Клевотница• 25 июля 2023
Скільки на фото зайвих кг?
Закуйовджена життям• 25 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Вот смотрите, я до похудания 92 кг, типа вас.
И после я 64. Рост 168. А вы пишете, что 67, не верится. Вы ближе выглядите к моим 92, а не 64 явно же.
У вас там мʼязи видно, а вони важчі за жир. Автор явно не виглядає близько до вашого першого фото. Вона так і має, як написала, до 70 кг. Верх у неї не надто товстий, проблемний живіт і ноги. Хоча мені важко судити, я тільки вагітною була 60. І зріст вищий набагато.
Анонимарик• 25 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Верх не такий
Тогда почему вы не во весь рост выставляете?
Вам пишут что видят по данным конкретным фото. При этом не зная ваш рост.
Анонимарик• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Дофига вижу стройных женщин любых возрастов.
А Вы наверное выискиваете себе подобных, чтобы не так обидно было?
Простоваля• 25 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Я так выглядела с 75 кг, как вы на фото до. Сейчас у меня 60 кг и я выгляжу не такой сухой, как вы после. При росте 164.
Просто у всех по разному распределено.
Сіґеле-міґеле• 25 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Нет, вы неправы
Сіґеле-міґеле• 25 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Просто у всех по разному распределено.
Если только вы 180 см
Пасти Ла• 25 июля 2023
На свой вкус и видение я бы не меньше 10 кг тут сгоняла. Потому что все рыхленькое.
Клевотница
• 25 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Ви гоните чи що?
Я далеко не виглядаю зараз ,як на вашому першому фото
Сумчатая кошка• 25 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
Сколько по вашему кг на этом фото?
рост надо писать
Сумчатая кошка• 25 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
с сисямы повезло
Клевотница
• 25 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
Покажите фото где вы 50 кг
Фото немає з того часу,в мене було і 39 вага лікувала колись аменорею на фоні анорексії
Ms. Доброта• 25 июля 2023
Я думаю 3-5 не більше. Але тут напишуть що ви жирна , мінімум 10 а той більше
Ms. Доброта• 25 июля 2023
Ответ дляКатастрофа
Как такое возможно?
Как как, сама придумала. Имт оно ж имеет границы от и до. Вот если у нее до, а хочет от. Вот и выходит лишние 6
Клевотница
• 25 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Вже написали
Ms. Доброта• 25 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Мені ваші 64 не подобаються. Вам би трохи добавити.
Ms. Доброта• 25 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Вже написали
Та тут так завжди. Мені теж пишуть, що я колобок, не бачачи мене в очі. ))) 158, 55-58 імт норма . Хоча для мене зайві кг 3 . Але най буде..
Советчица Года• 25 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Просто реально інколи бачу людей надто повних і себе різницю бачу,не розумію чому тут багато пишуть +85-90
Розумієте, декілька людей з одним ростом, з одною вагою, але з різними фігурами і різними тонусами шкіри, м´язів будуть виглядати абсолютно по різному. Це все дуже дуже індивідуально
Советчица Года• 25 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Відповіді не всі об´єктивні )
Коли на порадниці були об´єктивні відповіді? Тут люблять посамостверджуватися за рахунок інших. Особливо якщо автор таки симпатична, чогось досягла, має успіх у чоловіків, отримує квіти, подарунки. То це як червоні тряпки для деяких тут
Клевотница
• 25 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Мені навіть тут написала одна,що виявляється в мене ваги не правильні і бути такого не може,це ж всі +90 в мене
Советчица Года• 25 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Хай загуглить що таке 90 кг.
А взагалі, не звертайте увагу. Знали б ви, що про мене писали))) я тут правда не з фото . А так, на інші теми пости були. Ото прямо можна книгу видавати))) мені іноді навіть шкода цих людей. Бо то не від щастя таке пишуть
Русланка з гілки• 25 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
20-30
Людина важить 50-60 кг. Ви в своєму розумі чи з математикою туго?
Клевотница
• 25 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Хай загуглить що таке 90 кг.
Ну вона типу скинула своє фото 90 кілограмові і написала,що ось так я зараз виглядаю,а ваги треба інші
Мульйонерша• 25 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Правильно, еще килограммов 15- 20 и вы будете хороши. Особенно если спорт подключить.
Предлагаете автору похудеть до 45 кг?
Мульйонерша• 25 июля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Читая комментарии в шоке сколько гнилых людей , выйдя на пляж ау где вы попрятались фитоняшки
Фитоняшки в большинстве в своих фантазиях и фильтрах камеры.