Жена миллионера• 25 июля 2023

Куди звертатися, якщо обдурили в інтернеті при купівлі взуття?

В інстаграмі купила взуття, заплатила всю суму , так як багато відгуків, сторінка від виробника, багато підписників, навіть і не подумала, що можуть дурити. Четвертий день я не можу отримати інформацію про відправлення, відправляють меня якусь ттн, яка взагалі не відслідковуються і не зареєстрована в базі.
Білка в колесі• 25 июля 2023
Просто они создали ттн, но еще не отправили, чего вы паникуете, три с половиной дня прошло
Татьяна-bfd8• 25 июля 2023
Давайте название магазина
Білка в колесі• 25 июля 2023
И еще, были выходные, скорее всего менеджеры не работали
Дюйм оф о4ка• 25 июля 2023
сколько можно писать,что покупки в инстаграме лотерея?
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
У них відправка 1-2 дні. Якщо є якісь нюанси з відправкою, то можна ж повідомити про це. Сказали, що відправили ще в суботу, вчора написали, що відправлять завтра ( вже сьогодні), потім сказали, що вже відправили. А в результаті взагалі нічого не зрозуміло. Можна ж просто сказати правду і все вирішиться.
ФрекенБок• 25 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Если это действительно производитель обуви то у него 100% есть свой сайт - почему бы не купить там?
Первая ласточка инфляции• 25 июля 2023
Автор, они создали ТТН, но ещё не отправили вам обувь. Возможно, у них отправка всех заказов только в определённый день недели. Кроме этого, были выходные. Не нервничайте.
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
В них власне виробництво, давно на них підписана, в них багато підписників, а купую перший раз в них.
Білка в колесі• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ну они отправили курьером на почту, ждите. Там же не только ваша обувь отправляется, типа выбежал и отправил посылочку
Первая ласточка инфляции• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Но если написали, что отправили, то возможно, что на НП еще не обновилась база данных.
Дюйм оф о4ка• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
а что за тм?
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це УП. Нічого не відслідковується, в базі немає цієї ттн на гарячій лінії сказали те саме, що в базі не зареєстрована.
Первая ласточка инфляции• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
А у них тільки передплата?
побольшомусекретику• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ну так сегодня только второй рабочий день. К чему вага паника?
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А у них тільки передплата?
ні, можна і накладеним
Спішу - перекидаюсь• 25 июля 2023
Вы оплатили в субботу, сейчас утро вторника. Второй рабочий день. К чему эта паника?
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А до того, що правду не кажуть. Все можна вирішить, написати правду, про затримку і все. Для чого брехати і щось придумувати?
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Де я написала, що оплатила в суботу? Я оплатила ще в четвер в першій половині дня.
САМ_ТАКОЙ• 25 июля 2023
Так а что за магаз
Бамбарбия! Кергуду.• 25 июля 2023
Президенту напишіть
Первая ласточка инфляции• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
ні, можна і накладеним
Ну от, ви зекономили собі пару десятків гривень, зате нервів потратили набагато більше. Невже воно того коштувало? А куди звертатися? Поки що нікуди. Чекайте. Потім до поліції.
Відморожена• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
вы у них сколько раз спросили про отправку?)
Відморожена• 25 июля 2023
небольшие магазины долго обрабатывают заказы
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Президенту напишіть
Ви нормальна?
неДодекаэдр• 25 июля 2023
так выходные были, может разгребают море заказов)
МояХатаЗкраю• 25 июля 2023
Напишите, чтобы возвращали деньги, если не могут дать внятный ответ по срокам
автор Жена миллионера • 25 июля 2023
Ответ дляВідморожена
Вони зараз мені пишуть, чого ви нам претензії виставляєте, виставляйте УП. Ми все відправили.
Курочка-чубаточка• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Зазвичай це 1-2 робочі, а не календарні.
Якщо це виробник, то в них справді відправка великою партією - замовлення пакують, автоматично при пакуванні створюють ТТН, тому проходить ще деякий час поки перевіщник прийме і посканує цю відправку. Перевізнику (НП чи УП) цей магазин привозить партію посилок, тому вони теж не завжди поспішають одразу їх сканувати. 99%, що це не шахраї, а перевірити на цьому етапі статус вашої одиночної посилки серед усієї партії запакованих справді складно.
Дуболом• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ви нормальна?
он должен знать, вдруг тоже заказал, на встречу НАТы, а обуви нет
КартаБезКомиссий• 25 июля 2023
Ответ дляЖена миллионера
покажите страницу. продаю обувь, знаю многих производителей