Киця-бриця• Изменено 23 июля 2023

Дружини військових як ще тримаєтесь?

В мене вже просто більше немає сил. Здається що це все безкінечно. Здається що я вже більше ніколи не зможу побачити свого чоловіка а діти батька менша дитина взагалі не знає що таке тато бо він поїхав коли дитині не було ще і пів року. Я дуже боюсь за його життя. Він вже і сам ні в що не вірить і настрою зовсім немає каже якщо повезе можливо років через 20 приїду додому якщо доживу. Я вже наскільки нервово виснажена що сьогодні просто пішла в магазин і втратила свідомість. Мені вже навіть жити не хочеться старша дитина теж сумує за татом постійно мені каже мамо зроби що небудь поверни тата додому. А я вже б все віддала щоб тільки він повернувся навіть життя
Библиотекарь• 24 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Не знаю. Чоловіка кум взагалі ходив каркав коли чоловікові ще повістку тільки дали типу ось побачиш запхають його в саму ж... там дають п´ять годин щоб зібрався і більше ти його не побачиш а це тепер ходить хвастається як йому броню купили що він наче студент якогось вишу
Ну так нужно было и вашему поступать

Борисфенка• 24 июля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Полтора года ждете паспорт ?
Так. Вірніше, останні 4 місяці чекаємо, в березні терміни зловили. До того ніяк.
Библиотекарь• 24 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Автор, а зачем Вы отпустили мужа на войну? Когда уже человек на фронте, сделать что-то практически нереально. Единственный вариант - зачать с мужем еще одного ребенка (когда муж в отпуск приедет)
Для чего им ребёнок второй, что бы она с ним одна барахталась, или сразу после второго третьего, автор дома сидит не работает
Библиотекарь• 24 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Врачи видимо думают что Вы ходите к врачам чтоб инвалидность сделать. Оттого и смеються, что типа раньше не ходили...а сейчас вдруг проблемы. Врачи сейчас подозрительные, многие пациенты резко стали очень ’больными’. Не принимайте на свой счет.
Кстати, если есть связи с врачами, делайте инвалидность себе. Мужа демобилизуют
Если бы автор больная была врачи так бы не реагировали
Библиотекарь• 24 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Нажаль в нас лікарі що сільський фельдшер і те до фельдшера серйозніше ставляться а наших лікарів в області взагалі не рахують за лікарів і ті діагнози що вони ставлять там кажуть що то неправильно якось так
Автор а если бы вы жили как жены военных во второй мировой , думали где еду достать и на еду, вам будто скучно. Многие жены военных работают.
Бодіпозітівна• 24 июля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Полтора года ждете паспорт ?
Удалено администрацией...
Уходя дверю не хлопать• 24 июля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Боже,какие тут хамки сидят .

AnnaOst• 24 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Какие же разные у всех ценности . Кто то несется на советчицу показать баночку за 9 тыс, кто то отдыхи в испаниях планирует . А кому то за счастье муж живой и чтоб скорее вернулся с войны . Обнимаю Вас автор . Держитесь.
А хтось прийшов і в темі жінки про чоловіка на війну обісрав борисіенку. Бувають просто консенв люди без краплі емпатії і просто розуму
Уходя дверю не хлопать• 24 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
Не ваше дело !Каждый сам решает где ему быть .Не за ваш счет уехала!
Уходя дверю не хлопать• 24 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я думаю Борисфенке плевать на мнение анонимки)))
Но сам факт,какие мерзкие людишки среди нас .Зависть и злость прям лезет с нее.
AnnaOst• 24 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Причому накатала коментар про ценності а потім продемонструвала власні цінності у всій красі. Читаєш цей форум і розумієш які хворі люди серед нас
Уходя дверю не хлопать• 24 июля 2023
Автор ,а вы возьмите себя в руки .Займитесь йогой .Все в вашей голове.Как настроение ,так и будет .Вы себя сами можете так накрутить и с ума сойдёте.
Уходя дверю не хлопать• 24 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Та не только на форуме .Они среди нас и в реальной жизни .Просто там они мышки,бояться ,а то по е…нику могут схватить,а тут аноним и всю свою жабу можно сбросить .
ОхиИВздохи• 24 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви через консульство робите паспорти? Є купа ДП «Документ» по Європі.
Борисфенка• 24 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Так, через консульство. ДП Документ з´явився навесні.
Борисфенка• 24 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
То не люди, а вороги. А вороги у нас нелюди, ви ж знаєте.
Тому це ніяк не торкає, інформаційні війни також тривають.
Лачи• 24 июля 2023
Я- дружина військового, зрозуміти що переживає та з чим стикаються родини можуть тільки ті хто так само чекає...

