Хи хи, ну ну• 25 июля 2023
яйця від курей вільного вигулу
реально корисніші? купуєте лише їх?
Звоночек• 25 июля 2023
Брала домашние ясенсвит, вкусные, теперь хочу эти попробовать. А вы их пробовали? Как они на вкус?
Полуничка• 25 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Чой то они такие жёлтые?
Не знаю, такое фото дочка из Британии бросила. Куры свободного выгула
На коробке написано : с пастельным цветом скорлупы. Только сейчас увидела))
Десь так, але...• 25 июля 2023
Я бы с радостью брала, если б они были где-то. Не знаете где купить?
Як ухурделю• 25 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Автор впервые в Польше зашла в магазин и впечатлилась надписями на коробочках)
Звоночек• 25 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ясенсвит продает, если в Украине
Десь так, але...• 25 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Ясенсвит продает, если в Украине
У них на свободного выгула написано ’натуральный растительный корм’, это не то
Десь так, але...• 25 июля 2023
А вообще да, если реально свободного выгула, с червяками и жучками, то полезней чем выкормленные зерном
Файна дівка• 25 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
В Польше)
Отож! У нас раніше кури по селу гуляли під кожною хатою,а зараз усі закриті в дворах і на кормі. Але все одно смачніші за магазинні,і корисніші.
Хи хи, ну ну
• 25 июля 2023
Ответ дляКофе в лобби
В магазине покупаю,домашние боюсь
так у магазині є такі - так і називаються вільного випаса чи вигулу
Хи хи, ну ну
• 25 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
в супермаркетах зазвичай буває.
Звоночек• 25 июля 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ну и прогулки на свежем воздухе
Виправлялочка• 25 июля 2023
На Діскавері була ціла документальна з лабораторними дослідженнями та ін. Харчова цінність, вітаміни та ін. ідентичні. Просто це гуманніше до курей
мадам Везувий• 25 июля 2023
Ой, та як натрапиш на дійсно домашнє яйце - а це дійсно лотерея, та як відвариш його… а аромат який
Десь так, але...• 25 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну и прогулки на свежем воздухе
Прогулки это тоже хорошо, но это не настоящий вольный выгул, как он должен быть. Но лучше, чем ничего, конечно
Виправлялочка• 25 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Ну, мені часом передають домашні. Який аромат? Яйця як яйця.
Кофе в лобби• 25 июля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Так,я їх і беру в магазині
Язвочка• 25 июля 2023
Ви їх особисто тих курей вигулюєте? Де гарантія, що вони вільного вигулу?
Купіть тоді у надійних селян, якщо це для Вас важливо