Мяо мой мяо• 23 июля 2023
В грошах щастя
Коли знайомлюсь з чоловіками,заходить розмова про гроші.І так,я вважаю,що 99% щастя в грошах.Вони бурно реагують на це.Я добре заробляю і розвиваюсь(вони це знають).Я впевнена і самодостатня жінка.Але все ж в них відпадає бажання продовжувати спілкування зі мною😅Чому так?Ви як вважаєте ?
З вишневого садка• 23 июля 2023
Счастье не в деньгах, а в том что бы быть счастливым.
Деньги это необходимость
Мяо мой мяо
• 23 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Для чого вам чоловіки? Щоб заповнити цей 1%?
Так
Ластовиння• 23 июля 2023
В кожного по різному і хто до чого звик.Для мене головне здоровʼя,а далі гроші.Я заробляю не погано,мені на необхідне вистачає і це дуже важливо.Буває як здоровʼя скрутить,ось мала важку вірусну,то помирала,так було погано.А є людям і 7-8 тис вистачає,в мене сусідка має городи,господарство,мінімальну і їй вистачає.
ТихоЯ• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Мені вистачає .2000 дол
може вони вважають Вас пустою?
Конотопська відьма• 23 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
для впевненості і самодостатності, це так собі гроші. мабуть їх шокує, що ви за такі гроші ви занадто в себе повірили
Не выдумывайте, это даже в Европе норм деньги, что говорить про Украину.
З вишневого садка• 23 июля 2023
Я деньги и чувства, отношения любовь вообще не смешиваю. Могу себе позволить спать ст кем хочу, хоть с дворником
Біле пальто• 23 июля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Автор, человек,который зациклен на деньгах- печальное зрелище.
Ага
муха в кедах• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Звичайно,і я стараюсь це донести їм.Гроші-це свобода,смачна їжа,подорожі,здоров´я,краса та впевненість в завтрашньому дні.Я не прошу грошей.Я сама їх заробляю.
Автор, ви молодець. Нехай ці лузери йдуть мімо. Навішати собі ярмо на шию у вигляді чоловіка можна завжди встигнути, але хіба воно Вам потрібно?! Моя мама все життя тягнула на собі відчима. Хоча у самій енергї було стільки, що вона б без нього жила набагато краще. Але старі стереотипи- що, залишиться сама знову. А я так і вирісла на її висловлюваннях: « я і баба, я і бик , я і лршадь і мужик; бачили очі, що купували- їжте поки не повилазять» Ось навіщо таке потрібно. На мій погляд краще самою, чим ось таке.
Бабка-ежика• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Для чего вы вообще об этом говорите? Вас об этом спрашивают?
Черпак_для_фантазий• 23 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
У нас заходила ,в случае если они ленивые нищеброды ,они сразу обиженным тоном говорили , тебе наверное парня с машиной подавай ,чтоб кружил ?! Это мой период сидения на сз .
Хотя у меня простые запросы ,чтобы не лентяй ,адекватный и т .
Вот сейчас муж не работает 2 года по здоровью + война ,содержу полностью ,без вопросов
Взагалі тема грошей була відсутня при знайомствах. У стосунках вже була, але поверхнево, без уточнень скільки хто заробляє, скільки не вистачає для щастя і т.п. аналогічно як у Вас, іноді чоловік сидить без роботи, до 2 тижнів. Не виїдаю мозок. Бо за ті інші два тижні він може заробити гідні гроші. Не принципово взагалі зациклюватися хто скільки і чому. Моєї з п хватає на усі типові примхи. А його з п відкладаємо або мене частину витрачаємо на покружляти мене
Ну шо не так?• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А нащо ви це намагаєтесь донести? При чому з порогу. Я б не захотіла спілкуватися з вами, бо зразу видно, що ви зациклені. І не важливо на чому. Зациклені люди не цікаві. І чоловіки це відчувають.
Нащо ви зразу акцентуєте, що не підете на побачення, бо працюєте, БО ХОЧЕТЕ ЗАРОБЛЯТИ. Впевнена, шо всі ваші розмови про це. Це фу, якшо чесно. Про гроші з малознайомими людьми говорять тільки бідні і невиховані.
Якшо хочете бути самі з грошима, продовжуйте в тому ж дусі.
Біле пальто• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Почалася розмова з того,що сьогодні запрошує на каву.Я сказала,що сьогодні працюю.Бо хочу заробляти.І понеслось
О, сколько у меня таких соплежуев отсеялось)
Эскиз бесконечности• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так
А щоб ви сказали чоловіку, який би також вважав, що ви для його життя значите 1%, а решта - гроші?
