жінка незаміжня• 25 июля 2023
Можна я влізу вночі? Порадьте
Look, я не любитель шопінгу
Треба новий одяг, на літній корпоратив в простому закладі, літній ресторанчик, але дуже бажано новий look, бо у всьому, що є в шафі, мене вже мене бачили
Забігла вдень на годину в магазин, і вже втомилась від нього, завтра заскочу вже тільки щоб купити, трохи загубилась . Вибачайте, за швидкі фото
Дякую за пораду
Результат:
вже голосів:
269 (45.36%)
197 (33.22%)
72 (12.14%)
42 (7.08%)
13 (2.19%)
Без комплексів• 25 июля 2023
Ви така гарна! Волосся шикарне. Але одяг шось не то. Можливо дівчата щось порадять.
Зупка_цем• 25 июля 2023
3 або 4
Залежить, що за компанія, як рада директорів якась, купа набундюжених панів і вам треба з ними вирішувати якісь справи чи завести потрібні знайомства, то - 3
Якщо веселі, молоді, безтурботні, потриндіти, поговорити, нічого зобов´язуючого - 4
Вакцениро Вона• 25 июля 2023
мне не нравится как на паху сидят джинсы и особенно зелёные штаны, будто впиваются туда в глубину. выбрала сарафан. универсально, легко, на лето самое оно
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
Сусідні магазини були ще гірші (
Все підліткове
Зазвичай замовляю в інеті, але тут не має часу
Все підліткове
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Штани не мій розмір, вони великі
Я набрала всього підряд, але розмір від S до L буває
А ось підбирати теж не було часу ( година була )
Без комплексів• 25 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Сусідні магазини були ще гірші (
Все підліткове
Як я вас розумію! Або підліткове, або для жіночок. У вас гарна фігура і зовнішність! Дивитися інстаграм і пінтирест, як компонувати речі.
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляЗупка_цем
3 або 4
Скоріше 4
Просто вечеря і далі всі у відпустку йдуть
Типу свято
Точу ляси• 25 июля 2023
Залежить від погоди. Мені подобається 2 та 3 (для корпоративу).
А що за магазин? Мені все сподобалося загалом.
Жена брата Админа• 25 июля 2023
проголосовала за 3, но на вас еще хорошо сидит сарафанчик. Он не для ресторана. Просто хорошо смотрится
Дівчина заглядєніє• 25 июля 2023
ой, на Вас мішок одягніть - буде гарно
мені найбільше сподобалось ф. 3
Меряю от 0• 25 июля 2023
Фото 3. Сарафан і перше фото теж сподобались, але не для корпоративу, а для прогулянок, зустрічей з друзями, т.п.
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Y.A.S
Погода така собі, без спеки літо
Місячне Сяйво• 25 июля 2023
Не 4 - два цих різних зелених не дуже добре поєднуються.
Сарафан вам личить, але образ з білими штанами сподобався найбільше.
Я би радила спробувати ці штани з іншим верхом, не білим.
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Джинси ( без блузи ) блузу треба якусь більш нарядну, сарафан або костюм беж . Все інше треш
Джинси мої старі 🙈
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
вся эта одежда слишком простая для вас
Мені і треба щось просте
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
ой, на Вас мішок одягніть - буде гарно
мені найбільше сподобалось ф. 3
Дякую
ПотеряласЯ Я...• 25 июля 2023
Чого нігті обгризані? Груди висять в сарафані, тому краще варіант 3
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ви така ніжна 🌺 гарна, молода. 1 - дуже подобається
Не молода, але дякую за пораду
жінка незаміжня
• 25 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
нігті завтра нафарбую
Я не нарощую
#Пойду_кгадалке• 25 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Мені і треба щось просте
ну тогда может белую льняную блузу скомбинировать с бежевыми брюками с другого фото