Из Виа-гры• 25 июля 2023

Потрібна порада: як сповістити замовників про зростання вартості ціни

Як коректно попередити, що ціни зростуть? Які аргументи окрім інфляції та інших економічних чинників вказати. Не хочеться втрачати замовників, але працювати в мінус також не підходить.
Буду вдячна за поради
Пушкининиана• 25 июля 2023
Нормальні причини, все дорожчає, собівартість виросла, це нікого не дивує, що ціни зростають.
Пушкининиана• 25 июля 2023
В зв´язку зі збільшенням собівартості з числа такого ціни на продукцію зростуть на 20% .
автор Из Виа-гры • 25 июля 2023
Ответ дляПушкининиана
Це зрозуміло. Але ж маю якісь аргументи навести. Або донести цінність співпраці
СпайдерВумен• 25 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ну так це і є аргументи
Пушкининиана• 25 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Собівартість зросла - це основний аргумент, не треба перераховувати все, це ж не виправдання, а просто факт.
Не прохожу мимо• 25 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ваша задача сделать это заранее , чтобы люди были готовы, а не в последний момент. Ничего аргументировать вы не обязаны.
У меня выросла цена услуг или товара, с такого-то числа она будет вот такой.
Я рада нашему сотрудничеству и надеюсь что и дальше мы будем вместе)
Баба на горошині• 25 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
На ринку (я маю на увазі сферу Вашої діяльность) конкуренти теж піднімають ціни?
ГугелП@лАмался• 25 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Если у конкурентов дешевле, то чхать они будут на ваши аргументы
автор Из Виа-гры • 25 июля 2023
Питання в тому - що написати в листі
автор Из Виа-гры • 25 июля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Так, бо інакше це буде збитковим