Якось так і живу• 22 июля 2023

Хочу закінчити стосунки з жонатим якій мною користується

Вже довго. 9 років. Я одружена але з чоловіком стосунки не легкі. Та по деяким причинам я живу з ним( не за гроші бо він заробляє менше чим я).
Одружений чоловік зустрівся тоді коли я була розбита. Але одразу ж типу без зобов´язань попередив. А я закохалась в нього. І тепер я хочу звільнитись від цього тягаря
Я кохаю його. Відразу скажу дарунків грошей навіть повідомлення Я СУМУЮ ЗП ТОБОЮ не було ні разу.
Я втомилася чекати зустрічі. Я втомилася бачити його з жінкою. Я хочу забути це все в хай він собі далі живе в сім´ї але вже без мене. Як це зробити з чого почати і як не зірватися
Мелочунь• 22 июля 2023
Извините, мне вас не понять! Вы сами в этом виноваты и вас не жаль совершенно!
Ни о муже не подумали, ни о себе.
Взять и закончить, все, вариантов больше нет и не будет.

Балаболка• 22 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Понять,что Вас даже за человека не воспринимают
Как начали, так и воспринимает
Губки-уточкой• 22 июля 2023
Как с курением, бросили, и надо будет помучиться, все, других вариантов не существует. Но вы четко должны понимать, что время страданий закончится в любом случае, а дальше легкость и свобода.
Зубачистка• 22 июля 2023
У Вас у всьому нездорові стосунки. Вам доводиться терпіти свого чоловіка. Терпіти свого коханця. Це взагалі больні стосунки. Навіть, якщо порвете стосунки хоча б с ким. Ви знову поринете в такі ж стосунки. Вам у голові треба навести лад. І з холодним розумом вже все вирішати. У вас срок великий 9 років і це не нормально. Ви собі спочатку подивіться у очі і зізнайтесь, що не потрібні любовнику взагалі. І цінуйте себе бо вас потім як ту ганчірку викинуть
Глаза_в_3_карата• 22 июля 2023
Ответ дляішо
а те, що вона заміжня , вас ніяк не дивує?
Ну он тоже женат. Так почему должно удивлять, то что автор замужем? Встретились 2 гулящих человека и ахаются на стороне. Чему тут удивляться?
Фляшунька• 22 июля 2023
Як з чого почати - написати коханцю повідомлення, що ви вирішили закінчити стосунки. Поставити його в ЧС. Дати собі час на постраждати - тиждень там, і знайти собі заняття - почніть з генерального прибирання, а там розберетесь.
ВундерКИНГ• 23 июля 2023
Ответ дляішо
Ні, життя довге не судіть
Любовь Калистратовна• 23 июля 2023
Як можна жінкам так себе поводити,а потім чого чоловіки не такі,бо їх виховують такі як ви.