Катастрофа• 26 июля 2023
Ребенок Близнецы
Это треш просто. Я никогда не думала, что это такой знак придурочный. Настроение постоянно меняется, чересчур активные. Короче для меня стрельца это ужас 😱
Уходя дверю не хлопать• 26 июля 2023
я близнецы, всегда была послушный интроверт. знак вообще ни на что не влияет.
Замріяна• 26 июля 2023
Ну да, ведь все дети с одним знаком зодиака одинаковые
Вы с такими умственными способностями еще и ребенка растить будете:(
Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 июля 2023
Ответ дляЗамріяна
вообще все люди делятся на 12 категорий
Нематрьошка• 26 июля 2023
Я Стрелец, сын близнецы, ему все лень, никуда не хочет ни ездить, ни ходить. Я намного активнее по сравнению с ним
Надежда наш компас• 26 июля 2023
Тю, діти близнюки, діви, стрільці та риби, особливо останні, мінливі. Можуть влаштувати істерику, взагалі, емоціонали. Але, вони гарно відчувають людей, їх поріг гнучкості, відмінно маніпулюють.
Пез Году Неделя• 26 июля 2023
у мене два сина близнюка, різниця три роки. це дві кардинально протилежні особистості. єдине що спільне - вибуховий характер ( але це скоріш підлітковий період таке дає)
АяВсёЗнаю• 26 июля 2023
Может ребенка к неврологу. Да и вам нервишки подлечить. Странно слышать за своего ребёнка такое. То вы сами не справляетесь, а надо ответственность переложить на знаки зодиака
КокошинЭль• 26 июля 2023
У меня кумушки, у обной рыюка у другой козероэек скажут Вам тоже самое. Гороскопы фишня, у каждого реьенка своя,активность и характер
Сонечко• 26 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Діви-діти спокійні, самі себе займають, з ними проблем взагалі ніяких. Головне на всі питання дати пояснення, що, чого і як і які можуть бути наслідки (щось зломається, розіб’ється і тп) і нікуди ні в яку шкоду не лізуть :)
Сонечко• 26 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Близнюки бувають буйні і ті що живуть в своєму власному світі і тихенько копошаться в своїх інтересах і захопленнях. Ви із другого типу. Ще зустрічається змішаний тип, але рідше.
БальзаковскийВозраст• 26 июля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
это ваш ребенок
странно такое читать
А что можно ожидать от человека, который так верит в гороскопы?
БальзаковскийВозраст• 26 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Вы ещё ребенка деву не знаете ))
Рака или Скорпиона не знаете
БальзаковскийВозраст• 26 июля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
А кто сказал что ребенок должен быть удобным?
+
БальзаковскийВозраст• 26 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
💯
Сонечко• 26 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Чого одразу до невролога? Просто у дитини такий вроджений темперамент і характер класичного шустрого, неврівноваженого Близнюка. Це не поміняєш. Це треба прийняти і займати дитину тим, що їй може бути цікавим - різні види спорту чи активні ігри, щоб був вихід енергії і якісь захоплення/хобі, які будуть покривати потребу в новому. Правда ці захоплення будуть постійно мінятись і буде починати і не доводити до кінця, по Близнюки здебільшого постійні в своїй непостійності і мінливості, непосидючі, не можуть довго утримувати увагу і концентруватись на чомусь одному, самі не знають що їм може прийти в голову і чого захотіти в наступну хвилину і так може бути сто раз на день. Для однозначних людей це важко зрозуміти і перенести, але якщо дитина така, то треба шукати те, на чому вона може затриматись і що її буде цікаво.
У подруги дочка така дуже активна, з перепадами і з таким ще нелегким командьорським характером, але вона розумна, інтелектуально розвинена, говірка як більшість Близнюків, старанна була щодо навчання (мама і бабуся дуже старались). В дитинстві їм було дуже важко з нею і її характером. Виросла, отримала освіту, гасить свою надмірну активність і нервозність східними практиками і подорожує по світу, веде блоги, вдовільняє жагу до нового і цікавого. Правда, ніде довго не затримується на роботі, півроку - два, кидає і їде далі, часто все міняє. Із постійних захоплень - подорожі, фото, блоги, практики, все інше пролітає повз зі швідкістю ураганного вітру ))
АяВсёЗнаю• 26 июля 2023
Ответ дляСонечко
Ми мені все розказуєте близнюку
. Просто смішно іноді читати. Ой, то все близнюки. Скинути відповідальність на зодіакальний знак. Будь який знак може бути таким
Надежда наш компас• 26 июля 2023
Ответ дляСонечко
Не всі, в мене суміш македонського-жанни д´Арк, вкупі з Енштейном та Томом Соейром. А головне, емоціонал, постійні гойдалки.
Сонечко• 26 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ми мені все розказуєте близнюку
Не може! Де ви бачили, таких як Близнюки, Козерогів, Тельців чи навіть Раків? :)) вже не кажучи про інших.
Типовий триндьож Близнюків і намагання перевернути все на свій лад :))
Особисто мені Близнюки не заважають жити, точно так же як і інші :)
Сонечко• 26 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Остання декада Діви?
Сонечко• 26 июля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
17 вересня.
Це і є кінець останньої декади, ваша дитина має вплив від Терезів, а вони подвійні, мінливі і емоційні. Це постійний пошук гармонії і рівноваги :)
Класична Діва середньої декади або першої інші.