Вподобайден• 25 июля 2023
Не знайду тему, де можна відпочити в Польщі з дитиною
Щоб був басейн і клімат теплий. Оскільки, так розумію, в природних водоймах Польщі купатись неможливо через холодну воду. Днями була така тема, не можу знайти. Дякую.
Пушкининиана• 25 июля 2023
Повно таких тем в ФБ групи є різні
Мами Варшави
Українці в Варшаві
Або інше Місто Польщі
Мами Варшави
Українці в Варшаві
Або інше Місто Польщі
Сердючка• 25 июля 2023
Як це не можна в природних водоймах,море холодне,але в озері нормально не холодніше ніж в Україні.І ще ж від міста залежить
КондуктЕр тролейбуса• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
Я минулого року обрала для дітей аквапарк у Вроцлаві. Він дуже класний. Є і крита частина, і відкрита. Прикольні штучні хвилі, як на морі. Течія, ще її називають дика ріка чи якось так, гірки. Всі розваги з акцентом на дітей.
Ну і там у Вроцлаві ще є зоопарк і ще щось, океанаріум якщо не помиляюся. Є де погуляти.
Galina_vinsport• 25 июля 2023
Дивлячись в якому місті Ви живете чи хочете приїхати до Польщі на відпочинок?! В кожному місті є басейни, також є термальні басейни в Унейюв.
Вподобайден
• 25 июля 2023
Ответ дляПушкининиана
Повно таких тем в ФБ групи є різні
Мами Варшави
Українці в Варшаві
Або інше Місто Польщі
Мами Варшави
Українці в Варшаві
Або інше Місто Польщі
Дякую
Вподобайден
• 25 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую
Вподобайден
• 25 июля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Приїхати хочемо, на авто. Ми з Києва. Маємо тільки тиждень на відпочинок.
Galina_vinsport• 25 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Подивіться Унейюв або Подденбіце термальні басейни.. або вже готелі в Гдиня - Гданськ - Сопот. Ще є Мазури, то система озер
В моїй хаті моя правда• 25 июля 2023
В Кракові теж є класне місце. Залив Закшувек. І там можна купатись. Вхід , купання безкоштовно. Шукаєте лише житло в місті
Galina_vinsport• 25 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
О, так.. забула.. його ж вроді тільки відкрили
В моїй хаті моя правда• 25 июля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Так. Нове місце. Зараз там роблять ліфт для інвалідів, калясок. щоб люди могли спускатись до водойми і назад
Galina_vinsport• 25 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Клас, але мені далеко з Лодзі.. може вже в наступному році🔥 записую собі в список подорожей👍
Кручу хвости• 25 июля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Мені. наприклад, більше Балтика в Колобежі подобається та у Мензиздрое
Galina_vinsport• 25 июля 2023
Ответ дляКручу хвости
От і накидаємо автору варіанти для відпочинку 🔥
Сердючка• 25 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я літом в аквапарк навіть не ходжу у Вроцлаві,народу тьма,дитина хотіла на горки,так треба в черзі по 40 хвилин стояти останній раз були ось три неділі назад.Хороши літній аквапарк в олаві,він під відкритим небом
Вподобайден
• 25 июля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Дякую
Вподобайден
• 25 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую!
КондуктЕр тролейбуса• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
Один раз лише мені так попало, у вихідний. У будні дні там достатньо комфортно. І лежаки вільні, і до гірок черги немає. Автор має тиждень відпустки. Зможе спланувати собі відпочинок у більш комфортні дні. Але добре, що ви звернули увагу. Я з вами згідна. Аквапарк класний і досить популярний. Потрібно це враховувати.
Сердючка• 25 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так я і була в будній день,в вихідні я ніколи не ходжу ні в зоопарк,ні в аквапарк і так далі,бо це толпи людей.В будні дні комфортно було,коли були діти в школі,а зараз канікули,відпустки,і літні табори, людей багато.
Galina_vinsport• 26 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Як раз Ваші слова та для автора