Та_шо_ж_таке• 23 июля 2023
Перечитати книгу і виявити помилки - робота
200 сторінок А6 за 500 грн. Перевірити та виявити помилки в словах. Розділові знаки не потрібно.
Як вважаєте це мало чи багато за таку роботу?
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Замість того, щоб відповісти на питання багато клює своєю заздрістю. Бо я не професіонал?! А можливо в майбутньому це буде моє і я виконую тестове завдання?! Ні!?
Чи людина не може навчитися? Вам би лиш побачити помилки та неосвічених, а самі то хто зна які і з якою професією. Дійсно, це не для мене! Це ж для вас! Я зайняла ваше місце!
Люди, будьте добріші!
Я вибачаюсь, але ви, в «хто зна які» допустили стільки помилок, що це жах.
Як міряти?• 23 июля 2023
Ответ дляУжгород
На странице можно поместить практически любое количество текста, поэтому любой корректор-редактор знает, что подсчет ведётся по количеству знаков, а не постранично или поформатно
Выпейте водички и бросьте использовать свои истеричные смайлики и реакции, вернитесь и почитайте на какой ваш комментарий я ответила изначально.
Он бы про ’не 50 страниц А4’.
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляВподобайден
нормально автор пишет, я пока пару ошибок всего заметила. это не критично и не называтся ’не грамотно’
Не критично для форума. Для коррекции это недопустимо
Вподобайден• 23 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Маю надію, що це не видавництво, яке вирішило зекономити на гарному коректорі.
Автор, у вас проблеми з написанням і граматикою. Люди, які вам дали цю роботу, знають про ці проблеми?
если б заказчик за 500 грн получил супер-результат - это было б правильно, по-Вашему? как говорится, какая рыбка - такая и юшка
Пригаю-цибаю• 23 июля 2023
Автор, можете еще воспользоваться зотя бы language tool. Для помощи при вычитке
НаливайКа• 23 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Люди, будьте добріші!
Боже, про яку заздрість Ви кажете?
Ответ дляВподобайден
Я б не брала роботу, в якій я профан. І це не залежить від грошей.
Навіть 500 то забагато, якщо ти все рівно зробиш це не якісно
Вподобайден• 23 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
на 500 грн - в самый раз))
Помидорина• 23 июля 2023
Ответ дляНе служанка
це копійки..а6 формат не уявляю.. а4 це паперовий лист
Чам більша цафра, тим менший формат. А6 це 1/4 від А4
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляВподобайден
на 500 грн - в самый раз))
Если автор набирается опыта, то пусть делает это бесплатно.
Люблю Украину• 23 июля 2023
Ответ дляВподобайден
О, за такою логікою, можу дешево брати на корекцію китайською. Звертайтесь, кому треба. 100 грн за книжку. Помилок не знайду, але що ви за 100 грн хотіли?
Та_шо_ж_таке
• 23 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Я використовую два сервісу для перевірки, ворд мені не підходить, як писали вище. Чомусь подумали, що я взагалі тупак якийсь.
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Совершенно верно
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
😀😀😀😀😀100%
Ужгород• 23 июля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Он бы про ’не 50 страниц А4’.
И там действительно не 50 страниц. Одна страница - это 1800 знаков. У автора на странице 1000 знаков. Получается, что у нее больше 100 страниц на вычитку.
А вы можете писать, что угодно. Но вы не корректор-редактор, поэтому все, что вы пишете, это бред.
Пригаю-цибаю• 23 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Это не ворд. Онлайн. И я не подумала, что вы тупак) я просто его использую, и еще один, от онлайн корректор, но название не помню, а в комп лень идти
Вподобайден• 23 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
я надеюсь, этот мегаценный совет многократно применен вами лично на своем опыте?)
Та_шо_ж_таке
• 23 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Я зрозуміла вас, я мала на увазі що користуюсь двома сервісами для перевірки. Дякую
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Естественно.
Как можно брать деньги, если ты не предоставляешь услугу?
Вподобайден• 23 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
так берите. не, если дают - берите, не вижу проблем))
Пасхальний тролік• 23 июля 2023
автор, ну просто исправить ошибки в словах - это минимум 15 грн /1000 знаков. Вот и считайте. Непонятно только зачем их куда-то вносить, дурная работа, за которую нужно дополнительно платить. Все правки при желании в гугл доке можно посмотреть
Фиктивная• 23 июля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Так я ж на коректора і на претендую, в тому і справа. Автор пише в середньому так, як більшість тут. Але це не настільки грамотно, щоб виправляти помилки для подальшого друку. То мабуть роботодавець з рашки, де тільки і треба, щоб повну фігню з гугл-перекладача знайти. Бо важко уявити, нащо взагалі за таке хоч щось платити. Я зараз замовила вичитку текстів англійською, хоч сама володію на рівні В2. Уявляю, якби мені ось щось подібне дісталося(((, де що я, що коректор, однаково
якщо взялися тикати в морду авторці про помилки, то, будь ласка, себе перевіряйте
Люблю Украину• 23 июля 2023
Ответ дляФиктивная
У вас тут теж помилка. Ви хоч помітили?
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Так человек не берет деньги за корректуру. В отличии от автора.
Так ему еще и мало.
Автору видимо надо 2000, но по факту результат будет как на 200. Еще и переделывать придется
Так ему еще и мало.
Фиктивная• 23 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Так ему еще и мало.
ну так и не комментатор ей платит. разве нет?
Вподобайден• 23 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Естественно.
почему не предоставляет? очень даже предоставляет.
есть кроссовки найки за 10-ку, а есть из перехода - за 300. и то и другое кроссовки, просто качество разное. и те, что за 300 - вам не отдадут на шару)
так и с автором
Та_шо_ж_таке
• 23 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Выпейте таблеточку
Неужели вы не понимаете, что придется это перечитывать и исправлять то, что вы не исправили.
Или вы не согласны с тем, что пишете не грамотно?
Мені не потрібно нічого пити, я таких не тримаю ( на відміну від вас).
Книга вже давно надрукована, тому не переживайте ...
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Какая разница.
Авторитетно деньги за то, что не сможет сделать а 100%
Это разве нормально?
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
:)))
Не может быть 😀😀😀😀
Интересно, сколько людей напишут в редакцию о ошибках :)
Не может быть 😀😀😀😀
Свекруховна• 23 июля 2023
Це ті, хто книжечки в МакДональдс вичітує з помилками?)
Скоро це все буде робота штучного інтелекту