Бабулька• 26 июля 2023

Астрологи зайдите и расскажите )

Получила в инете натальные карты , мужчина - первая , женщина -вторая
Помогите понять что это за пара ? Совместимы ли и смогут ли пройти по жизни вместе
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ой, ні, виглядає, що на 12 років старша жінка. Ну в образ жінки цього чоловіка вона вписується. А хлопець теж нівроку, знаю одного такого близнюка з марсом в Козерозі. Потужний дуже.
На 8 років ) спочатку ви вірно написали
Потужний як це зрозуміти ?

Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
Мужчина не мой , и он младше женщины )
А вы им кто тогда, фея крестная)?
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
Так , ви правильно зрозуміли , на 8 років вона старша . Ви астролог ?
Ні, не астролог, просто хобі для себе. Непогана стнастрія, як на мене. Але щоб всі нюанси воахувати, це треба час, бо карта не одразу розкривається.
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Возможно вы не правильно ввели дату или место рождения или время. Или человек прячет свою сущность.
Всі дані точні , окрім часу народження , немає інформації щодо цього на жаль
Знаю цю жінку зі школи )
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
На 8 років ) спочатку ви вірно написали
Потужний як це зрозуміти ?
Сильний характер, сексуальність, досягнув в житті немало. Харизматичний.
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
У чоловіка в карті прописана жінка старше. Ну і зі стрільцівськими енергіями. Тому і притянулася йому вона.
Тобто багато шансів на совмісне життя ?
Дуже вам дякую 🥰
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
А вы им кто тогда, фея крестная)?
Моя найкраща подруга , хочу їй щасливого життя , вона заслуговує на це
Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А где именно вы это смотрите? Интересно пообсуждать)
Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
Ну, значит, я угадала)

автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Як вас попросити уділити час на це , дуже прошу
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Ну, значит, я угадала)
Так))
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
Тобто багато шансів на совмісне життя ?
Дуже вам дякую 🥰
Шанс є, бачу пересічення деякі в карті. Але, автор, щоб зрозуміти докладно, це набагато більше треба часу, там нюансів купа. Думаю, сексуально дуже притягують один одного, і не лише сексуально. Точний час народження не має значення, його не складно визначити по карті. Чоловік народився 9 червня 1986 року. Хай частить!
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Я хочу з вами поспілкуватись ще , будь ласка, ви вже багато точних нюансів написали . Не залишайте 🙏🏻
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Дивлюся на 7 дім. У нього він в рибах, Нептун в козерозі відповідно. Плюс, у нього опозиція луна Сатурн. Теж, може дати старшу партнерку. Про те, що жінка стрілець його зацікавить, то там в рибах стоїть Юпітер плюс сама енергія риб є юпітеріанькою. Це як я розумію, дуже на примітивному рівні. у жінки ж, хірон в тільці, а у чоловіка сонце в поеднанні з хіроном, це теж пересічення, подібність енергій. Якось так, на вскидку.
Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А в 7м? Вроде он про семью? Но у нее Сатурн в седьмом вроде, значит или партнер старше или в более зрелом возрасте брак, то в принципе совпадает.. Раз ей 45...
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
Автор, все що побачила, написала. Я ж кажу, я не професіонал. Свою синастрію з власним чоловіком теж не одразу розгадала, бо карта не одразу відкривається. Ось, у жінки бачу Марс в поеднанні з Меркурієм, тобто їй чоловіча меркуріаньска природа близька, зрозуміла. Марс і Плутон показують у жіночій карті теж типажі чоловіків. А у жінки ще і Плутон у Вагах, знову ж таки, у чоловіка сонце в поеднанні з хіроном, це схоже за енергетикою з Вагами. Тобто, вони пригнулися один до одного, бо енергії схожі. Десь є пересічення. Астрологія дуже не однозначна.
Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Там еще надо смотреть чтобы управитель 7 дома не был в падающих дома 3,6,9,5,12...
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Ну Сатурн в 7 не на куспіді, а далеко, ближче Юпітер стоїть. Сатурн в 7 може ще давати сатурніанця чоловіка. А цей чоловік, якраз має луну опозиція Сатурн, плюс сонце в 10 домі. Підходить. Цікаво, чи він не є іноземцем. Дивіться, в мене уран в 7 домі. У чоловіка професія уранічна. Але і на затримку шлюбу, чи пізній шлюб теж Сатурн може вказувати. Варіантів багато. Плюс, у жінки ще діва в 7 домі, тож їй пасує чоловік близнюки. Бо це схожі енергії.
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
У вас дуже виходить в астрології , ви мене здивували навіть по відповіді , щиро дякую вам , тому і хочу щоб ви подивилися щільніше. Хочу вам віддячити за це .

Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Зато Луна и Венера в 9м...
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
Автор, що побачила, те написала. Буває, собі трактую, а потім розумію, як помилялася. Цікава ця штука- астрологія! Дякую, за ваш відгук. Для мене це і є нагорода, дійсно! Хай любов завжди перемагає!
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Як цікаво , але не все зрозуміло ))
Професія уранічна , це як зрозуміти ? Я знаю ким і де він працює )
Він українець
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Зато Луна и Венера в 9м...
Что это означает ?..
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Зато Луна и Венера в 9м...
Дивіться, Венера в 9 у жінки, а у чоловіка Тілець в 9. Знову пересічення. Подібність енергій. Так і працює астрологія. На перший погляд, нічого спільного, а як придивитися, то карти мають схожі енергії. За цим принципом люди притягуються. Бо як не маєш нічого спільного, то спільної долі теж не може бути.
автор Бабулька • 26 июля 2023
Дівчата, так цікаво ви спілкуєтесь , вже почала вірити в астрологію )
Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Когда Луна и Венера в 9м это грубо говоря ее преграды характера. Я не о совместимости сейчас.. Как на деле это уже практика покажет.
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБабулька
Як цікаво , але не все зрозуміло ))
Він українець
Уранічні професіі це айті, електроніка, пілоти, енергетика. Але це я до прикладу написала. В випадку жінки в 7 домі партнерства стоїть Сатурн, тож якісь сатурніанські риси її партнер буде мати. В представленій карті чоловіка є ці риси. Він 10 домник, сонце в 10 домі. Може, професія якось з сатурном пов’язана, будівельник, наприклад, чи архітектор, або кар’єру будує, начальник, або характер такий.
Барабасиха• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Хорошо хоть Луна и Венера не в рыбах, деве, близнецах и стрельце.
Йосип_молодий• 26 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Мені здається, 9 дім має пом’якшити склрпіоньский вплив на луну і венеру. Бо їм там не солодко в скорпіоні. А 9 дім додає оптимізму, на мою думку.
автор Бабулька • 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Він працює в державній структурі , сбу )