ДА да да• 26 июля 2023

Народженні в 80х- 86х роках.

Згадую дитинство, з простої родини без зв’язків, проста їжа, яку не хотілося, одяг з гуманітарки, загнані робою батьки, ніяких морів і відпочинків, потім навчання, сім’я, народження власних дітей, та сама гонка за заробітком, за кращий рівень життя для власних дітей, тільки почало щось налагоджуватися, як не ковід, то тепер ще гірше- війна. І немає кінця і краю всьому. І таке відчуття, що молодість, самий смак життя проходить, що далі, чого чекати? Чомусь такий настрій паршивий. Не життя, а виживання.
Почемучка• 26 июля 2023
85 года, жили вдвоем с мамой, но описаного вами не было и близко
Кринжова баба• 26 июля 2023
Так уже получается жизнь и молодость прошла... Скажите спасибо родителям и самой себе что догадались рожать в такое время.
No problems• 26 июля 2023
Підтримую. 86-й.
Чавонадо• 26 июля 2023
84 року, все рівно навпаки до чого тут рік народження???
Миловидна леді• 26 июля 2023
Да, взрослым и старикам тяжелее, чем детям. У детей хоть будущее впереди...
Ламборджини• 26 июля 2023
я 83 года и на море бывала каждый год на ЮБК. В принципе семья не нуждалась.
Статус Ква• 26 июля 2023
Я 79ого, брат 82ого.
Море каждый год.
Отец пил, мама нас одна тянула. И при этом оба выучились на бесплатном.

У мужа пятеро детей в семье. Да, он до знакомства со мной один раз в жизни на море был - остальное время огород.
Почемучечка• 26 июля 2023
Папа начальник асфальтного завода. Нормальная еда. Шопинг мамы в Москве минимум два раза в год (за импортные сапоги +25р сверху), походы в большой театр. Лето в Аджарии.

Всегда у всех все по разному
автор ДА да да • 26 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Бо припали саме важкі роки, як би ні дитинства, ні молодості і старість не зрозуміло яка, бо пенсій теж не буде.
Луноходик_Ик• 26 июля 2023
ой автор, дуже багато людей просто не можуть загадати, як воно було на самому ділі... Я дуже багато згадую радянські часи і сама не знаю, що пішло не так...Але одна з моїх згадок дитинства - це як привезли шоколадне масло у магазин і всі о 8й вечора туди пішли і я з бабусею.. це моя остання згадка про неї ...ця нескнчення черга., пізній осінній вечір, але все одно тепло на душі по рідні люди поряд...
No problems• 26 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Правильно. Жизнь плохая и в этой рожать нельзя. Рожать будете в следующей, после реинкарнации где-нибудь в сытой Европе
А я женатая• 26 июля 2023
Я 86 года, но у меня не то чтоб стерлось из памяти голодное детство, чужая одежда, отсутствия мяса в принципе, просто это не вызывает у меня какого-то чувства обделенности.
Я вообще весь отрезок времени, в котором получилось жить, вижу как большое приключение и страницы учебника истории. Кризисы, войны, пандемии, переселения, а на фоне жизнь отдельно взятой семьи. Вот хоть роман пиши, семейную сагу)
Менее Более• 26 июля 2023
Я 80-го
На море родители отправляли ,ездила в лагерь постоянно ,походы
Очень активное детство
Жили не плохо ,но и пахали родители (хозяйство ,огород ). То есть ,чтоб мы могли отдыхать -родители много и работали .
Тяжело стало в 90-е
Галя-краля• 26 июля 2023
Так и було, бідність, і тяжка праця, за копійки. А зараз виїхали на пособіє и не працюють гроші отримують.
Невісточка ж• 26 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Что вы несёте ...
В какое время?
А когда оно было идеальное?
Криниця щастя• 26 июля 2023
Те ж саме, 81
Якісь п.ц безкрайні з роботою. Те, що приносило доход - вже 3й рік дуже мало дає, а в цьому році нічого взагалі. Я в розпачі, що робити далі
Чавонадо• 26 июля 2023
Ответ дляДА да да
Пишу- роки легкі. Ви не утотожнюйте, у нас все було, моря, гроші, їжа, навіть техніка імпортна. Батьки з села, все заробили самі.
СкрипяСердцем• 26 июля 2023
Я народилася в селі, жила без батька. На моря мене возили майже щороку - мамі давали путівки на роботі. З одягом проблем не було, хоча й часто не купували те, що хочу (різні базарні інкубаторські штуки, як у всіх 😂).
Їсти мали що, хоч і памʼятаю час, коли замість зарплати могли мамі видати якусь продукцію нікому не потрібну ((
Миловидна леді• 26 июля 2023
Ответ дляДА да да
Во-во. Ещё и пенсий не будет.
Невісточка ж• 26 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
К тому, что в совке после 80-х уже было хреновенько
все по ГОСТу!• 26 июля 2023
84 да було важко, але були радісні. Все в нас в голові. І не так нам і нашим дітям погано. Ще аби війни не було...
автор ДА да да • 26 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Нам було дуже важко, батьки на заводі цукровому працювали, зарплатню не давали, оплачували цукром в три дорога, а на ринку вони продавали за безцінь, щоб хоч на хліб мати. Проживали в селі, батьки без освіти були.
Ламборджини• 26 июля 2023
З якої гуманітарки ви одяг брали, в нас ніякої гуманітарки не було. От китайский ширпотреб и не только китайский с базара, примерка на картонке в 90х помню.
ЖаннаНеАгузарова• 26 июля 2023
86-го , їли непогано , 1-2 рази на море їздили відпочивати , єх були часи.. чи то дитинство просто
Хвець-тець• 26 июля 2023
я родилась в 77.
мой папик был алкаш, жили плохо
автор ДА да да • 26 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Я на море потрапила перший раз в 21 рік.
Пластилин_Колец• 26 июля 2023
Я 82 року, в дитинстві нічого не було, памʼятаю той сраних смердючий совок і злих тіток в безкінечних чергах за найнеобхіднішим. Потім юність в 90х і шик троєщинського ринку 🥰 але в 18 почала працювати і непогано заробляла, стало більш менш.
Ламборджини• 26 июля 2023
Ответ дляДА да да
ну так автор,які наші роки, пора наздоганяти.
Чавонадо• 26 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Всім? Автор по собі судить. В моєму оточенні всім було нормально і навіть дуже
Невісточка ж• 26 июля 2023
Ответ дляПочемучечка

Всегда у всех все по разному
Вы стартпост читали?
Речь о семьях без связей и должностей
Обычный работяга с завода, где начальствовал ваш папа, мог отправить жену на шоппинг в Москву?