Неначасі• 22 июля 2023

Порадьте фільм для спільного перегляду з 12-ти річним сином.

Щось таке з сенсом. Колись спільно щотижня з ним дивилися мультфільми. Зчасом появилася менша дитина, цю традицію ми закинули. Бачу, починається підлітковий вік, стосунки деколи натягнуті, відчуваю, що потрібно більше часу з ним проводити, запропонувала сьогодні подивитися фільм, зрадів. Порадьте щось.
Мороженная курица• 22 июля 2023
Посмотрите доктор кто. Я со своей дочкой 15 летней смотрю, ей нравится. Фантастика. Первый сезон не очень затягивает, но его надо посмотреть, чтоб понимать суть. А дальше очень интересно.

Прокачую сідниці• 22 июля 2023
Марвел
Щепотка_совести• 22 июля 2023
Реквием по мечте. Как раз время
Manumycat• 22 июля 2023
Собаче життя 2017 року фільм. Дуже класний
Трейдер кріпти• 22 июля 2023
Мій малий полюбляє увесь марверл з супергероями, Стражі Галактики, нещодавно дивились Зомбіленд
Tatyana_1975• 22 июля 2023
Ответ дляManumycat
Там здається є і 2 і 3. Ми всі ’залпом’ з донькою передивились
Тут как тут• 22 июля 2023
10 королевство, но он наверное более девчачий)
Приключения с Двейном
Джуманджи, Путешествие к центру Земли, Круиз по джунглям, Ведьмина гора,

Джуманджи с Робином Уильямсом,

Маленький Николя
Приключения Реми
Патрик

Мафиозная• 22 июля 2023
Какую-нибудь эротику
Файна_зупка• 22 июля 2023
Марвел или что-то со Скалой типа Джуманджи, как вам выше написали
автор Неначасі • 22 июля 2023
Ответ дляТут как тут
Приключения с Двейном

Джуманджи с Робином Уильямсом,

Маленький Николя
Приключения Реми
Патрик
Дякую
Погуглю їх зараз.
Моє миле дитя почало огризатися, все йому не так, його не люблять, не цінують і взагалі життя в нього стало таке важке.... Еххх... Втрачається контакт.
Тут как тут• 22 июля 2023
Ответ дляНеначасі
Дякую
Погуглю їх зараз.
Может любит фентези)
Перси Джексон есть 2 части
Хроники Нарнии 3 части
Артур и миниуты

Город Эмбер
Чернильное сердце
Золотой компас
Тут как тут• 22 июля 2023
Тайна Мунакра

Ужастики 1,2
Тайна дома с часами
Джон Картер
Зверополис
Джавеліна• 22 июля 2023
Дом странных детей мисс Перегрин.
Дневник слабака.
Лемони сникет. 33 несчастья
Эйс вентура
Уэнсдей
Чарли и шоколадная фабрика
Труп невесты
Полуничка• 22 июля 2023
Это все мы смотрим вместе, с 12л сыномОчень странные дела (сериал)
Ключи Локков (сериал)
Начали ’половое воспитание’,
Доктор кто так же плюсую.

Фильмы, отлично зашёл
Мальчик в полосатой пижаме.
Фильмы по книгам Роальда Даля, Дэвида Вольямса (смотрим после того как он прочитал книгу).
И выше, Джуманджи, Путешествие к центру земли, Индиана Джонс, Приключения Тин тина и тд. Еще вместе смотрим ужастики)
Тут как тут• 22 июля 2023
Бюро магических услуг новый 2023 года
Хроники спайдервика
Гарри Поттера думаю вы видели, Фантастических тварей и Хоббита с властелином)?
Міні-бікіні• 22 июля 2023
Ми зараз часто з малим разом фільми дивимось. Спершу він все про війну щось хотів, казав, що більше його нічого не хвилює, а тепер просто вибираю щось з топу, іноді зі змістом, іноді так просто. Почали з Піаніста, я хотіла, щоб він зрозумів, що війна це не тільки героїчно розсікати на танку і строчити з автомата навкруги, потім Хлопчик у полосатій піжамі подивились, врятувати рядового Райана. Післязавтра ще йому сподобалось, ми потім обговорювали проблеми екології. Між фільмами зі змістом дивимось марвел, чи хіти, типу таксі. Але мій менший за вашого, йому 9. Одного разу старша донька з ним Бійцівський клуб дивились, то було повно вражень у нього, але чоловік, як дізнався, то виписав, бо фільм дорослий, є сцени не для дітей.
Міні-бікіні• 22 июля 2023
Згадала ще фільм, який нам психолог радила подивитись, називається мирний воїн.
Розбещена цяточка• 22 июля 2023
Звёздные войны с сыном в этом возрасте все пересмотрели) Он хотел ещё Гарри Поттера вместе, но я пас, не моё.
Нічний дожор• 22 июля 2023
.

Голубая фишка• 22 июля 2023
Бесконечная история
Tammy21• 22 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Реквием по мечте. Как раз время
Ви не втомилися у кожній темці цей фільм писати? Може пропрацювати травму?
Астоновитесь!• 22 июля 2023
Ответ дляПолуничка
Ключи Локков (сериал)
Начали ’половое воспитание’,
Доктор кто так же плюсую.

Фильмы, отлично зашёл
Мальчик в полосатой пижаме.
Дивитесь статеве виховання разом з 12-річним? Не почуваєтесь незручно? Там багато відвертих сцен, особливо у першому сезоні, як на мене не дуже підходить для спільного перегляду.
Полуничка• 22 июля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Ні, нормально заходить і мені і йому. Деякі моменти потребують обговорення, але ми вільно спілкуємось на ці теми, одразу прояснюємо
Чарівне зіллячко• 22 июля 2023
Ответ дляTammy21
А що не так з цим фільмом?
Не дивилася,якщо що
Я тут с краю постою• 23 июля 2023
дякую
Tammy21• 23 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
А що не так з цим фільмом?
Не дивилася,якщо що
З ним все так, але він капець який важкий і точно не для 12-тирічної людини.