Тепличная• 26 июля 2023
Аптечка та перекус
Їдемо з дитиною (11 років) за кордон.
Напишіть список таблеток та приклади перекусів, які берете з собою в дорогу.
Дякую і мирного дня!
из_под_тишка• 26 июля 2023
От вздутия,от температуры и боли,от отравления,капли для линз увлажняющий
Из еды огурец,сухая Колбаса,тушёнка,печенье, много воды
Сама скоро еду,почти двое суток в автобусе с дочкой 12 лет
Этожзвяздаяегообожаю• 26 июля 2023
ліки лише екстрені (температура, пронос, алергія, горло) та ті, що приймаються постійно
на перекус горішки, енергетичні батончики, банани. те, що не зіпсується. зараз є великий вибір субліматів - можна їх і невеликий термос гарячої води, і під час зупинки поїсти
ЛолитаНеРазлита• 26 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
При болях в животе нельзя нурофен.
Ну там написано, якщо хірург виключив апендицит. А так, да, не можна
Не вмію заміряти• 27 июля 2023
Сир вакуум
Черрі
Ковбаса сиров´ялена
Хліб різаний
Фініки
Табл від вздуття
Від отравлення
Хамон - паштет
Горішки
Банани
Черрі
Ковбаса сиров´ялена
Хліб різаний
Фініки
Табл від вздуття
Від отравлення
Хамон - паштет
Горішки
Банани