ДА да да• 26 июля 2023
Народженні в 80х- 86х роках.
Згадую дитинство, з простої родини без зв’язків, проста їжа, яку не хотілося, одяг з гуманітарки, загнані робою батьки, ніяких морів і відпочинків, потім навчання, сім’я, народження власних дітей, та сама гонка за заробітком, за кращий рівень життя для власних дітей, тільки почало щось налагоджуватися, як не ковід, то тепер ще гірше- війна. І немає кінця і краю всьому. І таке відчуття, що молодість, самий смак життя проходить, що далі, чого чекати? Чомусь такий настрій паршивий. Не життя, а виживання.
КартаБезКомиссий• 26 июля 2023
84. родилась в морском городе. Даже после переезда ездили каждый год на море. С 93-го началась жопа и море я увидела только в универе.
Галя-краля• 26 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Вы несёте такой бред, что на уши не лезет
Вам нужна была война в 80-90???
Или пособия сейчас просто так дают?
Отстаньте от меня, по средам я волшебным ликбез не провожу
Вам нужна была война в 80-90???
Или пособия сейчас просто так дают?
Очень смешно)))
ФрекенБок• 26 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Да, никто не хотел путешествовать. Ведь в одной из самых закрытых стран мира все упиралось лишь в хотелку человека
Пздц, это все равно что сейчас сказать ’Да что там придумывают, житель Северной Кореи спокойно может путешествовать, но просто лентяй или не хочет’
Сравнивать Северную Корею с совком… ну такое.
Моя свекровь путешествовала всю жизнь, она хотела. Что значит никто? Думаете у нее личный самолет был?)) У нее вообще нет понятия невозможного. Человеку 76 лет и она носится на шпильке всю жизнь. Ни 3 детей, ни запреты ее не остановили. Своих детей она научила тому же.
Оченьценная• 26 июля 2023
Ответ дляМатеринка
Це не історія тих, хто народився в 80х-86х роках. Це конкретно ваша історія. Подивіться краще на це з іншого боку - чи ваші батьки жили краще за вас? Чи ваші бабусі жили краще за вас? Ваші діти живуть краще за вас?
Немає легких часів. Але завжди можна щось змінити. В своєму конкретному випадку. Століття-десятиліття тут ні до чого.
100%
Почемучечка• 26 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
’Всегда были те, кто усердно греб лапками и те, кто только ныл (ныть легче, чем шевелиться)’
Т е если у тебя нет стиралку из Москвы, то ты нытик и лентяй
А я пишу, что это ненормально, когда в стране за стиралкой нужно ехать в столицу. Да что там за стиралкой, за банальными, блин, апельсинами
Хня была, а не страна. Хня
Где в цитате про нормально за стиралкой в москву? Там только про то, что не для всех покупка стиралки была проблемой
Место у нас заколдованное на все времена. Не бывает в этой стране нормально и я не знаю когда будет и увижу ли я это.
Коммуналка в 3-4т нормально при минималке 6500 грязными? При этом военкомы могут позволить себе дом в Испании за 4 ляма. И такого ’нормально’ сплошь и рядом и сегодня
Зайченя• 26 июля 2023
84 года рождения-не было гуманитарий и прочего описанного.Родители мотались за границу-была хорошая еда и одежда.Жили хорошо.Заработали родители хороший капитал себе на безбедную старость
Прокачую сідниці• 26 июля 2023
Ответ дляПочемучечка
Не знаю, где покупали стиралку. Тв, магнитофон видеомагнитофон , кух комбайн и тп перли из Москвы. Апельсины , мандарины и вкусняшки тоже ящиками отправляли из Москвы почтой
Березка за чеки.
месяцкие• 26 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Я була індійкою - зелене сарі з бабусиного відрізу))))) А одного хлопчика намазюкали фарбою і він був негром. Розказували віршика і в кінці кожного куплету вигукували ’Миру Мир!’
вау! я собі уявила як це було екзотично! мене ще мама пофарбувала, волосся, тоніком Ірида, волосся було фіолетового відтінку) накрутила на бігуді волосся з
пивом, щоб краще трималось
Несемо світло разом• 26 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Что-то такое в металических тюбиках закончилось вместе с союзом.
Ну да, в 90х уже были аквафреш и блендамед
Ну шо не так?• 26 июля 2023
81 рік
В дитинстві все, як у вас. Батьки не змогли адаптуватися. Бідність. сварки, алкоголь...
В юності - бідні, але дуже веселі студентські роки. Бо гайнути в похід - багато грошей не треба. Такий відпочинок, як розділити на всіх їжу - то зовсім копійки. Ну і що, що зі старими брезентухами, і перелатаними байдарками? було весело )
Потім стали заробляти більше - вже стало інакше. Але не менш весело.
Але мені було весело завжди і всюди. І в драних джинсах на Росі, і в Празі.
Дуже залежить від того, чи можете ви собі створити свято в будь-яких умовах. Це не залежить від грошей. Хоча з ними можливостей більше. Але вони точно не гарантують, що от поїдете ви в іншу країну і там то точно відчуєте щастя.
І який наш вік? 40 з хвостиком?
Молодість ще триває. Сили є, досвід є. Нічого ще не позаду.
І який наш вік? 40 з хвостиком?
Танцепесенная• 26 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Расскажите, куда Вы ездили? ) Мы ездили с родителями в Крым, под Судаком. Как же мы были счастливы, оказывается!
Аюдаг, Лисяча бухта, Тарханкут, Меганом, Карадаг - це до 2014. Потім Одеська область - Лебедівка, Курортне. Зараз теж виїхали - на Тилігул на розвідку. Тихо, далеко від стратегічних зон.
