juliyadorosh• 25 июля 2023
Де відпочити в Україні з дітьми (замість Карпат, там- аншлаг цього року(((( )
Хочемо поїхати з дітками на 5-6 днів , уже куди-небудь, де гарна природа, чисте повітря і, бажано, водойма, без галасу і метушні. На Карпати махнула рукою- куди не телефоную, всюди серпень занято. Поглядую в сторону Дністра, але, боюсь, може виявитись те саме. Можливо, є затишні, красиві місця , порадьте, де любите відпочивати
Бачу_майбутнє• 25 июля 2023
Черкащина, можливо. Там теж краса. Або в своїй області шукайте, впевнена, що є гарні місця.
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Бакота. А звідки їхати? Є хороші варіанти зараз, я собі замовила в термальні води на 5 днів
ГугелП@лАмался• 25 июля 2023
Если говорить про отдых в областях. Днепропетровская область просто бьёт рекорды. Цены космос, еда дорогая и часто невкусная.
Не зви чайна• 25 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
А можете поділитись базою відпочинку, де замовили?
Сарафанное радио• 25 июля 2023
Шацькі озера (у першій половині серпня). Якщо нападу білорусів не боїтесь))
Спілий баклажан• 25 июля 2023
В Хмельницкую и черновицкую обл.
Мы едем по замкам, потом Черновцы, там садиба есть в лесу
Поторописька• 25 июля 2023
У тому році наприкінці серпня ніякого аншлагу не було. Навіть не всі магазини і ресторани були відкриті в Буковелі. Не було де поїсти, наш готель був с зачиненим рестораном. Невже за рік так змінилося?
Аноним_1857• 25 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
в Днепре всегда дорогущий отдых был, Обуховка вообще дороже Турции
західний_діалект• 25 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
+++ я из Днепропетровской, ищу базы отдыха в соседних областях.... пока увы, безуспешно. Где нормальное соотношение цена-качество - все занято до осени. Остались только совдеповские базы и те, что цены не сложат (например, три ночи - 39 тыщ)
Ананомчикус• 25 июля 2023
Я в пятницу в Ворохту на август забронировала спокойно. Не увидела какого-то аномального аншлага,как обычно в такое время
Пусин Кукин• 25 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
там есть термальные воды? я в инете не нашла ...
Бачу_майбутнє• 25 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Там тільки води Дністра, однієї з найбільш брудних річок України.
Ответ дляСарафанное радио
білорусів не боюсь, боюсь волинських комарів))))
Ответ дляАнаномчикус
я шукала будинок або апартаменти з кухнею, але щоб була територія, бо їдемо з маленькою дитиною, в гори не дуже походиш.
IQ 80• 25 июля 2023
Ответ дляjuliyadorosh
їхати або з Київщини або з Тернопільщини, будемо і там, і там
То їдьте в Тернопіль на озеро, там обладнаний пляж і цивілізація. Чудове місто, прийняло мене в біженстві, залишились найкращі спогади.
аромат Жука• 25 июля 2023
три дні тому повернулася з Карпат. Всюди є місця. Ціни на продукти не дорожчі, ніж в іншому місці.
Говорю відверто• 25 июля 2023
Ответ дляjuliyadorosh
Я б в полтаву поехала
Ответ дляIQ 80
живу в місті, тому в місто не хочу((
Ответ дляGleva
Можу порадити помешкання в Верховині, глянула і місця на серпень є, щоправда ваш бюджет не знаю
Щоправда не знаю чи підійде для маленької дитини там інфраструктура
дякую, цікаво. Вам там сподобалось?
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна
В Бакоті були в не дуже класному, то не рекомендую. Нкм місцеві казала, дві ріки класний.
Чи ви про термальні? Не скажу, бо не запам´ятала, в мене там кума відпочивала, порадила, то й я замовила
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Вибачте, сумбурно вийшло. Якщо не Закарпаття, то Бакота. А я замовила собі в Косино, є повно місць