Забрызжу ядом• 23 июля 2023
Потрібна футболка
Порадьте будь ласка. Де купити? Потрібна однотонні, бажано синя, або біла футболка. З якісного матеріала, не просвітлююча, достатньо щільна і не довга. Щоб з юбкою вдягати і заправляти може. Немає часу ходили по магазинам. Дякую всім
Ранковий базар• 23 июля 2023
Uniqlo , у нас на Олх тоже их продают качество очень хорошее футболок
Забрызжу ядом
• 23 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
Дякую
Летюча помилка• 23 июля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мені б в Україні купити.
Промінь - ван лав, вже кілька років тільки їхні купую.
Забрызжу ядом
• 23 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую. Подивлюсь