Кто уже ходил? Получили море удовольствия, качественное кино и актерский состав великолепный
KaterionOK• 22 июля 2023
30 хвилин тому вийшла з фільму. Це фільм просто обовʼязковий для перегляду!!!
Wendy Rhoades• 22 июля 2023
специально не смотрела) ждала когда ребенка заберу в Киев и пойдем вместе)
К.а.л.и.н.а• 22 июля 2023
3 години фільм, плюс дорога, плюс реклама.. де б взяти стільки вільного часу...
Wendy Rhoades• 22 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Лучше бы этот физик не рождался
тогда бомбу создали бы нацисты
Lady luck21• 22 июля 2023
Ответ дляlulilu
Есть на резке в хорошем качестве
Скиньте пожалуйста ссылку, не могу найти
Ответ дляSolnet
Роки 2 чи 3 не було якісного гарного кіно. Після Дюни, круїза по джунглях, душі та про баскетбол мульта не було нічого вартого уваги
Невже??
В понеділок підемо
Невже??
В понеділок підемо
То ви пропустили просто. На мій погляд було 2 чудових фільми: Аватар 2 і Топ Ган:Мєверік. Перший дивилися в кінотеатрі, другий донька дивилася в кінотеатрі і була в повному захваті. Ми з чоловіком вже дивилися дома Топ Ган:Мєверік 2 рази. Уявляю, який він в кінотеатрі чудовий був з шикарними сценами польотів. Його, до речі, в Америці та Канаді показували повторно, настільки був популярним. І він став 12 фільмом по касовості за історію кінематографу.
Ответ дляnnnnika
Аватар не зайшов. Чекали щось краще першого. Пішли посеред сеансу