Мальдивирую• 26 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Купить помаду в 2002 и купить помаду в 80-е разные вещи
Сейчас иди и покупай, есть на любой вкус и бюджет. Хоть за 20 грн б/у на ОЛХ
А тогда выдавали по блату из-под полы
Печально, что вы это не понимаете
А тогда выдавали по блату из-под полы
Печально, что вы это не понимаете
Это вы не понимаете, наверно 2000 г.р.) А я жила в то время. Все в магазине покупали. Не понимаю о чем вы говорите..
Фляшка на трьох• 26 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
Яв 80-м вышла на пенсию и вспоминаю последующие годы как ад. Еле выживали в 90-е.
Это сколько ж вам сейчас? Не думала, что тут такие представители есть 🌹здоровья вам
Фляшка на трьох• 26 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
о моя мама тоже ездила на шопинг в москву, там в ГУМе все было то, чего не было у нас
Давайте откровенно. Чтоб жировала Москва пахали все остальные регионы.
ФрекенБок• 26 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Мама червонодипломниця? Добре, що не загнали до села кудись. А знімала вона, мабуть, кімнати, правильно ж? Кімнату можна було.
С хозяйкой жила, да. Нет, тройка по марксизму-ленинизму😂 по специальности отлично училась, правда. Но красного диплома нет🤷♀️
Танцепесенная• 26 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Березка за чеки.
У нас досі є з Берізки прилади побутові, всі працюють. Мама там туфлі купляла і парфуми.
Прокачую сідниці• 26 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ну, вы из золотой молодежи. Таких совсем немного было. Но и гуманитарки, как пишет автор, не помню. Где она ее вообще в те годы брала
Ее разбирали на междусобойчиках те, кто был причастен. Одна такая при мне школьному учителю музыки говорила: представляете, я там шарф Шанель нашла. Зачем бедным шелковый шарф Шанель? Конец 80х.
Фляшка на трьох• 26 июля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Обычный работяга с завода получал квартиру от завода, работая на нем
Сколько лет стоял он в очереди? Сколько приближенных к верхушке завода проходили без. И речь шла о шоппинге)) много работяга на нем в москве бывал? Или жена его в сапогах импортных щеголяла много? У вас исключение больше из общей толпы. Не простая семья.
Танцепесенная• 26 июля 2023
Ответ длямесяцкие
пивом, щоб краще трималось
Я чорнява і очі темні, то не треба було. А мама фарбувалася лише хна+басма майже півжиття.
Кукусики• 26 июля 2023
Мама юрист.ю папа главный инженер.
На море было по три месяца. По месяцу с бабушками и месяц с родителями . Все было отлично до 90-х.
Такого не было, автор как описывает у меня
Фляшка на трьох• 26 июля 2023
Ответ дляГаля-краля
К тому что раньше люди работали как кони за копійки, а сейчас поехал и не работай получай деньги вот если б в то время так бы было.
Вы в себе? Люди от чего на те пособия поехали? Просто надоело жить в своих домах или русня их разбомбила все же?
Фляшка на трьох• 26 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
именно. у нас на семью две квартиры дали с заводов.
мужу тоже 2.
А мои родители не дождались. Развал и все, предприятие тютю
Фляшка на трьох• 26 июля 2023
Ответ дляДА да да
Приїжджали з гуманітарною допомогою з за кордону в село і роздавали людям.
Какое село? Как в союзе кого-то пускали с тряпками раздавать? Если имидж создавался, что все есть. Автор, вы там или не врите. Иди посчитайте даты, в какие годы вам раздавали и что и кто
Мудрецыха мира• 26 июля 2023
Ответ дляДА да да
Тоді потрібно з чоловіком розійтися, бо зв’язків виїхати немаємо, а підстав для виїзду немає.
Значить не дуже хочете виїхати , шляхи завжди можна знайти
КараПузовна• 26 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Класс! Мы тоже были недалеко от мыса Меганом! Эх, какое время!
Може ще третю?• 26 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
У меня бабушка с дедушкой ездили в Болгарию без проблем. Может во Францию и сложно было поехать, но как говорится сто літ мак не родив і голоду не було.
ФрекенБок• 26 июля 2023
Ответ дляДА да да
Было бы желание. Возможности всегда найдутся. Разберитесь чего вы хотите. Заграница вам не поможет, если вы не понимаете куда двигаться и зачем
Телячі ніжноСті• 26 июля 2023
1987 + я дуже сильно хворіла в дитинстві(був гострий став хронічний панкреатит) кожного року море + санаторій.
Батьки звичайні на звичайних роботах але це в Києві і повна сім´я + бабусі і дідусі тут же, а коли повна і велика родина це допомагає, бо обоє батьків можуть нормально працювати за рахунок підстраховки з дітьми бабусями.
Зараз теж нормально ВИКЛЮЧНО за рахунок здобутків попередніх поколінь= трьшка квартира від бабусі сходу, а на старті це дозволяє народження не однієї дитини, а двох. Відсутність необхідності змолоду знімати чи лізти в іпотеку.
От зараз думаємо продати все від попередніх поколінь тут і виїхати з чоловіком і дітьми за кордон(не пересидіти, а назавжди).
В шоколаде• 26 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ну от вже в сусідній темі питала...
Чесно,вже бісять такі! Які блін шляхи, де їх знайти ?!!! Спродали б і віддали бза те всю нерухомість. Як виїхати, якщо немає знайомих, іти на перехресті людей питати ? Вже просто відчай якийсь,а тут торочать одне й те ж - ’ не дуже потрібно,не хочете’... ага!