Невгамовна Бу• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Я такого не сказала.Як собі хочуть,їхнє життя
Хтось шукає домашній затишок і домашню їжу. З жінкою, яка прагне розвитку: а)як правило, чайлдфрі, або одна дитина, яка вже є і більше на планує
б) на всякі готовкі і кулінарні витребеньки можна не розраховувати
в) заганяє чоловіка по 3-х роботах, а як у нього будуть якісь проблеми, викине і піде до іншого
Біле пальто• 23 июля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Я також знаю таку жінку яка вважає що в грошах щастя. Але до сих пір вона не може знайти собі партнера. Точніше до неї на шию хочуть сісти Альфонсо але та жінка шукає альфа самця і не розуміє що альфа в сім´ї повинен бути один.
Альфа в семьи должна быть ОДНА!
Вам телефонограмма• 23 июля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
для самотньої жінки в європі, це ще меньше, ніж так собі гроші
Пацан к успеху шел• 23 июля 2023
ну потому что это так глубокомысленно и ни разу не глупо на первом свидании заявлять о том, что счастье в деньгах))
Ну тогда надо сразу говорить и о том, что вы храпите или не любите убирать)
Доход больше вашего, для меня счастье не в деньгах, в то же время, с ними проще стать счастливой.
Бабка-ежика• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Та чим же ж я їх щокую?Що я працюю багато,що не прошу грошей?Що мені важливий мій розвиток?Це шок?
Шок в том что вы решили об этом трубить. Это очевидные вещи, н как чистить зубы. Вы чисткой зубов тоже гордитесь?
Красный Смех• 23 июля 2023
Автор, без обид:
1) видимо, вы не выглядите как женщина, у которой есть деньги хотя бы на себя
2) при этом вы поддерживаете беседы на тему ’в деньгах счастье’
3) Мужчины таких не любят, особенно если женщина не красавица
Розумна Губка• 23 июля 2023
Може ви й заробляєте.але жіночої мудрості у вас немає ні на грам. І ходити вам одній.тільки дурні жінки повідомляють про свій прибуток і щось там доказують.я заробляю 3 тис дол)) але жоден чоловік про це не знає. А в щаначці в мене в 10 р більше. Але Я слабка жінка для всіх чоловікіа, якій треба допомагати. Ось тому біля меге бігають, мене кружать. Мені дають гроші .хоча я не прошу. І я так себе буду вести навіть якщо зароблятиму 10 тис. А вам допомагати не хочеться бо ви мужик з яйцями. Маслайте собі сама. Кому така жінка цікава? Нікому.хіба що безхребетному, яким треба керувати і якого треба утримувати
Яжбоматуся• 23 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Автор, без обид:
Все верно. Даже нечего добавить!
Вам телефонограмма• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
багато працюєте, а час на цих самих чоловіків є?
Леді Душка• 23 июля 2023
Какая недалекость)) счастье далеко не в деньгах. А в мирном небе над головой, близкие рядом, а не в Бахмуте в окопе, решить проблемы со здоровьем, но нереально и.т.д А за какие деньги я могу это купить? Ни за какие. денег хоть жопой жуй, а толку 0
Соседушка• 23 июля 2023
Я заробляю близько 10,і не в грошах щастя-і це доволі мало для свободи .Є план,не хочу бути ,,білкою» а для цього потрібно богато грошей .Щастя у свободі вибору-но її дають гроші насамперед .
Король дивана• 23 июля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Автор , прислушайтесь
Вы ведёте себя очень глупо
Ангелок з ріжками• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Вы не поняли, когда вы формулируете вот так ответ, то это читается между строк.
KROX@• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
По чому видно,що я з ними конкурую?
а зачем вы вообще им рассказываете про свои доходы?
БоВжеВільна• 23 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Альфа в семьи должна быть ОДНА!
Так я ж не проти хай і буде одна.
Просто коли жінка міряється яйцями з чоловіком то таких збоченців мало. Мало хто хоче мати командора жінку тільки якийсь хлюпік. Тільки хлюпік альфі не потрібен.
От і виходить конфлікт того що бажають і що мають.
Манка Я• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Мені вистачає .2000 дол
А шо д вы такая обеспеченная и самодостаточная не имеете парня?…
Может не от ваших денег и успеха развитого они бегут????
Не будь КакСвета• 23 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Я понимаю если работа такая, что нельзя отложить потому что дедлайн и ради этого я согласна перенести свидание, но если мужчина мне скажет, что нафиг ему то кофе со мной, он лучше поработает, чтобы заработать себе на новые туфли или обед в ресторане то я с таким м...ком встречаться не буду. Пусть работает)))