baluevadara• 26 июля 2023

Хто виїхав в Польшу, ким ви працюєте?

Всім привіт. Хто виїхав в Польшу, ким ви працюєте?
Цікавлять більше відповіді людей, які не айтішніки, не знавці мов, звичайні середньостатистичні люди.
Може бути можливість виїхати сім´єю в Польшу. Мені 32 роки, дітей не має. У чоловіка то буде робота. А на рахунок мене усе пічально. Взагалі не має бажання їхати. Самореалізація для мене важливо, за кордоном не бачу себе. Думаю, без знання польської - тільки полуниця
shkoda_anna• 26 июля 2023
Ответ дляbaluevadara
А ким працюєте?
Спеціалістом.
автор baluevadara • 26 июля 2023
Ответ дляvikyla75
Мы делаем мягкую мебель. Могу кроить на машине, но в основном если в двух словах, то ч должна уже скроенное разложить по комплектам, если что-то надо обрезать, если надо дополнить в ручную, если надо то добавить флизелин, если есть подушки на стньапон отнести, если ткань сыпучая, то на оверлок. Есть модели которые выстраиваются, то их надо разрисовать для швей , и когда все ок, то даю швеям до шитья.
А в якому ви місті працюєте?
vikyla75• 26 июля 2023
Ответ дляbaluevadara
А в якому ви місті працюєте?
Возле Познани, но городок маленький
lana_wp• 26 июля 2023
Працюю на ткацькому підприємстві, оператор машин, не важко, умова о праці по 8 годин, відношення добре. Підробляю рекрутером.
nika1706• 28 июля 2023
Ответ дляlana_wp
скажіть будь ласка, а в якому місті?
lana_wp• 28 июля 2023
Ответ дляnika1706
скажіть будь ласка, а в якому місті?
В малому зовсім, майже село, Лодзьке воєвудство. Напишіть в особисті, якщо цікавить.