Нечестный покупатель. Я забыла указать наложенный платёж, она получила товар и заблокировала меня(((
+380 (50) 829 ** 00
Из города Славянск
+380 (50) 829 ** 00
Из города Славянск
НеКонец-Света• 26 июля 2023
Ответ дляLady_@nna
Я знаю шо винна, так вона тоді права? Це нормально так вчинити?
Ви перекладаєте власну помилку на іншу людину.
Вона не права, але вам урок на майбутнє.
НеКонец-Света• 26 июля 2023
Ответ дляjulia-678c
Так по безопасной оплате она не оплатила. Оплата происходит на сайте, а потом отправка. У вас на скрине написано что покупатель ещё не оплатила. Никакой наложки тут не может быть.
Автор просто хотіла не платити комісію на шафі, а в результаті надурила сама себе.
Яжемать Мне можно• 26 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Там велика комісія?
Ответ дляНеКонец-Света
Смешно) комиссия итак платится, шафа видит переписки и присылает продажу. Я не хотела безопасной без предоплаты. Вообщем Если так рассуждаете то Вы значит и сами такая
НеКонец-Света• 26 июля 2023
Ответ дляLady_@nna
Так, дійсно, ви зробили помилку, неправильно оформили продаж і доставку, а я така сама, бо вас, бідосю, не пожаліла
Подорослішайте і перестаньте перекладати відповідальність за свої помилки на інших.
З понеділка на дієті• 26 июля 2023
Спочатку скрін де вона скинула передоплату 150 грн, потім скрін де вона оформила Безпечну оплату. А де докази що не був накладений платіж на відправлення? Де скріни переписки? Схоже на тещо ви робите рекламу собі, а тему видумали.
З понеділка на дієті• 26 июля 2023
Ответ дляLady_@nna
То ви ще й хитрі, безпечна з передоплатою. Ну так, у випадку якщо покупець відмовиться при Безпечній то ви в гарному плюсі будете, 200 грн на рівному місці) 150 грн людина скинула, і ще й шафа поверне на рахунок близько 80 грн, і на карту ще й повертає стільки ж.
Ответ дляЗ понеділка на дієті
То Ви хитрі, я такого навіть не знала) але ні, ми домовились все наложенним, а не по вашій схемі)