Чемна панночка• 25 июля 2023

Відпочинок. Щоб ви вибрали?

Поїхати сім´єю на 4 дні в межах України.
І там багато факторів, може й не вийде, але в цілому є надія.
Чи їхати/летіти в дитиною закордон на море вдвох?
Вагаюсь. Бо ніколи не відпочивали окремо. За дорогу не переживаю. Знаю все буде ок.
Дотягнула вже до остннього.
Забронювала по Україні на 4 дні, передоплату повинна внести на днях. Але чоловік каже, що не впевненний що вийде у нього поїхати (є ряд обставин. Ще може бути таке, що поїдемо і чоловіку потрібно буде зриватися і їхати назад. Планували їхати машиною. Якщо в нього не вийде, то сама на авто не поїду. )
Ну є ще варіант не їхати нікуди. Поїхати в село до свекрів на пару днів.
Поговоріть зі мною.
Сегодня сержусь• 25 июля 2023
Я їздила за кордон з дитиною

Треба підробіток• 25 июля 2023
Ізджу сама з двтьми за кермом
Тому навіть не скажу вам нічого
Я сіла і поїхала
Чи до свекрухи
Чи в село ( в нас їх три)
Чи на київське море
Чи на Шацькі
Летіти не хочу нікуди
Біле пальто• 25 июля 2023
Закордон
Стрибну в гречку• 25 июля 2023
мета відпочинку? сформуйте, легше буде приняти рішення. Наприклад, оздоровлення дитини на морі. Якщо без моря, то можна і в село.
Даха-сваха• 25 июля 2023
Їдьте з чоловіком машиною,спробуєте відпочити. Якщо зірветься назад на роботу,до повідпочиваєте самі з дитиною. Я в аналогічній ситуації бронювала на 2 тижні,барахла не брала особо,чоловік побув з нами 3 дні і гайнув назад. Я з дітьми ще відпочивала.
Куди їдете,до речі? В мене,правда,діти вже підлітки,навідріз з криками відмовились їхати за кордон без тата ввдпочивати
Ольга520• 25 июля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Я їздила за кордон з дитиною
У наступний вівторок їду автобусом за кордон з дитиною
Викачую яйцями• 25 июля 2023
Я б їхала на авто за кордон

вре_Динка• 25 июля 2023
Я б їхала з чоловіком.
PANTERA_KET• 25 июля 2023
Летите
Gvenna• 25 июля 2023
Якщо ваш чоловік в армії, звісно що разом в Україні.
Якщо він вдома, то самій з дитиною на море.
Сама купляю квіти• 25 июля 2023
Але ж і до літака зараз треба доїхати
З дитиною якщо закордон то на скільки?
So_so• 25 июля 2023
Я бы сняла в Украине хороший отель на 2 недели, а муж пусть будет или не будет с нами 4 дня.
Пффф 100%• 25 июля 2023
Ответ дляGvenna
Такої ж думки. Залежить від обставин за яких чоловік не може вирватись на чотири дні. Якщо армія, то може краще далеко не їхали, щоб не витрачати час на дорогу. Якщо просто робота вимагає присутності, то можна зараз з дитиною поїхати на море, а з чоловіком пізніше по Україні, коли в нього буде не такий загружений графік.
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ізджу сама з двтьми за кермом
Тому навіть не скажу вам нічого
Я сіла і поїхала
Чи до свекрухи
Чи в село ( в нас їх три)
Чи на київське море
Чи на Шацькі
Летіти не хочу нікуди
Я також впевненно їзжу з кермом вже 13 років. До свекрів то не питння, поїхати, і ізжу сама. Але їхати на 4 дні 800 км. туди і 800 км назад сама не поїду. Для мене це довга дорога.
Це ще так, не 4 дні відпочинку повтоцінного, а 1 день в дорозі , 2 дні відпочинку, 4 день до 12 потрібно вже виїхати.
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Дитина на обліку 6 років у кардіолога.
Лікар радить відочинок. Хоча б в десь у відносно спокійному куточку України.
Для мене відпочинок - це відпочинок сім´єю.
Зараз просто розриває , що я роблю не правильно, якщо поїду одна з дитиною...
Мудрецыха мира• 25 июля 2023
Ездила заграницу с детьми , море есть море
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Але ж і до літака зараз треба доїхати
З дитиною якщо закордон то на скільки?
Так, потягом + літак. Але там дорога відносно ок.
Якщо самі, без чоловіка - без дороги на 8 днів на морі - більше просто не вирвусь по роботі.
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляОльга520
Гарного відпочинку!
Ольга520• 25 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Гарного відпочинку!
Дякую

Каляка маляка• 25 июля 2023
4 дні поза домом не вартують подолання відстані 800 км. Вибачте але це не відпочинок, ви і дитина більше втомитесь. Краще вже в село.
Треба підробіток• 25 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Тоді їдьте десь в радіусі 200 км
Я б махнула в Мигово/Шешори/
Там тища спокій
Але то 700 км від мене, далеко )))
Каляка маляка• 25 июля 2023
Для мене кількість годин в дорозі мають відповідати кількості днів на відпочинку. Якщо до моря мене +-1200 км. то відпочинок триває як мінімум 10-12 днів, а то і всіх 20. Якщо до Карпат мені+-100 км. то так, можна і на два три дні, чи на один.
Каляка маляка• 25 июля 2023
Ще, якщо лікар рекомендує дитині відпочинок, я б тільки на море на днів 14.
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Я б з радістю на 2 тижні, але по роботі я не можу.
Якщо поїдемо на 8 днів на море, ще захватимо 3-4 дні дороги ( зробимо зупинку після потяга - 2 дні і назад день,винаймемо готель).
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Так це все в ідеалі. При колишньому житті.
Нажаль мені до Карпат і до безпечного моря - як до неба...
Ms. Искренность• 25 июля 2023
Простите, не по теме, но сейчас разрешение отца?
Сегодня сержусь• 25 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Не треба
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Ну так. В село то самий простий варіант - і точно знаю, що всі будуть задоволені (окрім мене))). Це відпочинок так собі. Але там хоч ліс є і мільйон комарів.
автор Чемна панночка • 25 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Ні.
ТаЕщеОптимистка• 25 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Тиждень з дитиною на морі і 3дні поблизу на базі з чоловіком.