Ленне-Рейма• Изменено 22 июля 2023

Ось така ситуація

Маємо кафе у закритому ЖК.
В меню є алкоголь.
Працює заклад десь до 23-23.30, люди сидять на терасі допивають замовлене, інколи навіть після нашого закриття.
Сталася така ситуація - компанія замовила в нас алкогольні напої, сиділа на терасі, ми зачинилися і пішли. Вони залишалися там і після початку комендант години, не шуміли, їх не чіпали.
Але потім почали нам телефонувати сусіди з того ЖК - угомонитє ваших посетітєлєй, они нам обссикают забор!
Як виявилося вранці, ті ссикуни - жителі того ЖК, але сусіди звинувачують нас в тому що ми продаємо алкоголь і тепер ’в ЖК всі забори помічені нашими відвідувачами’.
При тому що на території є ще 2 магазини з алкоголем, і за територією ще один в кроковій доступності.
Як ось таке розрулювати і чи варто взагалі щось розрулювати?
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Тобто столи не ваші, а власність жк?
Наші, влітку не заносимо.

Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Який конкретно закон забороняє нам знаходитися в непрацюючому закладі після 22 00? Посилання на закон будь ласка!
Не включайте дурника. Хоч живіть там, людей після 22.00 бути не повинно там і все має бути зачинено.
Якось так і живу• 22 июля 2023
слухайте, таке буде завжди, в більшості ЖК всі ’нєрвниє’, особливо квартиранти, але ви після закриття, складайте стільці і просіть відвідувачей по домам, нехай посцикують уже по дорозі до свої квартир
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Не морочте голову, вже не знаєте що придумати.
Ми маємо повне право замиватися після закінчення робочого дня, закон це не забороняє.
Мальчун-задирун• 22 июля 2023
если закрылись, то и с террассы пусть уходят. Завешивайте ее чем то. Или заносите столы.
У нас во дворе стоял стол и лавки, спилили, потому что всю ночь там пили
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ви взагалі не читаєте? Чи взагалі не розумієте?
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А, ну тоді нічим допомогти не можу. Ми ніц не порушуємо, щоб ще рефлексувати з приводу подобається це комусь чи ні.
Який жк?)

Ло Шарик• 22 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Ну обычно в таких случаях наклоняют стулья и протягивают цепь,чтоб не сидели после закрытия
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Я не витрачаю часу на таку маячню.
Якщо я сказала що ми не працюємо після 22 00, то воно так і є. В закладі нікого з відвідувачів нема, хіба що в туалет хтось забіжить, нікого не обслуговують, миють приміщення та обладнання.
Ваші фантазії на тему того що й на терасі люди не мають права знаходитися з тим що замовили до десятої, дійсності не відповідають. Припиніть витрачати мій час.
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Який жк?)
Закритий)
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Закритий)
Назва
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
То в публічних місцях таке роблять, в закритому навіщо. Якщо щоб не сиділи, то простіше занести.
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Назва
А ще що?
Ло Шарик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Смотря какая мебель,тяжелые не проще занести
Вы просто боитесь клиентов потерять,поэтому не сгоняете.Но на гнев жильцов лучше не нарываться
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я не витрачаю часу на таку маячню.
ото бізнесменша...я уявляю те кафе
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Закрите, то коли ви в себе в квартирі сидите
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
ото бізнесменша...я уявляю те кафе
ну так, ви ж лише уявляти і можете)
Чижик Пижик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
ну так, ви ж лише уявляти і можете)
Скоріш за все не можу навіть. Бо коли власник настільки некомпетентний, то бідося, але час все поставить на місця, ненадовго те кафе
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Нам простіше занести. Але проблему це аж ніяк не вирішить.

Ло Шарик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Конечно решит,они пойдут домой в туалет)
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ну ви ж така ’компетентна’ що навіть не в стані підтвердити власне пустобріхство посиланнями на закони.

Тож не вам судити про чиюсь кваліфікацію. Та й не цікавить мене думка якоїсь брехушки.
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Ага, вчора не пішли, а сьогодні різко підуть)
Ло Шарик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Так стулья вовремя уберите и пойдут
Дрібка щастя• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну вы же понимаете, что жильцы дома, возле которого есть наливайки, всегда будут страдать от алкашей. И даже если возле дома есть магазин со спиртным и во дворе собираются алкаши, то жильцы стараются сброситься на забор, чтобы огородить двор от сброда. А у вас и так закрытый двор, поэтому люди рассчитывали на спокойствие, а тут начинает твориться такое. Запрещающих аконов, может, и нет. Но одно то, что жильцы будут недовольны, уже достаточно для того, чтобы вы отреагировали. Иначе начнется война со всем жк, соседи таки найдут, к чему прицепиться, будет насылать проверки разных инстанций, оно вам надо? Постарайтесь сделать какие-то шаги навстречу, заносите столы, это в ваших интересах - не вступать в эту войну.
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Так стулья вовремя уберите и пойдут
Вони вже зараз сидять на дит майданчику, який сьогодні вночі обісцяли. Як ви думаєте, де вони підуть в туалет? Вчора там сходили, а сьогодні різко додому підуть?
Пиу!Пиу!• 22 июля 2023
А що означає - сиділи і допивали? З бокалів кафе чи з пластикових стаканчиків? Бо з тераси кафе необхідно зібрати як мінімум посуд, попільнички, скатертини зі столів, попросити людей піти. Звісно, якщо це кафе, а не ригалівка.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 22 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Підтримую, мова навіть не тільки про туалет, а раптом там якась потасовка, нащо так ризикувати.
Ло Шарик• 22 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Тогда к вам не будет претензий,а разборки на площадке.Вовремя закройтесь и все
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
До 22 00 вони п´ють з скляних бокалів, які ми не можемо залишити на вулиці і пропонуємо перелити в паперові стаканчики. От з ними і сидять.
Але я підозрюю що потім ще доганаяються чимось купленим завчасно, просто виглядає так, що це вони в нас так набралися, хоча в нас лише вина і коктейлі.
автор Ленне-Рейма • 22 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Та ну, яка потасовка в закритому Жк)