Летчица• 23 июля 2023

Почему все говорят "Oh my gosh"?

Уже не модно говорить Oh my God?
Раздражевская• 23 июля 2023
Типу богохульство, замінили слово щоб не образити віруючих
Нехай щастить• 23 июля 2023
Кто ’все’?
Стрекоза любви• 23 июля 2023
Бо в «живій» мові люди не завжди вимовляють так, як повинні згідно транскрипції. Тому так і виходить, що такі слова згодом переносяться, як сленгові вирази.
Трейдер кріпти• 23 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Кто ’все’?
Носители языка как минимум, этот сленг уже давно в обиходе американцев
Коварная Зая• 23 июля 2023
Щоб дарма Бога не згадувати, бо це гріх.
Стрекоза любви• 23 июля 2023
Це так само, як би ви правильно вимовляли слово «Сейчас», але багато хто його каже як «Щас»
Нехай щастить• 23 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Впервые встречаю это слово
КАПСЛОЧНИЦА• 23 июля 2023
Я на цьому тижні тісно спілкувалась з британцями і помітила, що вони скоріше використають Jesus і дуже часто до нього звертаються)
Трейдер кріпти• 23 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Впервые встречаю это слово
Ну может вы не вслушивались, они оч быстро это проговаривают
заварний look• 23 июля 2023
Наш тим лидер лепит это - Ш везде, где заканчивается на d. Думаю это какой то сленг, косит под кого то. Сразу не понимала слова, а потом дошло.
Нехай щастить• 23 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
В реале никогда не слышала. А в американских фильмах говорили ’oh my God’
Стріляний птах• 23 июля 2023
Ответ длязаварний look
Вы там все похоже такие))
Тимлидеры
Точная копия плова• 23 июля 2023
Живу в США і знаю одну лише рагуліху яка так говорить
Трейдер кріпти• 23 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Ну что я могу сказать, зайдите на тот же тикток и послушайте как говорят реальные люди
О_Юми• 23 июля 2023
В Британії чую лише Ш. Не знаю чому, але вже теж так звикла
автор Летчица • 23 июля 2023
Ответ длязаварний look
под американца
Майданщица• 24 июля 2023
У Туреччині теж часом замість р в кінці звучить ш
Але воно якесь... як середнє між р і ш) не можу повторити)