Оновлена версія• 24 июля 2023

Дивлюсь і плачу.. Комок в горлі..

Ціна нашого миру...Господи, коли та клята війна закінчиться?????????
Коли наші діти, батьки, брати, сестри прийдуть до домівок і скажуть, я живий, я повернувся...
Господи, поверни наших захисників додому усіх живими.....
Sunny Hanny• 24 июля 2023
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Бо не хочуть вони чути і читати про це. Ібо порушується їх прекрасний світ: моя новая прекрасная жизнь.
А ви тут своєю війною

WomAnn• 24 июля 2023
Ответ дляnnata
Да, точно...В Фейсбук недавно историю читала , если очень коротко, то так:
Стоит военный, видно , что тяжело прихрамывает, тяжелая сумка, никто не подойдет, не поможет, не спросит, нужна ли помощь... сейчас если найду, может вставлю историю...
Зачем?
nnata• 24 июля 2023
Про то, чтоб ы не забывать, что они делают для нас..
https://m.facebook.com/groups/224116318642346/perm...

Фото не буде(
Просто метро Теремки, худенький виснажений солдат з милицею, величезна сумка і ще щось довге в спецпакуванні надодачу.
Київ поспішає, біжать люди сходами на платформу, а солдат намагається підняти свою важку ношу. Неозброєним оком видно, як він кульгає, і як йому важко.
Підходжу:
— Я понесу Ваші речі, йдемте, ліфтом поїдем вниз.
— Ні, я сам можу. Давно не був у Києві. Не знаю, як до Лісової доїхати. Я в частину вертаюся.
Коли ми спустились на платформу, всі нас розглядали. Поки ми сідали, жоден «чоловік» не допоміг мені з сумками. Я підняла хлопця, щоб солдат сів зручніше, бо нам на Майдані потрібно на перехід, то щоб ближче до виходу.
Вирішила, що поїду з ним до Лісової і повернуся потім. І дуже переживала, як я ту сумку дотягну. Люди заходили на станціях. Хлопець скромно сидів, роздивлявся, хвору ногу кілька раз поправляв, щоб людям було місце зручніше в вагоні стояти.
Коли прийшов час виходити, до мене підійшла тендітна дівчинка і запропонувала допомогу. Я кивнула, бо сльози просто рвалися назовні. Вона мене запитала, звідки ми. —Не знаю, кажу, — ще не питала його.
— Думала, що Ви разом, — каже дівчина.
Потім ще підбіг юний хлопчик на платформі, забрав у мене розкладушку( ту, що у спецпакуванні). І мені стало легше. Ні, не фізично, а психологічно, від того, що ще є кілька відсотків небайдужих на фоні всіх «стомлених». Мені згадалися в ці 20 хвилин мої рідні хлопці, колеги, друзі, що загинули , залишивши своїх маленьких дітей, сімʼї… За кого вони поклали своє життя? За таких байдужих сракатих мордоворотів, які , вочевидь, відвертають свої пики від героя, що мовчки терпить біль із кожним кроком, замість елементарної допомоги просто сумку перенести!💔

Ми постояли втрьох на Хрещатику. Я багато встигла розпитати, обійняла, сунула силоміць гроші в кишеню, щоб поїв в дорозі. Хлопчик, що підхопив в мене сумку, запевнив, що проведе військового сам.
Захисника звати Зорян! Він із Тернополя.
Знає, що його комісують, але хоче бути потрібним ЗСУ. Через два місяці його оперуватимуть у Києві.
Я подякувала за захист, за мужність, і за те, що він такий скромний!💙💛
А він просто сказав: — А хто ж це має робити? Це наш обовʼязок! Не хвилюйтеся, у нас є ще добрі люди…

А ми тут не маєм обовʼязків! 💔Більшість уже пристосувалась до того, що йде війна, більшість жирують.
Завдяки кому це? Забули?!!! Хто нас боронить, хто захищає, хто поливає кровʼю нашу землю? Кого хоронимо щодня? Скільки горя у нас!
Війна стосується усіх!!!
Без єднання не буде перемоги!
І ми у вічнім боргу перед тими, хто тримає зброю і щодоби бʼє наволоч рашиську!

Зоряне з Тернополя, я приїду до Тебе в госпіталь! Дякую, що дав мені номер телефону!

Героям Слава!💙💛
Олечка79• 24 июля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
А ви тут своєю війною
Я таких лично знаю
Поотписывалась
Удалила из телефонной книги нах
Там мир теперь заключается в цвете семги которой они теперь объедаются
Фу
Ненавижу
А потом скиглят чего уехавших не любят
Mira29-c3c3• 24 июля 2023
Ответ дляnnata
Та не потрібно . Нещодавно тема була про сусіда ЗСУшника,який нібито заважав героїні . Писала під анонімом .анонімів зняли,авторка зникла.
А дописи форумчанок просто вразили. Ото дяка і шана хлопцям
Sunny Hanny• 24 июля 2023
Ответ дляОлечка79
Я таких лично знаю
Поотписывалась
Удалила из телефонной книги нах
Фу
Ненавижу
А потом скиглят чего уехавших не любят
Такі є і не уїхавші. Багато. Навіть по постам видно. Як тут. Якщо якийсь мемчик, то купа лайків. Якщо петиція, про війну , збір - одиниці постійних .
Також чистю постійно оточення. Дехто навіть такі, про кого б і не подумав((( возмущаються що якусь там дискотеку не відкривають. І взагалі, ’ тяжко тобі такій принциповій жити’. Так тяжко, боляче. Бо війна і гинуть діти моїх знайомих 😭😭😭😭
Argesha• 24 июля 2023
Жахливо, і нічого у світі ту біль не окупить.
Геть нічого не варте таких втрат.

