MacOS-ница• 23 июля 2023
Під балконом у траві щось мигає
Зеленим кольором. .Йти дивитись стрьомно. Що це може бути? Видно з 3 поверху. Західна Україна
ОхиИВздохи• 23 июля 2023
Зараз приїду з Києва подивлюсь. Ви серйозно? Телефон як варіант. Вийдіть і гляньте.
MacOS-ница
• 23 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Я сама з Києва
Налогообложу• 23 июля 2023
Ответ дляMacOS-ница
Це я приблизила. Для світлячка завеликий
Закладка с мигалкой,видела такое в Полтаве.
Мафиозная• 23 июля 2023
хтось зажигалку викинув з вікна чи випала просто
а вам стрьомно ) скажіть що вам ліньки просто та івсе ))
Ms. При теле• 23 июля 2023
Ответ дляMacOS-ница
Я сама з Києва
телефон, фитнес браслет, ошейник... что угодно.
Мафиозная• 23 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
может мон-50 на неизвлечении, хз
пусть звонит в дснс ?
Ушла и Пришла• 23 июля 2023
Ответ дляМафиозная
пусть звонит в дснс ?
с осбб...оон можно начать...
Всіх підсаджую• 23 июля 2023
Ответ дляMacOS-ница
Киньте чем-нибудь не тяжелым
Зілля до весілля• 23 июля 2023
Какая то фигня со светоотражающим элементом (зажигалка,деталька,фольга)
Веселуха Муха• 23 июля 2023
Ответ дляБува і таке
Блин автор идите уже, мы ведь ждем тут продолжения🥹
Ви прям, як мєнт з анекдоту))))
MacOS-ница
• 23 июля 2023
Ответ дляМафиозная
Стрьомно.бо я тут не живу.приїхала відпочивати.хто зна що це.щоб з руками лишитися. Завтра піду зранку дивитися
Свинка Намистинка• 24 июля 2023
Рік тому, перебуваючи в селі, теж бачила у сусідів під огорожею таке, як у вас. Побоялася вийти подивитися. Вранці все обшукала - нічого не знайшла. Після цього, ще кілька днів воно світилося. 🤔
Мафиозная• 24 июля 2023
Ответ дляPrervana
Наркота там, и маячок чтобы клиент в темноте нашел
очень странная версия, под окнами маячок любой житель увидит выйдет и заберёт или выкинет просто,и что потом наркоман не найдет свой товар?)
MacOS-ница
• 24 июля 2023
Ответ дляСвинка Намистинка
Так отож. Фіг його знає що це
Без QR коду• 24 июля 2023
Може собака чи кіт маячок згубив. Але можете в поліцію зателефонувати, нехай глянуть.
MacOS-ница
• 24 июля 2023
Продовження історії.зранку привела військових. Сказали, що маячок. Руками не чіпали. Там дві батарейки , скріплені між собою і проводи йдуть в землю. Батарейки типа різні. Одна кругла, друга продовгувата. Камінчиком збоку притиснута. Видно, що хтось старався
MacOS-ница
• 24 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
Вже військових привела. Таки маячок