Like-995b• 22 июля 2023

Опенгеймер - советую

Кто уже ходил? Получили море удовольствия, качественное кино и актерский состав великолепный
rybka21• 22 июля 2023
ходили позавчора, я досі під враженням

lenakarp• 22 июля 2023
В интернете ещё нельзя смотреть?
автор Like-995b • 22 июля 2023
Ответ дляlenakarp
В интернете ещё нельзя смотреть?
Не подскажу, но в кинотеатре будет лучше)
rybka21• 22 июля 2023
Ответ дляlenakarp
В интернете ещё нельзя смотреть?
19 липня прем’єрний показ, в Україні 20
звичайно, що ні
KaterionOK• 22 июля 2023
30 хвилин тому вийшла з фільму. Це фільм просто обовʼязковий для перегляду!!!
Колючая Роза• 22 июля 2023
плюсую...вчора також ходили
РойЛеля• 22 июля 2023
Дівчата, ви прямо зацікавили

Wendy Rhoades• 22 июля 2023
специально не смотрела) ждала когда ребенка заберу в Киев и пойдем вместе)
lulilu• 22 июля 2023
Есть на резке в хорошем качестве
К.а.л.и.н.а• 22 июля 2023
3 години фільм, плюс дорога, плюс реклама.. де б взяти стільки вільного часу...
rybka21• 22 июля 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
воно того варте
автор Like-995b • 22 июля 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Вихідні) сьогодні погода якраз підходяща
nnata• 22 июля 2023
О чем
Barabylia• 22 июля 2023
Щойно пришли, дійсно - вау! Але від Нолана іншого й не чекала. З реклами перед сеансом зрозуміла, що на Наполеона теж підемо обов´язково
Solnet• 22 июля 2023
Роки 2 чи 3 не було якісного гарного кіно. Після Дюни, круїза по джунглях, душі та про баскетбол мульта не було нічого вартого уваги
Невже??
В понеділок підемо
автор Like-995b • 22 июля 2023
Ответ дляnnata
О чем
История жизни американского физика Роберта Оппенгеймера, который стоял во главе первых разработок ядерного оружия. Режиссер Кристофер Ноланд - его фильмы шикарны
Amalpi• 22 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Лучше бы этот физик не рождался
Wendy Rhoades• 22 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Лучше бы этот физик не рождался
тогда бомбу создали бы нацисты
автор Like-995b • 22 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Лучше бы этот физик не рождался
Тогда лучше чтобы ни один физик не рождался. Впрочем дискутировать не собираюсь

Barabylia• 22 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Лучше бы этот физик не рождался
Моя мама теж сказала, що не піде, бо ’попридумували, самі поздихали, а ти тут розгрібай’.
Amalpi• 22 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Да, не один физик ядерщик
автор Like-995b • 22 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Да, не один физик ядерщик
Особенно в ссср )
Amalpi• 22 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Особенно в ссср )
Везде
Amalpi• 22 июля 2023
Ответ дляBarabylia
100% и гордились же своим изобретением
rybka21• 22 июля 2023
Ответ дляBarabylia
а в нас була реклама Вбивці квіткової повні
теж зацікавило
автор Like-995b • 22 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Везде
МРТ например служит человеку , смотря как использовать
Lady luck21• 22 июля 2023
Ответ дляlulilu
Есть на резке в хорошем качестве
Скиньте пожалуйста ссылку, не могу найти
nnnnika• 22 июля 2023
Ответ дляSolnet
Невже??
В понеділок підемо
То ви пропустили просто. На мій погляд було 2 чудових фільми: Аватар 2 і Топ Ган:Мєверік. Перший дивилися в кінотеатрі, другий донька дивилася в кінотеатрі і була в повному захваті. Ми з чоловіком вже дивилися дома Топ Ган:Мєверік 2 рази. Уявляю, який він в кінотеатрі чудовий був з шикарними сценами польотів. Його, до речі, в Америці та Канаді показували повторно, настільки був популярним. І він став 12 фільмом по касовості за історію кінематографу.
Solnet• 22 июля 2023
Ответ дляAmalpi
100% и гордились же своим изобретением
Та правильно
Нахєр та фізика. Краще помолитися
Solnet• 22 июля 2023
Ответ дляnnnnika
Аватар не зайшов. Чекали щось краще першого. Пішли посеред сеансу