Брехушечка• 22 июля 2023
Де у Києві купити парні вишиванки?
Дівчата, підкажіть де у Києві поїхати купити парні вишиванки?
Якщо конкретніше,цікавить весільний комплект, у каталогах етнодому (та й інших великих магазинів) не бачу нічого цікавого
Брехушечка
• 22 июля 2023
Взагалі хотіла просте легке біле плаття, але зважаючи на зайву вагу, вишите плаття, хоч якийсь вигляд буде мати
Брехушечка
• 22 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Сварга - є дуже гарні
Дякую, сподіваюсь у магазині є щось відмінне від того що на сайті)
Туфли в чешуе• 23 июля 2023
Якщо час є, подивіться на м.Харківська, біля Конфіскату є магазинчики, бачила гарні. Або на Позняках, теж біля Конфіскату.
Брехушечка
• 23 июля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую