Всім привіт. Хто виїхав в Польшу, ким ви працюєте?
Цікавлять більше відповіді людей, які не айтішніки, не знавці мов, звичайні середньостатистичні люди.
Може бути можливість виїхати сім´єю в Польшу. Мені 32 роки, дітей не має. У чоловіка то буде робота. А на рахунок мене усе пічально. Взагалі не має бажання їхати. Самореалізація для мене важливо, за кордоном не бачу себе. Думаю, без знання польської - тільки полуниця
_Твоя_подруга• 26 июля 2023
Подруга в Словакии. Не польша - но уровень примерно тот же.
Работает грузчиком на складе. 740 евро зп
Ответ дляserebro16-72be
Для полуниці треба здоровля)
Та я, знаю, його не має особливо
Ответ для_Твоя_подруга
З моїми 50 з лишніми кг тільки грузити щось
Ответ дляLucusta
Ок, на українській... Хто не має здоров´я?
Я не маю
Ответ дляLayka
Я працюю бухгалтером, пройшла три курси по бухгалтерії, постійно мовні курси і ще вчитися і вчитися.
Як швидко знайшли роботу?
Ответ дляГайка-2007
Автор,а тут в Україні ким працювали?
Працюю бухгалтером
Гайка-2007• 26 июля 2023
О, так все можливо. Спочатку мову вчіть, обов´язково, тоді курси закінчите бухгалтерські і вперед
AnyaSkazka• 26 июля 2023
Ответ дляbaluevadara
Працюю бухгалтером
Моя подруга бухгалтер. Починала з миття посуду в піцерії, доросла до піцайоли, заробила серйозні проблеми з колінами, треба операцію. Друга складає інтернет-замовлення продуктових супермаркетів. Дуже важко фізично.
serebro16-72be• 26 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Я с большим весом ее собирала и норм
Дело не в весе а в здоровье
Ответ дляvikyla75
На любом предприятии найдете работу на конвейере. В моем городке многие работают на Фольксвагене. Сначала получают при обучении права udt на погрузчик и работают. Я на мебельном фтрме в закройном цеху. Работа нравится.
А что на работе делаете?
Ответ дляЮлия11123
А обязательно работать если муж есть?
Ну как не работать, сегодня есть, завтра нету
Ответ дляAnyaSkazka
Короче, добре де нас не має. До еміграції треба готуватися, а не з бухти барахти їхати.
Ответ дляserebro16-72be
Дело не в весе а в здоровье
Согласна, можно пособирать пару месяцев, а если напостоянку
shkoda_anna• 26 июля 2023
Приїхала в березні 2022. За цей час активно вчила мову, пів року працюю в Уженді у відділі іноземців.
Ответ дляshkoda_anna
А ким працюєте?
Ответ дляbaluevadara
А что на работе делаете?
Мы делаем мягкую мебель. Могу кроить на машине, но в основном если в двух словах, то ч должна уже скроенное разложить по комплектам, если что-то надо обрезать, если надо дополнить в ручную, если надо то добавить флизелин, если есть подушки на стньапон отнести, если ткань сыпучая, то на оверлок. Есть модели которые выстраиваются, то их надо разрисовать для швей , и когда все ок, то даю швеям до шитья.