Фрикаделька• 25 июля 2023
Сколько у вас уходит денег на еду сейчас?
На семью из скольки человек.
Я вообще уже не понимаю как строить свой бюджет. Вроде бы стараешься экономить- а денег расходится куча...
Даха-сваха• 25 июля 2023
На еду уходит 20-25 тис. грн. Киев, 2 взрослих и ребенок 9 лет. В основном рацион мясо, риба, ягоді, овощи и т.д. Например меню в течении недели: борщь, плов с бараниной, фаршированніе перці с фаршем из телятині, утиная грудка с яблоками, каждій день салаті, на гарнир картофель, гречка и.т.д., на завтрак омлет или мол. каша. 1-1.5 уходит кофе - єто 250-500 грн., чай старабсь брать дорогой, каждій день уходит 1 кг абрикос или черешни, малина, арбуз и т.д. Ребенок любит печеньки, ситро. 2 -3 раза в неделю беру мороженное+ 2 бутилки вина.
КарамбОлька• 25 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
У моих друзей только основная закупка на неделю 300 дол. Плюс докупается ещё не меньше, чем на 200 в течение недели
Ну є такі гроші,ось і витрачають
Ноунэйм• 25 июля 2023
Зараз з сином у мами в селі. Багато ягід, овочі вже всі є. Яйця сусідка продає по 40 грн. домашні, в неї і курей беру, по 150 грн за курку велику, бройлер. Сусід молоко приносить, не знаю по скільки, то мама купує робить нам сир, бринзу. Закупилася мукою, маслом , цукром. Все печу сама..Мабудь тисячі 3-4 витрачаю на різне з магазину. Чоловік військовий, їх кормлять 3 рази на день на роботі.
Позитивна• 25 июля 2023
Ответ дляПетриківна
Я и ребенок в неделю 100 евро, без учёта химии. Только продукты. Минимум мяса и рыбы, много фруктов.
Якось так виходило, ми лише снідали і вечеряли, рідко обідали вдома.
жінка незаміжня• 25 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Аналогічно, зараз з дитиною на дачі, все літо. То теж, тисячі 2-3, не більше
Хвильоватиша• 25 июля 2023
очень много, все дорого. Средний чек 500 грн в магазине это так,считай, ничего не купив.
Позитивна• 25 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
И чем вы наедаетесь?
Черешнею, малиною, полуницею, зелений горошок, кріп, рукола, петрушка, шпінат, огірки, помідори, перець, баклажани. Діти полуницю їдять практично 5 місяців номальну, а то і більше, якщо осінь тепла, малину також до морозів, вже десь місяць їдять і кінця і краю їй не видно. Полуниця така велика і смачна, смачніша ніж весною.
Ноунэйм• 25 июля 2023
Ну так, хіба тільки їжа витрати? Я котел купила 45 тис. Пісчаник 30 кв м. Теж дофіга, по 140 за квадрат. Почистити басейн 1500 грн. Тобто їжа є і безкоштовна, а от інші витрати всі 30 тис на місяць і іде.Комуналка ще будинок і квартира. Бензин зараз літрів 20 витрати. Колеса змінила.
Їжа то така єрунда виходить по грошам.
Galina_vinsport• 25 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну от і я про це. От купила сину півкіла лохини він її три дні їсть. А я взагалі не їм не подобається. В мене молочна не переносимість, молочки теж мало виходить. Не їмо ми творог сметану.
Це можна просто вирішити.. безлактозна молочка.. я тепер можу й молоко пити, йогурт вживати🔥
Ноунэйм• 25 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Ми перший раз розвели полуницу 3 роки тому. Я і подумати не могла, що вона все літо цвіте і є ягоди. Малий кожен ранок нариває мені букетик з полуниці. То теж зранку біжить на огород , лохиною наїдається, полуницею і малиною.то ще час не можу заставити поїсти.
Fashion_besties• 25 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Не плачу за еду сейчас :))
Гуманитарка, помощь меценатов, бартер… 🤔
Позитивна• 25 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Ну то такий сорт просто, оскільки в мене площа малюсінька, то витрачати її на звичайну не має сенсу. Лохину і чорну смородину викорчувала, на їх місце малину посадила, мала площа, тому вирощую виключно те, що любимо.
Сладко-соленая• 25 июля 2023
7-8 тысяч. 2 взрослых (женщины) и ребенок 8 лет. В этой сумме пару раз в месяц вдвоем с малым в кафешку (бургер/десерт/кофе/лимонад).
