Дівчатка, хто мав такі моделі, чи хто продає рюкзаки, порадьте чи підійде для 1 класу. Це М розмір. Дитина не велека, десь 116 см, 6 років, але не худесенька.
serebro16-72be• 23 июля 2023
Я брала в магазині щоб поміряти. Мій дрібний і всі рюкзаки були здорові але знайшли одну модель.
Ответ дляshakun
Якщо ви будете проводжати дитину, а не вона сама транспортом, то ви будете самі той рюкзак і тримати) беріть м і не партеся. І після школи, мамі рюкзак, дитина пригає ганяє з друзями. Тому навіщо меншого розміру? А так хвате на довше. Впринципі краще приміряти в магазині
Ми до школи пішки будемо ходити. Я би взяла може і S, але вони у Кайт практично всі каркасні йдуть, а я не хочу каркасного.
JaSonechko• 23 июля 2023
С моей точки зрения, рюкзак, во-первых, должен быть с жесткой спинкой. Во-вторых, туда свободно должен помещаться формат, немного больше, чем А4. Оксфордские учебники английского именно а4 и их пара, плюс всякие папки для трудов и т п - они немного больше а4.