долой_лама• 23 июля 2023

Вазон Алеана Фьюжн

Дівчатка, вітаю.
Можливо, хтось купував вазони Алеана Фьюжн і підкаже.
Всередині є чорний горщик-вставка. Чи потрібно робити в ньому додаткові отвори? Якщо так, то вода буде стікати на дно великого вазона. Чи не спровокує це появу плісняви?

Допоможіть, будь ласка, розібратися.
Дякую всім за відповіді.
После шести ни-ни• 23 июля 2023
Нема
После шести ни-ни• 23 июля 2023
Зашла на 5минут• 23 июля 2023
Я не робила додатково отвори, просто наливаю води, вона випаровується
delphoto
автор долой_лама • 23 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Я теж не робила. Але переживаю, щоб у рослинок не загнила коренева система.
Щось моя драцена після поливу опускає листочки і скидає листя (при цьому воно не сухе). Поливаю, начебто не багато і не часто.

Планую пересаджувати заміокулькас і задумалась, можливо, все-таки потрібні додаткові отвори?
Бідося• 23 июля 2023
Впервые встречаю тему, в которой вазон действительно вазон