2 дні у нас пішло 4 тис.
Шалена красуня• 22 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
І дуже сподобалися самі вироби.
30грн - дорослий, 20 грн - дитячий
Ответ дляДа будет так
Щас тут напишут про 10 тыс в день.... Мы планируем ехать через неделю, попытаемся бюджетно. Нашла хостел за 1500 за 2 ночи на3х, но с санузлом личным. В центре. По питанию изучила меню популярных заведений, с ценами. Цены не киевские однозначно, даже у нас в Сумах наверное подороже будет. Экскурсию обзорную будем брать, но у нас один только полный день будет во Львове и мы там впервые, и едем дальше. Смотря куда хотите. Изучите цены, сейчас же все есть на сайтах и в отзывах. Мы планируем на Львов пару тысяч максимум на 3 за вечер, день и утро следующего дня.
Доброї ночі, ви вже їздили до Львова, можете в приватні повідомлення відписати ?