Ластоноша• 25 июля 2023
Где в Киеве погулять, подскажите (набережные, стеклянный мост)
Подскажите где в Киеве погулять? набережные какие? как добраться?
Ориентируюсь только по метро
И еще к стеклянному мосту по метро как добраться?
Ориентируюсь только по метро
Крайня невістка• 25 июля 2023
открывайте Гугл, выбирайте что Вам интересно, потом с помощью Гугл-карты составляйте маршрут
Банка з медом• 25 июля 2023
Майдан Незалежности или Почтовая площадь, а там пешком. Андреевский рядом, Пейзажка. Туда можно как раз через стеклянный мост и Владимирскую горку дойти.
Каляка маляка• 25 июля 2023
Моє улюблене місце в Києві - схили Дніпра, біля Батьківщини Мати. Виходьте на Арсенальній і йдіть пішки, пройдетеся по історичній місцевості
Колишня муза• 25 июля 2023
Я б йшла від Арсенальної через Маріїнський парк. Просто він мені подобається і я не люблю йти вгору.
Ластоноша
• 25 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
через парк я на стеклянный мост выйду, правильно?
Повітруля• 25 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Там перекрито. Дворами далеко обходити
Ластоноша
• 25 июля 2023
Ответ дляПовітруля
Там перекрито. Дворами далеко обходити
а как пешком на стеклянный мост пройти?
Повітруля• 25 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
а как пешком на стеклянный мост пройти?
Від Майдана незалежності можна і від Золотих воріт через Софіївську, Михайлівську площі
Фізик-ядерщик заочно• 25 июля 2023
Найкраще мабуть з поштової площі піднятись фунікулером на Володимирську гірку і звідти парком пройтись до мосту. В інший бік можете прогулятись до Андріївського узвозу, Пейзажки.
Я правда не знаю чи зараз працює фунікулер
Ластоноша
• 25 июля 2023
еще подскажите пож=та , торговій центр, чтобі на метро можно біло добраться?
Фізик-ядерщик заочно• 25 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
ТЦ Гулівер (м. Палац Спорту)
Ластоноша
• 25 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
спасибо
Фізик-ядерщик заочно• 25 июля 2023
Ответ дляПовітруля
Тоді вже краще з м. Золоті ворота на Софіївську та Михайлівську, щоб не йти під гірку. А звідти вже вуличками спускатись до Майдану.
Повітруля• 25 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не працює фунікулер зараз
Колишня муза• 25 июля 2023
Ответ дляПовітруля
Там перекрито. Дворами далеко обходити
Не знала. Давно не була :(
Повітруля• 25 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Не знала. Давно не була :(
Угу. Центр прінятія рєшеній )
Повітруля• 25 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
так как тогда добраться до моста?
Я ж вам вище два варіанти написала)
Повітруля• 25 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
а еще, девочки, подскажите красивые набережные? как добраться?
Парк Наталка
Фізик-ядерщик заочно• 25 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
так как тогда добраться до моста?
Якщо не працює фунікулер, тоді раджу маршрут від Золотих воріт до Софіївської площі до Володимирської гірки, а там сходинами направо на скляний міст, наліво Андріївський узвіз. Комфортно якраз буде у тіньку пройтись.
Ластоноша
• 25 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
дякуююю
Ластоноша
• 25 июля 2023
Ответ дляПовітруля
Я ж вам вище два варіанти написала)
спасибо.увидела
Банка з медом• 25 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
а как пешком на стеклянный мост пройти?
Пост 2. Фуникулер собирались закрыть на ремонт.
Ластоноша
• 25 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
да, уже написали что закрыт
Банка з медом• 25 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
Метро Почтовая площадь.