Sunny Hanny• 24 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так то може матрьошки? Ну хочеться вірити що не наші
Олечка79• 24 июля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Это да(
Злая я сегодня
Созванивалась с подругой, ну вернее уже не подругой
В Польше сидит
Я спросила : домой не хочется ?
Ответ: та идите вы нафиг со своим домом, войной и отключениями света, у нас тут все прекрасно, ставки у дома почти, тишь и гладь . Это было сказано со смехом
Пауза .
Удалила .
Не могу . Тошнит
Marinka152• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Не могу заходить в такие темы.
Я начинаю люто ненавидеть.
С врагом все ясно - там психопат.
Но столько вопросов к нашей власти возникает 😡
А що Вам особисто ще потрібно, щоб і тут все ясно стало? Простіше простого -логічно мислити і робити логічні висновки.Чи від кого ви чекаєте відповідей і яких пояснень?
marydgayne• 24 июля 2023
Страшно на это смотреть и просто стараешься уже это не пропускать через себя.. А так же страшно то ,что вернувшихся домой не очень то и ценят(( Мой знакомый вернулся из плена и с трудом нашел жилье под аренду под Киевом. Неохотно сдают военным.. и для меня было дикостью это Очень хочется ,чтобы военные которые вернулись инвалидами, прошли тяжелые бои, были по заслугам отблагодарены не только государством, но и обществом.
А так.. в каждой теме тут советуют не знакомиться с военными, не создавать семьи, так как у них ПТСР.. и это наше общество((( всех за борт(( Давайте начинать с себя!
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляMarinka152
Зря вы на меня напрыгнули.
Я бы ответила вам, но в этой теме не буду.
Takamaka• 24 июля 2023
Ответ дляnnata
😞💔❤️‍🩹
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляОлечка79
Это да(
Злая я сегодня
В Польше сидит
Я спросила : домой не хочется ?
Пауза .
Удалила .
Не могу . Тошнит
На самом деле, не друзьям вопросы нужно задавать и ссориться.
Наши люди готовы друг другу горло перегрызть пока где-то устанавливают новый герб
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
В семье не без урода
Takamaka• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Боже 😢
Как они смогут реабилитироваться, ведь они отдали обществу и стране всё. А что получат взамен?

И общество еще нездоровое, где у женщин ценности - кошелёк мужчины и какие бренды он ей сможет купить
Почитала вчера тему про ребенка-инвалида, и с огромным ужасом осознала, что в нашем обществе очень крепко прижилось и продолжает культивироваться убеждение, что инвалиды никому не нужны, мешают и это нормально.
marydgayne• 24 июля 2023
Ответ дляОлечка79
Это да(
Злая я сегодня
В Польше сидит
Я спросила : домой не хочется ?
Пауза .
Удалила .
Не могу . Тошнит
у вас разная реальность.. те, кто уехали от войны, уже не чувствуют ее так остро. у них мирная жизнь...
WhiteWidow• 24 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я сьогодні зранку читала тему про жінок військових. Треш, просто треш
Odna Takaya• 24 июля 2023
Ответ дляОлечка79
Я таких лично знаю
Поотписывалась
Удалила из телефонной книги нах
Фу
Ненавижу
А потом скиглят чего уехавших не любят
А нас и ненадо любить,но и гнобить хватит, ровнять всех под одну гребёнку . Среди оставшихся тоже есть разные, включая ждунов. Но почему то поперек горла стоят выехавшие, потому что кто-то из Вашего окружение, счастье в рыбе познал. В моём окружении таких нет, не среди выехавших, не среди оставшихся. Может и были? Но отсеялись незаметно.

автор Олена Oza • 24 июля 2023
Я автор.Вище дописувачки мене постійно критикували,бо я мемчики про русню пощу,і бот,я ,і сміхуйо.ки і піздо.аханьки в мене в голові.А звідки ви знаєте мою біль,мої сльози,цей комок усю війну.Але мусимо триматися,дітей піднімати.Чим можемо,допомагати армії,хлопцям нашим.Усі чекаємо кінця війни..Клята русня,сучари кінчені,коли вони подохнуть усі на нашій землі
Catou• 24 июля 2023
Ответ дляnnata
Я думаю, что многие люди готовы помочь, но не знают, как подойти, чтобы не обидеть , ведь военные не любят, когда к ним проявляют жалость. И просто лишнее внимание может травмировать.
Marinka152• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Зря вы на меня напрыгнули.
Вибачте. Перечитала своє повідомлення, реально на агресію схоже. але це в мене більше розпач і риторичне запитання не до вас...
Це так ,бо емоції через край.
Миззери• 24 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Так ком в горлі стоїть постійно від усього,що коїться на нашій землі....
Не тішать слова - життя продовжується, бо продовжується воно не у всіх. Не тішать слова - ми вистоїмо, бо вистоять не всі. Не тішать слова- вічних війн не буває, бо не всі дочекаються перемоги. Кричати хочеться на весь світ - зупиніть це жахіття. Але ж ніхто не чує. Кричати хочеться від того, що ти нічого не можеш вдіяти аби зупинити це.
Дуже влучно написано