Ноунэйм• 25 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Я зрозуміла. В нас ствльки землі, що на продаж багато ягоди . Батьки вирощують, то вже є заспіль постійні клієнти. Щоб ця вся їжа була, ми звісно тут припахані добре)))
Позитивна• 25 июля 2023
Ответ дляНоунэйм
Я виключно для себе, це зовсім без вкладення труда, не рахуючи посадити, посіяти, а далі все - чекай урожаю.
Снегурочко• 25 июля 2023
Я одна живу (Київ ). От на даний момент в мене пішло на харчування 7500: 4000 супермаркет, 2000 кавʼярні та ресторани, 1500 овочі , фрукти та зелень (купую на розкладках біля дому). Пару разів на тиждень працюю в офісі (там є обіди), решту днів вдома . Плюс маю енерговитратне хоббі 4 рази на тиждень, перед яким бажано перекусити, а після якого про готування їжі і мови не йде, там аби себе донести додому. Часто після тренувань купую щось готове або вдома має бути щось, чим швидко та легко можна підкріпитися
Заздрість то погано• 25 июля 2023
В апреле, мае около 13 тыс, сейчас, наверное, 15 - 18 тыс на 2 взрослых + ребенок 10 лет. Фруктов много покупаем
Відповів всім• 25 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Надо доход всчитывать, а не предпочтения))
Они имеют свойство меняться с ростом или падением дохода.
Думаю, мало кто при возможности отказался б от хороших фруктов, свежей вырезки или рыбы.
А если доходы не позволяют такой рацион, то приходится выкручиваться и рассказывать, что макароны милее фруктов и сибаса. А куриные хребты куда наваристее и полезнее индюшиного филе или говядины
Доход нормальный, на еду - около 20, иногда чуть больше может выйти
2 взрослых, то есть я и муж
Рыбу я точно терпеть не могут, ни в каком виде, ела её раз в жизни вообще
Молочку тоже, только сыр твердый
Непереносимость любых фруктов, кроме яблок и бананов )
От любых ягод или груш сразу жуть
Потому далеко не у всех рыба и фрукты - статья расходов, так скажем
2 взрослых, то есть я и муж
Молочку тоже, только сыр твердый
От любых ягод или груш сразу жуть
Фрикаделька
• 25 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
2 взрослых, то есть я и муж
Молочку тоже, только сыр твердый
От любых ягод или груш сразу жуть
2 взрослых, то есть я и муж
Молочку тоже, только сыр твердый
От любых ягод или груш сразу жуть
А что же вы едите?
месяцкие• 25 июля 2023
Неделя 250 -300€, приехали в Киев, вот 2 месяц такой же бюджет ( 2+3 детей)
ПоЗиТиВнАя• 25 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
В комнате 4 человека, все условия, есть, душ, стеральние машини, вайфай, питание утром бутерброди, чай или кофе на вибор, обед суп похож на мивину с м´ясом, рис с м´ясом, похожи на плов, ужин бутерброди колбаска сир сосиски, в общем по разному бывает, и макароны, и гомилки, окорачок, мне нравится и все бесплатно, Франкфурт на майне.
А є шанс переїхати в окреме житло? Скільки ви вже в таборі?
Тектологиня 80lv• 25 июля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В лагере с марта, мне нравится в лагере жить, не хочу в отдельное жилье, тут у нас весело, дети орут, люди гуляют, мне нормально, 410 евро получаю, я одна, а для одной трудно найти жилье.
ПоЗиТиВнАя• 25 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
В нас 12 соток городу. Вирощуємо все, на нашу сім´ю і сім´ю батьків.Ще і друзям роздаємо. В цьому році у мене: картопля, морква, цибуля, часник, кабачки, баклажани, капуста рання і пізня, горох, квасоля, кукурудза, огірки, помідори, перець, буряк, салати різні , кріп, руккола. Ще є сад декілька соток: полуниця, черешня, вишні, груша, яблуні, малина, біла порічка, агрус, ожина, абрикоси (не вродили цього року), алича.
Все просто збираємо величезними відрами.
Якщо є бажання займатися цим, то під Києвом можна купити дачу за 200 тис грн для вирощування, дешевше обійдеться.
Додам: ніколи нічим не обробляю і не поливаю. Обробляю тільки картоплю від жука. Дощова вода і прополка, все! Все натуральне і смачне. Підказати, де такі дешеві дачі? Найдешевші під Києвом, 45 км від Києва.
Мені підкажіть, будь ласка
ПоЗиТиВнАя• 25 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Вы больше верьте в цены как у нас...
Польща -приблизно ( не на все) такі самі