Чаклунка-ведунка• 23 июля 2023

Порадьте сорт огірків

Спеціально запитую зараз, всередині сезону по гарячих слідах) Порадьте ті сорти, якими ви задоволені, а я візьму на замітку на наступний рік. Мені потрібний не салатний, а такий, щоб і поїсти, і засолить. Бажано з гібридних голландських, бо вони дуже родючі. І ще хотілося б, щоб не гірчив (чула, що є сорти, стійкі до цього). В мене цього року артист, регал і ще якийсь - родючі, багато нав´язалося, єдине, що не подобається, що дуже колючі, прямо, як кактуси. Українські звичайні сорти типу бригадний набагато приємніші на дотик, але вихід з куща в рази менше. Що порадите, діліться досвідом)
Цукіні, наприклад, раджу зебру - абсолютні мої фаворити.
Може ще третю?• 23 июля 2023
Сейчас столько сортов, не скупитесь купите дорогие с них есть толк
автор Чаклунка-ведунка • 23 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Так у мене цього року тільки й є дорогі голландські оброблені гібриди) Мова про інше
Може ще третю?• 23 июля 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вы про сорта спрашиваете, я их просто не запоминаю. Покупаю разные, какие то их них урожайные. Мне как то в магазине семян сказали, что на дешёвые не смотрите, толку не будет
from Ukraine• 23 июля 2023
Серед огірків Еколь в цьому році найбільш сподобався,якщо не колючі то Кріспіна.
Летюча помилка• 23 июля 2023
Кібрія, Артист, Амур, Пуччіні, Еколь, Чайковський
Кашпо• 23 июля 2023
Кріспіна
Караоке
автор Чаклунка-ведунка • 23 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Так, щодо дешевих згодна. Колись накупила в Червоному маркеті по 3 грн насіння, кущів було завалісь, а огірків - десяток в день. А гібриди прямо стріляють огірками
Фляшка на трьох• 23 июля 2023
Купувала : ’на заздрість сусіду ’, якось так, якщо не помиляюсь. Одна упаковка коштувала 70 грн. Вони просто супер. Огірків дуже багато. Я посадила 4 рядочка . Вже не знаю куди дівати. Збираю по 3-2 відра. В мене ще насіння залишилося, то я їх буду саджати весною 24. )
Ms. Dolly• 23 июля 2023
Амур,артіст-це вже класіка.Непогані Солон,Лютояр(Туреччина) і по ціні дешевші
Ms. Dolly• 23 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Боже,вони ж копійки стоять,ви тисячу насінин купили?і бджолозапильні,цікаво
Кусюче сонечко• 23 июля 2023
Відкритий грунт (поле, город, без крапельного зрошення, живлення десь-колись) -
Аккорд, Наташа, Міміно, Шакті, Гектор(кущовий, саджаю на другий врожай, після часнику або ранньої капусти)
Теплиця (крапельне зрошення+ постійне живлення) -
Циркон, Маша, Страж, Мадрілен та Арктика- фаворити.
Мэри Попкинс• 23 июля 2023
Самый мой любимый это Гектор.
Еще покупаю Герман, Артист, Амур, Еколь, Маринда, Чайковский. Арктика тоже хороший
Да все гибриды голландские хорошие. Ещё зависит от погоды. Один год те выстрелят, другие так себе. В другой другие лучше. Всегда сажаю несколько.
Еще нравится Хрустик. Он не сильно колючий, пучковый
автор Чаклунка-ведунка • 23 июля 2023
Дівчата, дуже всім вдячна! Обов´язково почитаю про кожен сорт і випишу собі, на наступний рік візьму до уваги
ПанВиктория• 23 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я не знаю де ви бачили за копійки 😁😁 я ці купувала взимку за 70, зараз вони за 50. Врожайність просто супер. Дуже ранні. Не має ніяких там кліщів ( в огірків за 15 грн я завжди обробляю а в них все рівно кліщ), а ці мене прям радують. Я вже не знаю де їх діти. Кози їдять. Нутрії їдять. Я їм. Свекрам даю. Закрила. . Тим паче мені цих огірків вистачить на 2-3 роки) тому якщо розкинуть 70 грн на 2-3 роки то це взагалі не дорого. При тому що врожайність супер. )
ПанВиктория• 23 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Це ці ж :’ На заздрість ’. Тут 4 неповних відра.
Але це вже я худобі збирала позавчора тому вони величезні. Завтра знову піду збирати. 😅тому огірки гарні. Рекомендую тепер всім. Але саме з такої упаковки. )
автор Чаклунка-ведунка • 23 июля 2023
Ответ дляПанВиктория
Класні такі, беру на замітку! Дякую
Амрита Тиллотама• 23 июля 2023
Фенікс. Родять до морозів.
Ms. Dolly• 24 июля 2023
Ответ дляПанВиктория
О,так 10г,звісно,що на декілька років хвате.У нас 5.5грн 0.5г,треба спробувати))
Ёшки_Матрёшки• 25 июля 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Класні такі, беру на замітку! Дякую
Звертайте увагу не тільки на назву сорту чи гібриду, але й на фірму пакувальника, на фото ’’Імперія насіння’’ Вінниця.
из_под_тишка• 25 июля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А мене Еколь взпгалі пшик, а Директор по урожайності дуже вдало, але посередній смак