26 июля 2023

Вершинна гниль в помідорів, чим обробити (хімія)?

На дачі не живу, тому робити всякі йоди ,молоко і тп не буду. Чим з готових препаратів можна обробити і як? Обприскування чи поливати?
Карамбулкул 26 июля 2023
Это кальция не хватает
автор Тантрический кекс 26 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Это кальция не хватает
Це я вже знаю. А де його взяти той кальцій, назву щоб питати в магазині?
автор Тантрический кекс 26 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Это кальция не хватает
І ним треба обприскування робити чи підливати?
Карамбулкул 26 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
І ним треба обприскування робити чи підливати?
Полить лучше. Помидоры с гнилью убрать, они все равно погниют. И пролить под корень. Разные есть, кальцивая селитра, серный кальций, еще какие то кальцивые. Что купите
автор Тантрический кекс 26 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Полить лучше. Помидоры с гнилью убрать, они все равно погниют. И пролить под корень. Разные есть, кальцивая селитра, серный кальций, еще какие то кальцивые. Что купите
Дякую
Наверняка 26 июля 2023
Потрібно кальцієва селітра, але я її ніде не могла знайти, тому підлила розведеним у воді попелом. Попередньо гарно полила водою. Чи допоможе -не знаю.