НуКаНаКа• 25 июля 2023
Будильник сусідів будить мене, що робити?
Через стінку вони в іншому під‘їзді
В них такий в‘їдкий алярм і він прям годину піщить щоранку з 6 до 7
Ну але це якось тупо просити людей не вмикати будильник, але реально це самий жахливий звук що я чула
НуКаНаКа
• 25 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Звукоізоляцію зробіть
Ясно, як завжди
Ця порада не підходить. Дякую
Нафаня Маня• 25 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Ясно, як завжди
Ця порада не підходить. Дякую
А ви якої хотіли? )
Закусенец• 25 июля 2023
То може лагідно їх попросити, а раптом люди нормальні і зрозуміють вас ))
Джонсонюк• 25 июля 2023
Ооо, у соседки телефон с определителем-старый помните, квадратный...Она установила на нем будильник и уехала на дачу, не спало с 3ех ночи два стояка.
Спускаюсь через пару дней и несколько соседей с ней беседуют))
Я проходя им говорю:
- Шаланды полные кефали?
Все мы засмеялись, потому что именно эта мелодия орала тогда ночью))
Соседка дико извинялась-больше не повторялось.
Пысы:скажите да и все, это ж ужас!
Я проходя им говорю:
- Шаланды полные кефали?
Пысы:скажите да и все, это ж ужас!
Попельшка• 25 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Тоді я свій не почую
Ставьте возле кровати погромче. Услышите. Они ж не полностью звук гасят.
НуКаНаКа
• 25 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Они целый час встают ?
Я не розумію чого він так годину волає
Мені здається дивним йти от це все з‘ясовувати
Вподобайден• 25 июля 2023
Прям целый час пищит и они его не отключают? Очень слабо верится.
Ну передвиньте к другой стене своё ложе.
ЗновЗдоров• 25 июля 2023
Є загальний чат будинку? Я б туди написала та попросила звук зробити меншим. Ну а що тут такого?)
Маю декілька думок• 25 июля 2023
Ви не мої сусіди? Мені кинули в поштову скриньку записку, що мій будильник заважає
Хвець-тець• 25 июля 2023
я б спитала.
може в групі будинку, раптом не тільки Ви годину терпите той алярм і насправді будильний працює в іншій квартирі ;)
Лепетун• 25 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Я не розумію чого він так годину волає
Ну если у Вас такая слышимость, Вы так невзначай, когда будет пищать приветствуйте их с добрым утром.
С добрым утром !
НуКаНаКа
• 25 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Його чути навіть в мене на кухні це просто в‘їдка пищалка.
Мені сни сняться коли він починає працювати про те що я його шукаю щоб вимкнути і не можу знайти
НуКаНаКа
• 25 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Та нічого такого, але це не колонка, не барабани ні оргазм, а звичайна побутова річ.
МЧСница• 25 июля 2023
Ну вар антов много1-купить другую квартиру,2- спать в другой комнате,3- беруши, 4- повесить ковер на стену,5- сделать звукоизоляцию. И скажу честно если бы мне соседка заявила, что ей мешает мой будильник , я бы послала. Ладно там музыка, телевизор очень громко , ремонт такие ,что прям капкц , а тут....Вы мне сотрудницу мою напомнили, ей мешает соседский ребенок потому, что ее стена кухни смежна с ванной соседей и ребенок с 21-00 до 21-30 купаеться и громко булькает и смееться ( ребенку 3 года )
Пушап Мі мі• 25 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Они целый час встают ?
а чого ні? я така - ставлю на 5.30, 5:45, 6:20))) в надії що таки оо 5:30 прокинуся. а встаю частіш о 6:20)))
сусіди мабуть щасливі
Ответ дляДжонсонюк
Я проходя им говорю:
- Шаланды полные кефали?
Пысы:скажите да и все, это ж ужас!
Я проходя им говорю:
- Шаланды полные кефали?
Пысы:скажите да и все, это ж ужас!
О, в нас такий був колись, з АОН і ще голосом говорив, який номер дзвонить. Це жєєєсть🤪
ХуАнита• 25 июля 2023
Або страждайте, або підійдіть до сусідів і просто поясніть ситуацію. Якщо там адекватні люди, то змінять звук/ будильник/ місце, де кладуть його і все у всіх налагодиться. Вони можуть і не підозрювати про цю проблему
Электричка• 25 июля 2023
Я б спецом поставила будильник чуть раніше,одяглась і як тільки почне дзвеніти-пішла і люто лупила б їм в двері, потім пішла.хай чешуть репу
Кіма кепка• 25 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Вечер в хату
фарту масти
Попельшка• 25 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Блин, как же я мечтала в 98 о таком телефоне, Но он был дорогим, редким, и плюс говорили, что надо получить разрешение от телефонной компании на установку такого))
Джонсонюк• 25 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Да,да,да.Это он!!
НуКаНаКа
• 25 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Джонсонюк• 25 июля 2023
Ответ дляПопельшка
То все трандеж был.
Стоял и ничего не брали, никаких разрешений, но с 2000, правда, у меня это красунь появился))
Джонсонюк• 25 июля 2023
Ответ дляZelenkа
🤪
У меня темно-серый был.
Капец, прям ощущения в руках помню))