Нажаль,мій чоловік загинув від ускладнень поранень в Бахмуті - не люблю мірятися трешем ,але багато б віддала щоб чекати його
На той випадок якщо ви знаєте таку ж дружину загиблого військового - напишіть мені,в нас є закрита спільнота з різноманітною допомогою для дружин та дітей

Дякую вам та вашим чоловіком, передавайте щоб берегли себе і Україну
Мао_Мяо• 24 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Якби ж то але в нас немає таких зв´язків у нас взагалі немає нікого крім самих себе в чоловіка навіть з рідних нікого не залишилось всі померли. А в мене ті родичі що були і так не родичались а після того як чоловік пішов служити просто випарувались. Всі варіанти які я могла випробувала залишилось тільки одне віддати своє життя тоді чоловік зможе повернутись до дітей але біда в тому що я не можу сама себе вбити і я ненавиджу і виню себе за це що я не можу нічого зробити для того щоб йому допомогти
Ну вот видите какая несправедливость, вы так страдаете, потому что у вас 2 детей, а у кого трое, то папашки спокойно себе живут, катают свои ж...пы за бугор и т.д. А ваш муж должен при этом защищать их выводки, рискуя своей жизнью и принося страдания и вам и детям. А потом ещё некоторые удивляются почему это многодетных люто ненавидят.
Щас ухожу• 24 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Якби ж то були такі зв´язки
Скажите прямо семейнику. Скажите, что готовы заплатить любые деньги, расскажите, что муж уже 1,5 года на войне. Максимум, что она сделает -откажет, но вы хоть попробуете что-то сделать

Кузякин• 24 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Я на антидепресантах. Інакше мабуть не вивезла б.
Куда не вывезла?
Щас ухожу• 24 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Лучше бы ненавидели тех, кто это неравенство создал, тех, кто пишет такие законы, настраивая народ друг против друга. А многодетные просто воспользовались правом. Было бы у автора/мужа право, они бы тоже им воспользовались
Кузякин• 24 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Удалено администрацией...
Svetlana-7070• 24 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
А чому так? Ждуни? Не українці?
Тому що їх чоловіки біля них і їм якби не зручно і вони на розуміють до кінця всього болю і переживань. Автор, в мене так само ( друзі ніби є, а ніби і не має (
Svetlana-7070• 24 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ото ви автора підтримали. Буває краще промовчати
лаМпочка• 24 июля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
І що? Ви гадаєте, що працюючі дружини не переживають? Я Вас здивую. Я працюю, двоє дітей, але я телефон з рук не випускаю навіть вночі, щоб не пропустити такий довгоочікуваний дзвінок або повідомлення. Я щомиті чекаю, щоб почути чи прочитати, що він живий.
Ласковая_львица• 24 июля 2023
Дивно, що так
Чому ж не відпускають у відпустку?
Може звоніть і жалійтеся десь на гарячі лінії ?
Зараз купа військових у відпустках
Навіть за кордон їх випускають
Уравнобешенная• 24 июля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Так 2 ребенка у автора есть, для демобилизации мужа нужен 3-й)
КвартираЧья• 24 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я молода бабуся і молода мама одночасно.
Життя бентежне.
Діти - найбільші здобутки в житті, виявляється, все інше міражи.
Молода мама))))))
Бодіпозітівна• 24 июля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Молода мама))))))
Молодиця)Житло своє здає,сама на німецьких пособіях,це за півтора року не приїхати і не побачити чоловіка?Пише,що воює,а грошики їй.А ще син її чи чоловіка,військовий.Навіщо їй приїзжати ,на дорогу тратиться,людина на чергову квартиру в Києві збирає.Страшноооо
Туфли в чешуе• 24 июля 2023
Здравствуйте! Я как жена военного ( давно развелись ) скажу так страдала за ним очень очень всегда , нервы срывала, а он оказался.....и такое бывает ... Чуть в психушку не попала .
Жить нужно ради детей !
Вернётся все будет хорошо , вот увидите