Стрибну в гречку• 23 июля 2023
Яку бажану зарплату озвучити?
Запросили на співбесіду на посаду вчителя в приватній школі. Зарплата обговорюється на співбесіді.
Школа велика, сучасна, батьки в рік сплачують за навчання в залежності від класу і наявності знижок 250-300 тис. в рік. Яку зарплату адекватно буде попросити? Може тут є вчителі приватних шкіл, то напишіть яка у вас зарплата! Дякую!
Результат:
вже голосів:
38 (35.19%)
Результат
15 (13.89%)
25-30
13 (12.04%)
30-35
13 (12.04%)
35-40
10 (9.26%)
20-25 тисяч
9 (8.33%)
Понад 50
8 (7.41%)
45-50
2 (1.85%)
Менше 20 тисяч
Стрибну в гречку
• 23 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Просять більшу ніж хочете насправді.
Стрибну в гречку
• 23 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
20 тис. Більше навряд дадуть
Ви точно, не працюєте в освіті. Я в державній школі на 1,5 ставки працюючі отримувала 22 тисячі
все по ГОСТу!• 23 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Це ж до податків !
Нарахувала вам за 27 годин, з класним керівництвом, престижністю 30% і вислугою 30 % - 18 тис.на руки !
Одні думки• 23 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Чего ж тогда учителя плачутся о своих ЗП?
все по ГОСТу!• 23 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Бо тут 1,5 ставки, не у всіх є таке навантаження, і доплата за престижність може бути мінімальною, і вислуги ще може не бути ! Середня з.п. вчителів 10-15 тис.
Прокачую сідниці• 23 июля 2023
Автор, вы точно учитель. Зарплата учителя зависит от количества часов, плюс классное руководство, выслуга лет, педагогический престиж.
Соображалочка• 23 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це ж до податків !
Я десь не в тій школі працюю. 27 гол, класне керівництво, інклюзія - на руки 12 тис
все по ГОСТу!• 23 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Тарифний розряд у вас який ?
Інклюзія на всі 27 годин ?
Стрибну в гречку
• 23 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це ж до податків !
Це чистими
Тушьмушьнюшь• 23 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ставка
Якщо ставка, то чому вам, як кандидату, не озвучили її?
Мию чакри щоденно• 23 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
18 годин
Это полставки ?
Историк на полную ставку в школе моего сына получал 40
Тушьмушьнюшь• 23 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
А половину ставки за кого працювали?
все по ГОСТу!• 23 июля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Это полставки ?
Немає таких зп. у державній школі !
Соображалочка• 23 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Тарифний розряд у вас який ?
Інклюзія на всі 27 годин ?
Ні, звичайно не на всі 27. Просто хотіла показати, що окрім тарифних ще є доплати. Я молодий вчитель, 2 категорія, 4 роки стажу
Тушьмушьнюшь• 23 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Не ставте таких невдобних вопросів)
Стрибну в гречку
• 23 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
В приватних школах не має класного керівництва, є тьютори, а це окрема посада. І так в приватних закладах не враховується ні вислуга років, ні пед.стаж.
Весела моль• 23 июля 2023
Автор, проголосовала за 35-40. Просите тысяч на 5 больше чем себя оцениваете, если что в процессе сторгуетесь условно с 35 тысяч до 30.
Судя по расценкам школы 35-40 в месяц на педагога для администрации вполне посильно
Мию чакри щоденно• 23 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Немає таких зп. у державній школі !
Речь о частной,как в вопросе автора,при чем тут гос
все по ГОСТу!• 23 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Так десь 12 і виходить.
Одні думки• 23 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Не ставте таких невдобних вопросів)
У меня сейчас реально диссонанс: то учителя еле сводят концы с концами, получая ’немного больше минималки’, а тут уже и 40 тыс фигурирует