Кумедна• 23 июля 2023
Дніпро - Перемишль
Підкажіть,будь ласка, хто часто їздить,о котрій годині зазвичай приїжджає потяг в Перемишль? Затримка від оголошенного часу,15.21, велика чи вчасно?
Вчора донька приїхала цим потягом із запізненням 40 хвилин десь. Потім, майте на увазі, ще велика черга на паспортний контроль на пероні, це теж потребує часу. Проте, якщо ви далі на Краків або Варшаву, то напевно встигаєте. Донька на Краків нормально встигла, ще й чекала трохи на пероні
Кумедна
• 23 июля 2023
Ответ дляLisischa
Дякую
Це той що на 17:23 вона чекала?
Мені взагалі в Миколув, через Краків можу
Це той що на 17:23 вона чекала?