Тримбулька• 24 июля 2023
С каких сайтов есть доставка в Крым?
Хочу поздравить родственников с рождением ребенка. Прошу тапками не кидать, о войне они все знают... Долгожданный ребенок для всех.
катерина12009• 24 июля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Сайт минобороны Украины.
Ще у Ванька декілька посилань, а нє посилів😊
МатьЧасть• 24 июля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Сайт минобороны Украины.
Когда уже будет не минобороны, а миннаступа? 🙄
Перша на селі• 24 июля 2023
Хлопцям з ЗСУ напишіть, вони передадуть щирі вітання з букетиком бавовни
.
Перша на селі• 24 июля 2023
Ответ длякатерина12009
З російських
Хіба в кацапії є інтернет? Вони там лапті носять і навіть сортирів не мають. Навіть якщо і є, то яке він має відношення до українського Криму?