Ленне-Рейма• Изменено 22 июля 2023
Ось така ситуація
Маємо кафе у закритому ЖК.
В меню є алкоголь.
Працює заклад десь до 23-23.30, люди сидять на терасі допивають замовлене, інколи навіть після нашого закриття.
Сталася така ситуація - компанія замовила в нас алкогольні напої, сиділа на терасі, ми зачинилися і пішли. Вони залишалися там і після початку комендант години, не шуміли, їх не чіпали.
Але потім почали нам телефонувати сусіди з того ЖК - угомонитє ваших посетітєлєй, они нам обссикают забор!
Як виявилося вранці, ті ссикуни - жителі того ЖК, але сусіди звинувачують нас в тому що ми продаємо алкоголь і тепер ’в ЖК всі забори помічені нашими відвідувачами’.
При тому що на території є ще 2 магазини з алкоголем, і за територією ще один в кроковій доступності.
Як ось таке розрулювати і чи варто взагалі щось розрулювати?
В меню є алкоголь.
Ленне-Рейма
• 22 июля 2023
Занесли сьогодні стільчики, все одно дощ, подивимося як воно буде.
Ло Шарик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну под дождем они сидеть не будут)
Ваше дело вовремя закрыться
Пиу!Пиу!• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
До 22 00 вони п´ють з скляних бокалів, які ми не можемо залишити на вулиці і пропонуємо перелити в паперові стаканчики. От з ними і сидять.
Але я підозрюю що потім ще доганаяються чимось купленим завчасно, просто виглядає так, що це вони в нас так набралися, хоча в нас лише вина і коктейлі.
Ой ні, це вже ту мач. Я знаю, що недоїдені страви можна спакувати і віддати, але алкоголь щоб на розлив, це дивно. Будуть казати, що у вас будь-який алкаш може прийти і отримати 100 грам в пластику. Кажіть, що стакани закінчились, нехай в АТБ ідуть.
Пишу вірші, дорого• 22 июля 2023
Ото накинулись на автора, зміючки.
Якщо хтось купить коктейль чи, навіть, каву чи воду в її закладі о 21:55, вип´є на лавочці поряд (не на її терасі) і попісяє під забор, теж вона буде винна, що продала цей напій?
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну ви ж така ’компетентна’ що навіть не в стані підтвердити власне пустобріхство посиланнями на закони.
Тож не вам судити про чиюсь кваліфікацію. Та й не цікавить мене думка якоїсь брехушки.
Я така компетентна, що безкоштовно не роздаю порад порушникам. Кажіть жк, приїду розкажу багато чого. Якщо не скажете, то значить і самі знаєте, що порушуєте і розумієте, що сусіди праві, просто шукаєте як відмазатись.
Ленне-Рейма
• 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Та кому ви потрібні з вашими порадами?
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Та кому ви потрібні з вашими порадами?
Ви потрібні і я знаю кому. Сцикотно коли до справи доходить, так?
Не стесняюсь• 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ви приколюєтесь? Тобто ви ведете який ніякий бізнес і навіть не цікавитесь законами? Вам на форумі повинні розказати? Дивно, що жителі жк до сих пір не викликали поліцію, якісь дуже терплячі
слухай, пані, ти людину звинувачуєшь у хрін зна чому.без доводі та аргументів. а потім дешевий з´їзд ’ читайтє в интернете майо время дорого стоит’.
або не тринди, або доводь.
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
або не тринди, або доводь.
Удалено администрацией...
Коли мовчу- приємна жінка• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Не морочте голову, вже не знаєте що придумати.
Ми маємо повне право замиватися після закінчення робочого дня, закон це не забороняє.
Ви ж самі в старт-топіку написали, що заклад працює до 23.00-23.30, а тепер брешете, що до 22.00
Зачиняйтесь повністю о 22.00, випроваджуйте гостей і не буде до Вас питань
А то клієнтів втратити боїтесь, а тепер хтось Вам винен
Ленне-Рейма
• 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
Ленне-Рейма
• 22 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я плачу людям за певну кількість годин, а не лише за ті години, коли заклад фактично відкритий.
Тому так, для мене заклад працює до 23 - 23.30.
Вам не зрозуміти.
Агент Пинкертона• 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Мамкины доморощенные бизнесмены.
Чижик Пижик• 23 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Удалено администрацией...
Ленне-Рейма
• 23 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
Налогообложу• 23 июля 2023
Думаю, трезвым жителям нужно было зафиксировать на камеру факт пописов и вызвать полицию.
Ну а кафешку с алкоголем занести в личный черный список
Чижик Пижик• 23 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Удалено администрацией...
Ленне-Рейма
• 23 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
З якого б дива? За правду ж не банять