Акції від компанії “Чистота”: закохаємо вас у професійний клінінг
Ми впевнені: варто лише один раз відчути переваги професійного клінінгу - економію ваших сил, часу та нервових клітин - і ви залишитеся з нами на довгі роки!
Не потрібно витрачати безцінний час на прибирання чи миття вікон. Ми любимо й складні виклики - генеральне прибирання чи прибирання після ремонту. Розуміємо, що лад у оселі складається з “дрібниць” - чистих меблів та килимів, сяючих кухонних поверхонь та дзеркал, прозорих вікон та натертих до блиску кранів…
Приїжджаємо у зручний час з усім необхідним інвентарем і гіпоалергенною хімією та оперативно виконуємо свою роботу, поки ви займаєтеся власними справами.
Вдома повний порядок після професійного клінінгу, а у гаманці шурхотять крупні купюри? З клінінг Львів “Чистота” це можливо, адже ми придумали "смачні" акції:
Вдале знайомство
З нетерпінням чекаємо на знайомство з вами! І воно точно буде приємним: пропонуємо 10% знижки на перше прибирання для нових клієнтів.
Переконані: після того, як ваша оселя сяятиме чистотою за помірною ціною, ми з вами станемо хорошими друзями - будемо зустрічатися регулярно!
Приємні бонуси для постійних клієнтів
Хочете бути впевненими у тому, що ваш дім завжди зустрічатиме вас і ваших гостей порядком та затишком? Оплатіть будь-яку кількість прибирань наперед та замовляйте клінінг тоді, коли вам зручно. Тим паче, ми пропонуємо:
- 10% знижки на кожне 4-те прибирання та 2 додаткові послуги, наприклад, сушіння меблів після хімчистки;
- 15% знижки на кожне 6-те прибирання та 3 додаткові послуги.
Перелік додаткових послуг та інформацію про інші актуальні акції завжди можна дізнатися на нашому сайті чи зв’язавшись з менеджерами “Чистоти”.
Нехай у вашому домі буде побільше щирих розмов, теплих обіймів та сяючих посмішок, а про порядок з радістю подбаємо ми!