Это просто жесть. Ездили к родителям, впихнули нам огурцы. По дороге протекла банка на ноутбуки, на вещи.. все воняет теперь огурцами, ноуты не работают. Никогда в жизни не сьем квашеного огурца((
ShellyBelly• 25 июля 2023
Кіно))) мама винна, що вам розуму не вистачило не класти консервацію до техніки
це ж ще треба було придумати таке..
Перемога 2022• 25 июля 2023
А я беру и от родителей, и от свекрови. Им хочется что то дать, быть нужными, им даже хочется сэкономить наши деньги, поэтому они дают и огурцы, и картошку, и варенье, и даже фасоль. Да и погреб немного они хотят освободить))))
Odna Takaya• 25 июля 2023
Ответ дляAlison_and
Потому что заставила взять. Я отказывалась((
А покласти окремо, що завадило?
Odna Takaya• 25 июля 2023
Ответ дляAlison_and
Скажете что мне везете)) меня просто тошнит от огородов, закруток и теперь от огурцов))😂😂
Из грязи в князи?
Valentina0701• 25 июля 2023
Автор, ну Вам не стыдно????
Мама со всей душей, старалась, на жаре стояла над теми банками, уговаривала Вас взять, а Вы….
Ответ дляValentina0701
Автор, ну Вам не стыдно????
Краще вона піде в санаторій і полікує коліна. Мені нафіг не треба жертви з її сторони. Коаще вона буде здоровою і я піду з нею в кафе на морозиво ніж їстиму 100500 консервацій
Valentina0701• 25 июля 2023
Ответ дляAlison_and
Це 100%, але якби ті мами слухали, що їх просять
Ответ дляМарго 152
Ви настільки зневажаєте свою маму?
Я маму не зневажаю, але я не розумію для чого виращувати стільки всього «аби було» і змушувати мене брати те що я не хочу