Та_шо_ж_таке• 23 июля 2023
Перечитати книгу і виявити помилки - робота
200 сторінок А6 за 500 грн. Перевірити та виявити помилки в словах. Розділові знаки не потрібно.
Як вважаєте це мало чи багато за таку роботу?
Та_шо_ж_таке
• 23 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
😂😂😂😂 и заказчику нужны плохие показатели грамотности
Ви саме більше з усіх дівчат потурбувалися в моїй темі! Дякую! Вам 🏅
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не, то ваша медаль. Вы ее полностью заслужили.
Медаль безграмотного человека, редактирующего книги 😀😀😀😀
Та_шо_ж_таке
• 23 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Ну давайте аж тепер будемо мірятися медалями 🤣
Грамотна наша🤣
На_оба_рот• 23 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Грамотна наша🤣
У меня таких медалей нет, все они ваши.
мадам Везувий• 23 июля 2023
Ответ дляБурундучиха
Дивне для мене таке завдання взагалі. Просто помилки виправити - це не зовсім вірно. З цим чат gpt за секунди впорається. А як же ж літературний контекст?
Точно. Чат GPT спешит на помощь, только не забудьте после него ошибки разного толка исправить
мадам Везувий• 23 июля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Розділові знаки не потрібно. Так сказав замовник, там з ними взагалі треш.
А зачем вы берете работу, если никогда этим не занимались?
мадам Везувий• 23 июля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Интересно, как вы исправляете ошибки, если сами пишете ’не має’ вместо ’немає’?....
Вот так они и хватают все заказы подряд, а потом такую ахинею присылают, просто ужас