Кондуктор маршрутки• 26 июля 2023

Після негарного розлучення, стали неприємні люди певної професії

Чоловік має певну професію, за яку люди дуже йому вдячні. Після негарного розлучення, стало неприємно дивитись на людей цієї професії, хоча розумом розумію, що дуже їм вдячна.
Прямо в кожному бачу бля..дство.
Може це так, бо ще болить ?
Може потрібно звертатись по психолога ?
Було у вас таке, що відвернуло, наприклад, від тих, хто їздить у відрядження, спорстменів, або інших людей, прямо непов"язаних з цим мужчиною ?
Умничка-помощничка• 26 июля 2023
Медицина?
Пирожкиня• 26 июля 2023
Как скучно я живу....
Настасья Пицун• 26 июля 2023
Есть такое((
автор Кондуктор маршрутки • 26 июля 2023
Ответ дляПирожкиня
Как скучно я живу....
Радійте, що маєте здорову і крепку психіку, або образ життя, який дозволяє бути здоровим ментально.
Ответ дляНастасья Пицун
Есть такое((
У Вас таке було ? Пройшло ? щось робили ?
Снежнакомка• 26 июля 2023
Автор, вас же ніхто не обмежує пошуком партнера тільки у даній профспілці?
Лівий Локіть• 26 июля 2023
Это наш мозг так работает. Я например имела отличный опыт общения с индийцем, не мужчина- мечта😀, теперь мое подсознание реагирует на это, по умолчанию все люди этой национальности кажутся мне хорошими, что конечно не так.
Просто помните об этом и все.
Сосиска_Втесте• 26 июля 2023
Было такое. Что я делала: шла на контакт специально с людьми из этой сферы и убеждалась, что не все такие. Ну, это, если вкратце😄думаю, вы поняли. Мне помогло
Лиса Патрикевна• 26 июля 2023
О, ви моя сестра по нещастю(( мій чоловік зрадив мене з дівкою з військомату, то я тепер на дівчат у військовій формі не можу дивитися.
Гл. Амурная• 26 июля 2023
Есть просто люди определенных профессий, с которыми я не связываюсь, не имею плохого опыта и не хочу иметь (полиция, пенитенциарная служба, охранники, вахтовики разные). У вас ассоциация появилась, блядуном может и учитель физики быть, и кардиолог, и айтишник...
Ответ дляСнежнакомка
Ні, мова ведеться не про пошук партнера, а про погане відношення до людей, які цього не заслуговують.
Настасья Пицун• 26 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Автор, у меня хуже... Я ненавижу целый жилмассив, где это живет.
Ну и все, что напоминает... Подожду, думаю пройдет)))
Цікавий писочок• 26 июля 2023
Я после расставания волонтерство бросила. Потому что парень был украинцем с активной позицией. В общем, вообще беда с мировоззрением стала
Готова до другої• 26 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Это пройдет...
Каляка маляка• 26 июля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
чего чего ?
Ответ дляКаляка маляка
чего чего ?
таво таво
Голена блондинка• 26 июля 2023
в мене було схоже, але після поганого звільнення. мене виживали, дуже все було нервово, потім довго було неприємно проходити повз колишнього офісу. та й в інші банки (працювала в банку) було підсвідомо неприємно заходити. звісно, я розуміла, що справа в конкретних людях була, але отака реакція. згодом попустило.
Гуру троллинга• 26 июля 2023

Знайома поділилася книгою. Без мужика....рекомендую для прослуховування, щоб подивитися на свої проблеми з мужиком під іншим кутом .
Автор, все минає, і ваші почуття і відчуття до представників цієї професії теж минуть
Цікавий писочок• 26 июля 2023
А что вы дизлайкаете. Мне самой не нравится. Но не могу, воротит. Вообще от всех, даже от себя. И с этим жить надо
Снежнакомка• 26 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Кожен має право на свої власні почуття. Достатньо просто не демонструвати їх без причини.
Аноним НаВсеГда• 26 июля 2023
У мене тригером було імʼя дівки, і колір її волосся, через декілька років попустило, але не до кінця
Каляка маляка• 26 июля 2023
а я ненавижу всех Ольг

после одного случая ....
Туся муся• 26 июля 2023
ну не всі масажисти бабники.
вас просто тригерить.
когнитивно-поведенческая в помощь. наприклад ця книжка суперська https://prom.ua/ua/p1860569339-kniga-terapiya-nast...
Хи хи, ну ну• 26 июля 2023
О, тоже самое) уже 15 лет прошло, а ассоциации остались те же
Ответ дляАноним НаВсеГда
Декілька років ???
Аноним НаВсеГда• 26 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Декілька років ???
А ви як думали? Все залежить від міцності звʼязку з тим, хто вас зрадив
Ответ дляАноним НаВсеГда
25 років шлюбу (
Ніколи не збрешу• 26 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так лікуйте своїх тарганів
Аноним НаВсеГда• 26 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
25 років шлюбу (
Співчуваю(
Бабульція• 26 июля 2023
Для мене через певні особисті обставини, ціла нація являється конченою, це крім рузьких.